Reklama

Partner nechce po rozchodu odejít že společné domácnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 00:34
Rozchod partner nechce odejit ze spolecne domacnosti

Zdravím
Chci ukončit vztah s partnerem a nějak se rozumne dohodnout chtěla bych aby si nasel on nove bydleni ale samozřejmě řekl ze ne ať tahnu ja.mame 2 malé deti a barák napul na hypo. Pocitam samo s tim ze pak bych platila vse ja ale on furt rika ze půjde klidně na ubytovnu a ted ze ne. Pro nej je to mnohé snazší si neco najít je sám a i finančně. Jaké páky na nej muzu pouzit nebo mi nezbude nic jiného než opravdu s dětmi odejít do pronájmu. jdou zde zvykle chodí do skolky mají kamarády. Je mi líto jich. Ale fakt nevím jak na nej. On si už planuje jak si sem nastehuje náhradu (tak to nabízí na fb novým známostem) jinak důvod rozchodu je pro me domácí násilí. diky za rady

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10691 příspěvků 08.12.17 00:36

Ani vůči dětem neustoupí? :nevim: To je hodně smutný :zed:

sarah1618
Kecalka 237 příspěvků 08.12.17 00:42

Zakladatelko,
Hlavně nikam nechod.

Byla by jsi sama proti sobě ustupovat s malými dětmi si hledat nájem někde v neznámu a pan si bude bydlet…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 01:01

@sarah1618 prave ze jsem nejdřív chtěla hledat pronájem ale ted naopak jsem si řekl ze ne ze chci bojovat a ze budu konečně sobec a uz mi je jedno kam půjde furt beru ohledy a co z toho aspoň třeba do te doby než zjistim financn co a jak(rodina mi finančně pomůže případně i prodejem bytu co vlastnime) ale nechci deti tahat z jednoho pronájmu do druhého a on bude v klidu ale jak ho dostat pryč zatim on mi deladoma psycho abych to vzdala ja drive a bohužel kvůli dětem to pak budu muset udělat jak ja bych chtěla vánoce bez nej konečně bychom si je užili.

sarah1618
Kecalka 237 příspěvků 08.12.17 01:19

Tak jestli je důvod rozchodu domácí násilí
Můžete na nej zavolat policii pokud bude mít zase nějaké hloupé nápady

Setrvejte
Alespoň půl rok
Stěhování se dvěmi dětmi je hodně velká psychická i fyzická zátěž
Plus hledání nové školky
Běhání po úřadech..
Buďte sobecká jak říkáte
A snad se to někam pohne… :hug:

martasesek
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 08.12.17 04:26
@sarah1618 píše:
Tak jestli je důvod rozchodu domácí násilí
Můžete na nej zavolat policii pokud bude mít zase nějaké hloupé nápadySetrvejte
Alespoň půl rok
Stěhování se dvěmi dětmi je hodně velká psychická i fyzická zátěž
Plus hledání nové školky
Běhání po úřadech..
Buďte sobecká jak říkáte
A snad se to někam pohne… :hug:

S policií souhlasím. Ale odstěhování? čí je dům? Jste manželé? Z tohoto je potřeba vycházet. Líto dětí ti být nemusí, adaptují se. Ale s čím bych si nedovolil souhlasit je fakt, ať setrvá za každou cenu s tím, že se to pohne. Ono se to pohne, ale k horšímu. Až si najde náhradu, bude o to více tlačit na odchod. Bude více násilí, nejen psycho. A tohle takovéto situace děti nesou špatně.

sarah1618
Kecalka 237 příspěvků 08.12.17 04:37
@martasesek píše:
S policií souhlasím. Ale odstěhování? čí je dům? Jste manželé? Z tohoto je potřeba vycházet. Líto dětí ti být nemusí, adaptují se. Ale s čím bych si nedovolil souhlasit je fakt, ať setrvá za každou cenu s tím, že se to pohne. Ono se to pohne, ale k horšímu. Až si najde náhradu, bude o to více tlačit na odchod. Bude více násilí, nejen psycho. A tohle takovéto situace děti nesou špatně.

Právěze nejsou manžele, píše zakladatelka ze se jedna o partnera.

No já nemyslela zůstat napořád
Ale nějaký čas
Přece ji nemůže vyhodit z bytu Ženu s dvěmi dětmi

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 08.12.17 06:16

Pomůže soud k dělení majetku, ne? do té doby bych dům neopouštěla..

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 08.12.17 07:17

Jsi spolumajitel domu? Jsi spoludluznik u hypotéky? To nemusí být to samé, pokud nejste manželé, tak hypo může být klidně na vás oba, kdežto dům jen na něho.
Já bych v ideálním případě zvážila vyvázání z hypotéky, vyplácení z domu a koupi bytu v okolí.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48384 příspěvků 08.12.17 07:19
@Detsa píše:
Ani vůči dětem neustoupí? :nevim: To je hodně smutný :zed:

Treba neustoupi prave lvuli detem. V momente ldy vyklidi pole, tak deti pujdou matce a on bude vikendovy strejda

Lama Lama
Hvězda diskuse 48384 příspěvků 08.12.17 07:21

A ja koho je psany dum? Ty mas na to ho vyplatit z jeho podilu? A platit dal celou hypo?

Černá vdova
Echt Kelišová 8944 příspěvků 08.12.17 07:54
@Anonymní píše:
Zdravím
Chci ukončit vztah s partnerem a nějak se rozumne dohodnout chtěla bych aby si nasel on nove bydleni ale samozřejmě řekl ze ne ať tahnu ja.mame 2 malé deti a barák napul na hypo. Pocitam samo s tim ze pak bych platila vse ja ale on furt rika ze půjde klidně na ubytovnu a ted ze ne. Pro nej je to mnohé snazší si neco najít je sám a i finančně. Jaké páky na nej muzu pouzit nebo mi nezbude nic jiného než opravdu s dětmi odejít do pronájmu. jdou zde zvykle chodí do skolky mají kamarády. Je mi líto jich. Ale fakt nevím jak na nej. On si už planuje jak si sem nastehuje náhradu (tak to nabízí na fb novým známostem) jinak důvod rozchodu je pro me domácí násilí. diky za rady

No, když máte barák napůl tak ho těžko můžeš vyhodit.
Z důvodu domácího násilí bych se snažila odstěhovat já co nejdřív. Máš nějaké úspory? Bez toho se nehneš.
Nevím, jak se řeší majetek, když nejste manželé. Jsi v dost špatné situaci.

Netopirek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 08.12.17 07:58

Tak důležité je kdo je skutečný majitel domu. Pokud oba, bude muset jeden druhého vyplatit. A hypotéka bude převedena jen na jednoho.
To, že se on nechce vystěhovat chápu. Ten kdo se odstěhuje jinam, se defakto vzdává a opouští.
Budete muset žít spolu dokud vás nerozsoudi soud.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48384 příspěvků 08.12.17 08:02
@Netopirek píše:
Tak důležité je kdo je skutečný majitel domu. Pokud oba, bude muset jeden druhého vyplatit. A hypotéka bude převedena jen na jednoho.
To, že se on nechce vystěhovat chápu. Ten kdo se odstěhuje jinam, se defakto vzdává a opouští.
Budete muset žít spolu dokud vás nerozsoudi soud.

no, tak soudit je ani nemusí, nebudou mít rozvod a dělení SJM. Jsou z pohledu soudu dva cizí spolumajitelé dom ) tedy pokud to mají v podílovém). Pokud je to psané na jednoho, tak je vymalováno.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48384 příspěvků 08.12.17 08:03
@Netopirek píše:
Budete muset žít spolu dokud vás nerozsoudi soud.

a hypo s dost velokou pravděpodobností na jednoho být převedena nemusí

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >