Reklama

Rozchod po 4 letech a on po půl roce čeká dítě s jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonyyyyym
Povídálka 21 příspěvků 12.09.18 16:11
Rozchod po 4 letech a on po pul roce ceka dite s jinou

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli s tim ma nekdo zkusenosti nebo alespon si poslechnu nazory. Chodila jsem s pritelem 4 roky. Jeste pred rozchodem jsme mluvili o svatbe a detech a udelal by pro me cokoliv, jenze ja si ho nevazila a casto ho nechavala doma samotneho, byla jsem hloupa. Tesne pred nasim rozchodem mu prichazeli anonymni zpravy, ze ho podvadim coz nebyla pravda. Neveril tomu a smal se tomu, ale z niceho nic se mnou prestal mluvit a kdyz ja uz toho mela dost tak jsem vybouchla a on rekl ze uz ma nekoho jineho, jenze nemel a svemu kamaradovi rikal, ze ja mam nejakyho chlapa. Prosila jsem ho, brecela jsem, udelala bych vsechno pro jeho navrat. On nereagoval a jen rekl, ze jsem mu rikala ze se bude jednou divit a tak proc se pry vzdycky divim ja? ale o mesic pozdeji si k sobe nastehoval holku z prace. Ubehlo pul roku a ona se od nej nehla. Kdyz je potkate na ulici, tak se k sobe nehodi a ani by jste nepoznali ze jsou par. Vsichni kdo nas znaji tak nechapou, ta holka vypada v obliceji uplne jako ja jen ma asi o 70 kg vic. Minuly vikend oznamil ze s ni ceka dite a ja se hroutim protoze jsem porad doufala ze se ke me vrati. Kdyz ho pozdravim, tak udela jen nejaky posklebek jsko napriklad : pff.
Bydlime dva byty od sebe, tak je to tezky a me jen zajima jestli i kdyz bude mit dite s ni, jestli to znamena, ze s ni zustane navzdy nebo je mozne, ze si uvedomu, ze mu chybim a vrati se? Prece nemuze po 4 letech jen tak na me zapomenout, ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 12.09.18 16:13

nic proti ale kolik vám je? :D

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3388 příspěvků 12.09.18 16:16

Máš dost :mrgreen: Jak bych ti to … karma je zdarma :P Takže neměj ten nosanek tolik nahoru a hledej štěstí jinde :mavam:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 12.09.18 16:17

Hele, možné je všechno. Ale moc na to nespoléhej. Pokud ji má rád ( a vůbec neřeš která z vás vypadá líp,protože o tom vztah není) a těší se na dítě, tak jim dej pokoj.
My jsme se k sobě s bývalým přítelem vrátili ( též jsem byla mladá a blbá a nevážila si ho,on zas byl nevyvboureny, prostě nebyla správná doba), ale v době kdy byl několik let rozvedený a dítěti bylo 8 let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 16:18

Je možný, že tě jen zkouší a hraje na tebe s kolegyní z práce habaďůru. Chce tě třeba jen nějak „vytrestat“. To by ale znamenalo, že tě má silně na háku a je mu vlastně i jedno jestli se dáte zpět dohromady nebo ne. Jestli s ní ale opravdu čeká dítě, tak už v návrat nedoufej, už jen kvůli tomu dítěti ne

Pinozka
Povídálka 14 příspěvků 12.09.18 16:21

Ceka proste dite s jinou - to je stopka.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 12.09.18 16:23

Zpět bych ho nechtěla. Pořád by s sebou tahal jejich dítě a ona by byla příliš blízko, mohla by otravovat. Nech ho, každý má, co chtěl. Navíc, když jsi si ho nevážila, tak už tenkrát jsi ho tak moc nechtěla, když jsi nestála o to být s ním.
Je čas na změnu.
Bylo by dobré vědět, kdo mu psal ty anonymy. Jestli si je nepsal sám a nedělal si pozici pro ústup. Jestli věřil, že jsi měla nějakého chlapa, tak to chtěl oplatit a mohl být schopen všeho.
Zlomila se mu důvěra a to se obvykle nedá vrátit.
Smiř se s tím.

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 12.09.18 16:29

@Anonyyyyym Udělal by pro tebe cokoliv ale ty sis ho nevážila :nevim: On už je jinde, bude mít rodinu, tak ho nech žít, do jeho života už nepatříš, tak se s tím smiř. To že o jeho partnerce mluvíš jako o nějaké příšeře ti moc nepomůže a je to ubohé.

LenkaHl
Stálice 90 příspěvků 12.09.18 16:33

Nechci být zlá, ale sama jsi napsala že jsi si ho nevážila. Co tě najednou přimělo k tomu s ním znovu navázat vztah. Protože když si někoho nevážíš, tak ho, alespoň podle mě, nemůžeš milovat/mít ráda.
Láska je většinou slepá, máš růžové brýle. Pokud se mají rádi tak je jedno jestli ona má 130 a on 70 kilo.
Je kruté že bydlíte tak blízko sebe. Ale zkus z nich mít radost a nechat je žít po svém.

Anonyyyyym
Povídálka 21 příspěvků 12.09.18 16:35

@arinecka
Ale ja o ni nerekla nic spatneho , jen nechapu proc si nasel stejny typ jako jsem ja , kdybych rekla ze je prisera tak bych nenapsala , ze vypada jako ja ne? A to ze by jste na pohled nepoznali ze jsou par bylo mysleno tak , ze se k sobe tak nechovaji

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 12.09.18 16:37

On to zase tak dobrý chlapík nebyl, když dnes neumí pozdravit.

Je přeci šťastný s jinou, Ty jsi minulost, ale NEUMĚT NORMÁLNĚ POZDRAVIT po vyřešení stavu věci považuji za nechutné.
Fakt se divím, že bys někoho, kdo se na Tebe dneska šklebí, chtěla zpět do své blízkosti.

Provinila ses hlavně tím, žes ho nechávala samotného - to je divné, ale jiný chlap v tom nebyl, čili v tom byl jiný druh lži - a kvůli tomu má ten vztek ještě dnes -
ale nakonec on byl ten, kdo byl první nevěrný a neodešel dříve, než si našel náhradu, takže má taky své máslo na hlavě.
Chceš zpět něco takhle umaštěnýho, co se neumí chovat dospěle a nad věcí, která se vyřešila v jeho prospěch ? To snad ne.

LenkaHl
Stálice 90 příspěvků 12.09.18 16:42

@Anonyyyyym Ono každý má svůj když to řeknu špatně styl. Jemu se prostě takové typy jako ty očividně líbí. Nic víc bych v tom neviděla :) Jeden z mých bývalých si taky našel po mě holčinu mě hodně podobnou.

Anonyyyyym
Povídálka 21 příspěvků 12.09.18 16:42

@LaPaloma no prave a kdyz neumi ani pozdravit tak to znamena , ze se na me zlobi a tim padem to v sobe doreseny nema.

Anonyyyyym
Povídálka 21 příspěvků 12.09.18 16:44

@LenkaHl jenze on mel predemnou prave uplne jine typy nez jsem byla ja . A kdyz ten chlap ma te zenske plne zuby , tak si vetsinou najde pravy opak aby se mu nepripominala

ka2ka
Extra třída :D 12749 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 16:48
@Anonyyyyym píše:
@LenkaHl jenze on mel predemnou prave uplne jine typy nez jsem byla ja . A kdyz ten chlap ma te zenske plne zuby , tak si vetsinou najde pravy opak aby se mu nepripominala

tak možná jsi se mu líbila fyzicky, ale né povahově ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >