Rozchod, odepsat či ignorovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 04.01.18 23:35
rozchod, odepsat či ignorovat?

Krásný večer dámy, jak už jsem tady psala přítel se se mnou po 5ti letech rozešel, Potom přišli ty samé řeči jak chce být sám, nechala jsem ho tedy být. Večer jsem mu napsala že si nepřeju aby mě s někým řešil a už vůbec náš vztah a že je to to poslední co mu prostě napíšu. On mi napsal at mu dám pokoj a nějaký řeči. Druhý den měl svátek a já neměla ani odvahu mu po tom všem popřát, byl nový rok a on mi napsal at do nového roku vkročím pravou nohou, no a na to jsem mu samozřejmě taky neodpověděla :D asi za dva dny mi napsal jestli by mi hodně vadilo kdyby nastoupil do stejné práce jako já ( momentálně si hledá práci, vyhodili ho ze školy) no, na to jsem mu též neodpověděla :D pak mi asi za hodinu napsal že děkuje moc za odpověd že on se aspon zmohl na to mi odepsat když jsem mu před měsícem psala. A nečekaně jsem mu taky neodpověděla :lol: co myslíte dámy?
Mám mu vůbec někdy odpovědět nebo ho v tom nechat pořádně plavat?
Po tom všem mu prostě momentálně odpovídat nechci, ikdyž vím že je to neslušené. Ale něco mi řiká abych tohle vše vydržela! :)
Děkuji vám za názory

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

sarah1618
Kecalka 243 příspěvků 04.01.18 23:41

Ja bych mu neodpovidala, sam si tak pral, a docela neohleduplnne ti to sdelil.

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 04.01.18 23:43

@badyyyss Jen tak dál, neodpovídat. Už ti ublížil dost :kytka:. Drž se toho a bude líp.

AnastazieB
Echt Kelišová 8410 příspěvků 05.01.18 00:05

Já si myslím, že je to celkem jedno, jestli odepíšeš (stručně, ne nějaké výlevy) nebo ne. Já bych mu asi aspoň odpověděla na tu práci - „Ano, bude“ nebo „Ne, nebude“.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.01.18 00:06

Určitě bych mu neodpovídala ať si trhne :) chce být sám tak ať je a dá ti pokoj.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 05.01.18 00:55

Na práci bych mu odepsala, na zbytek ne.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 05.01.18 01:22

Ne

Lentilkaaa83
Závislačka 3071 příspěvků 05.01.18 02:09

Napsala bych maximalne to, ze respektuji jeho prani nekontaktovat ho.

taketik
Závislačka 3900 příspěvků 05.01.18 03:29

Neodepisovala bych ani carku… ;) pak opet nebudes odepisovat a zas bude zkouset ze je slusnost odpovedet atd… ja bych delala mrtveho brouka :palec:

Verun83
Echt Kelišová 8836 příspěvků 33 inzerátů 05.01.18 05:20

Neodepisovat

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 05.01.18 08:57

@badyyyss neodpovídat. Max díky za přání a to je všechno.

Marek_04
Kecalka 189 příspěvků 05.01.18 09:31

A vlastni rozum nemas, že takove banality musis resit po internetu? chces mu odepsat, odepis. nechces tak nepis. co je na tom tak sloziteho?

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 05.01.18 09:33

Neodepisovat.

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 05.01.18 11:56

Ignorací ho budeš vytáčet nejvíc :P.

GabinkaCh
Závislačka 2511 příspěvků 05.01.18 12:18

Přesně tak. Ignorace provokuje nejvíc

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >