Rozchod po 11 letech - zažily jste?

Anonymní
7.12.20 22:21

Rozchod po 11 letech - zažily jste?

Ahoj,

Znáte někoho kdo se rozešel po takové době? Vek 34, žádné děti.

Poznala jsem někoho, asi jsem se i zamilovala :oops: ale 11 let je 11 let. I když jsme trochu jak kamarádi…

Děti jsme chtěli, byla jsem 2× na umělém oplodnění ale nepovedlo se, ačkoliv jsme oba ok. Poslední rok jsme se odcizili i v posteli, protože jsme 2 roky predtim měli sex spis jako povinnost kvůli dětem :? Byla jen i u psychologa a řekl mi ze děti občas nejdou protože podvědomě nechceme se současným partnerem, možná je to trochu pravda.

Nevím co dělat, máme hezky vztah, ale asi trochu přechozeny. On se nikdy nechce ženit, děti se nepodarili,…nejak nevím co máme před sebou?

Na druhou stranu jsme toho zažili tolik! Jenže teď poprvé po 11 letech zase cítím motylky a myslím na sex s dotyčným :oops:
:oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10077
7.12.20 22:26

No a dovedeš si s tím stávajícím představit dalších třeba 40 let…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
7.12.20 22:33

Jen kvůli motýlkům, určitě ne. Co ještě by ti měl ten nový vztah přinést? A v tom stávajícím vztahu, to jste přestali plánovat cokoliv, kvůli tomu, že se 2× nepovedlo těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
7.12.20 22:43

Mas 34 let, tak do toho jdi a doufej ze te novej donchuan neposle brzo k sipku…a treba si tvuj nynejsi pritel najde nejakou s kterou mu dite vyjde a ty zustanes na ocet a uz dite mit ani nikdy nebudes… Aby ses jeste nedivila :pankac: podle me je to jenom poblazneni

Příspěvek upraven 07.12.20 v 22:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
7.12.20 22:44

Motylci jsou fajn, ale to kazdy vztah na zacatku..
Tezko rict, to musíš vedet ty, jak moc jsi a nejsi spokojena a co od zivota a partnera cekas dal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
7.12.20 22:54

Hele, tohle je těžký. Já takhle ukončila,, přechozený" vztah po 8 letech, bylo mi tenkrát. Já chtěla děti, svatbu a on se i přesto, že byl o 10 let starší, nemohl k ničemu rozhoupat. Nakonec jsme žili jak sourozenci. S motýlkem to trvalo celý týden :), ale ani jednou jsem toho nezalitovala. Jen mi občas přijde líto, že jsem bývalému ublížila. Dneska bych volila cestu rozchodu, ne přeletu. Občas mám výčitky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 22:56

No ten nový je super, známe se nějakých půl roku, jsme kolegové (ale pracovně do kontaktu nepřijdeme, navíc on jde jinam).

Má o mě zájem. Ale jestli nám to vyjde, to nevíme samozřejmě.

S tím současným je to vše fajn jenomže proste je to takový mrtvý. Děti jsme na čas vzdali protože jsme se začali hádat a proste se odcizili. Takže jsme si řekli ze teď určitě není situace se snažit o dítě. Od te doby spolu spime sporadicky a je to takový nějaký.

Navíc si teda myslím ze někoho má, nebo se mu někdo líbí, porad je nalepenej na mobilu. Včera prijel od rodičů a do 2 do noci si s nekym psal. Jemu je 39 btw.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 22:57

Po jedenácti ne, ale po osmi a půl. Věkově tak podobně tobě, taky vztah bez dětí. Přechodilo se, přestali jsme spolu cokoliv podnikat. V posteli to bylo tak v rozmezí jednou za tři až šest měsíců.
Akorát na rozdíl od tebe, nemáme možnost to dát dohromady. Byly tam určité skutečnosti, které z mé strany pak vedly k tomu, že jsem to prostě utnul. Aktuálně jsme od sebe cca 100km a vůbec spolu nekomunikujeme, nevídáme se, nic.
Seděli jsme k sobě lidsky, to jsme si rozuměli, ale neměli jsme společný cíl, kam ten vztah chceme posunout. Občas to bylo jeden doprava a druhý doleva.
Jako občas nad tím přemýšlím, proč se to tak podělalo, taky je mi to určitým způsobem líto. Ale když nad tím přemýšlím, jestli bych to chtěl vrátit zpátky, tak asi ano, ale potřeboval bych si vyříkat nějaké věci, které tam byly ke konci a které zůstaly otevřené.

• Citovat
  • Nahlásit
62231
7.12.20 23:15

Kdysi mi jeden moudrý muž řekl, že v každém vztahu začne pp cca 5 letech nuda, stereotyp.. Ale pokud na to máš fajn kámoše, dá se to ustát.. Motylci jsou fajn, ale můžeš za rok či dva litovat a čas zpět nevrátís.. Takže si dobře rozmysli, zda toto utnout.. Jinak prechozeny vztah jsem nezažila, nevěru od partnera po 10 letech ano.. Zpětně jsem ráda, že to proběhlo, neměla bych teď úžasného muze, velkou rodinu, mimčo, dům a spoustu dalších věcí :think: ale tehdy jsem to nechápala, proč to udělal, byli jsme dobří parťáci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13410
8.12.20 00:17
@Anonymní píše:
No ten nový je super, známe se nějakých půl roku, jsme kolegové (ale pracovně do kontaktu nepřijdeme, navíc on jde jinam).

Má o mě zájem. Ale jestli nám to vyjde, to nevíme samozřejmě.

S tím současným je to vše fajn jenomže proste je to takový mrtvý. Děti jsme na čas vzdali protože jsme se začali hádat a proste se odcizili. Takže jsme si řekli ze teď určitě není situace se snažit o dítě. Od te doby spolu spime sporadicky a je to takový nějaký.

Navíc si teda myslím ze někoho má, nebo se mu někdo líbí, porad je nalepenej na mobilu. Včera prijel od rodičů a do 2 do noci si s nekym psal. Jemu je 39 btw.

Znám pár, co se rozešel po 17 letech…taky neměli děti, ona chtěla on ne…přechozený vztah, žili jak sourozenci..nakonec ona do toho sekla a poté, co potkala jiného, dala dlouholetému kopačky, ze dne na den…dnes mají každý svou rodinu a děti s jiným partnerem a řekla bych, že oba jsou spokojení…myslím, že u vás už to taky lepší nebude, zkusila bych to s novým…holt se to tak někdy v životě stává, že už se to nikam dál nedá posunout :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
8.12.20 02:03

No primárně záleží zakladatelko na tom, zda stávajícího partnera miluješ. Ano každý vztah časem sklouzne do určitého stereotypu, to je něco, co se nedá nijak ovlivnit, prostě spolu roky společně žijete. Rozchod jsem nezažila, ale mám dlouhodobý vztah, kde dítě a svatba přišla až po 14ti letech společného soužití. Manžel je mi nejlepším přítelem a i když jsme si zažili běžné vztahové krize, nikdy jsem jej nepřestala milovat. Pokud jej nemiluješ, nemá smysl v tom vztahu zůstávat. Je to spíš jen strach ze změny, co vám brání to ukončit a samozřejmě ztracené roky. Oba vás to ale posunulo tam, kde jste teď… Navrhuji skutečně upřímnou rozpravu a z toho vyvodit důsledky. Minimálně si oba, po těch letech, zasloužíte vyčistit vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
8.12.20 06:02

Rozešla jsem se po 11 letech s partnerem, kvůli těm motýlkum v břiše. Ten nový chlap mě poslal brzy k sipku, pak jsme spolu zase chodili, ale podvedl mě a celkově byl strašný hovado. Ale partner, se kterým jsme byla 11 let, o mě už cca dva roky nestal, bavili jsme se o rozchodu, pak to zas nějak dali dohromady. Chtěla jsem dítě, svatbu, on ne, vztah přechozený, sex nula.
Teď jsem za to strašně ráda, mám jiného partnera, se kterým jsem spokojená a taky úžasnou dceru.
Takže je to na tobě. Může se stát, že to nevyjde, ale taky to vyjít může. Nebo s někým úplně jiným ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 07:46

Já jsem ukončila vztah po 11 letech, dvě děti, bylo mi 30, rozvedli jsme se. Dalo by se předpokládat, že taky kvůli motýlkum, ale nebylo to tak. Ty byly spíš bonus a nakopnutí psychické. Trápila jsem se dlouho a změna žádná, až jednou ta poslední kapka přišla. Emoce, zlost, zklamání, stresy kolem rozvodu, stěhování, táhlo se to…ani jsem nečekala, že to vydrží. Ale ano, jsme spolu 7 let, dva roky manželé, máme dítko. Znali jsme se tedy skoro od dětství, takže to nebyl nový neznámý objev.
Ještě jsi poměrně mladá, můžeš začít nový vztah, zkusit ještě děti. Kamarádka to měla podobně, bohužel partnera pro život už nenašla, děti stejně nemá. Ale nelituje. Realizuje se jinde. Už je jí přes 40.
Můj brácha je se ženou 25 let, děti se jim bohužel též nezdařily. Už jim je kolem 50 a taky už si našli jinou cestu. Je to těžké, když není svatba, děti, nějaký společný projekt, zájmy, plány.. Abyste před 40 žili jako důchodci je brzo.

• Citovat
  • Nahlásit
1353
8.12.20 07:48

Tak dle dodatku, že on si asi taky píše s jinou, bych to rozvázala. Máš nejvyšší čas najít někoho kompatibilního a založit rodinu. Jen bych si ujasnila, jak je na tom nový s rodinou a dětma, jestli třeba ne až za pět let… A taky bych se smířila s tím, že můžeš být svobodná matka. Pořád mi to ale přijde lepší, než nespokojená v bezdětném vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8438
8.12.20 09:12
@Anonymní píše:
Ahoj,

Znáte někoho kdo se rozešel po takové době? Vek 34, žádné děti.

Poznala jsem někoho, asi jsem se i zamilovala :oops: ale 11 let je 11 let. I když jsme trochu jak kamarádi…

Děti jsme chtěli, byla jsem 2× na umělém oplodnění ale nepovedlo se, ačkoliv jsme oba ok. Poslední rok jsme se odcizili i v posteli, protože jsme 2 roky predtim měli sex spis jako povinnost kvůli dětem :? Byla jen i u psychologa a řekl mi ze děti občas nejdou protože podvědomě nechceme se současným partnerem, možná je to trochu pravda.

Nevím co dělat, máme hezky vztah, ale asi trochu přechozeny. On se nikdy nechce ženit, děti se nepodarili,…nejak nevím co máme před sebou?

Na druhou stranu jsme toho zažili tolik! Jenže teď poprvé po 11 letech zase cítím motylky a myslím na sex s dotyčným :oops: :oops:

Rozešla jsem se s ex po 15letech…bylo to prechozene, bylo to nejlepší co jsem mohla udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat