Rozchod po 5 letech a nový přítel

21.1.20 17:29

Rozchod po 5 letech a nový přítel

Ahoj jsem pár měsíců po rozchodu, vztah trval 5 let. Nikdy předtím ač jsem měla těžší minulost s rodinou apod jsem nebydlela sama. Přestěhovala jsem se kvůli chlapci z Prahy do HK a vlastně teď jsem sama v bytě. Zůstala jsem kvůli přátelům a práci. Jenže po asi cca 2 měsících se mi začalo dělat zle. Úzkosti, deprese.. Našla jsem si nového chlapce. Randíme cca 2 měsíce. A vlastně nějak v půlce prvního měsíce se mi začali dělat tyhle stavy. Ten kluk je úplně něco jinýho než co jsem kdy měla (v dobrém slova smylu)
Chtěla jsem se zeptat, zda je to normální? Protože to byl můj první vážnější vztah a i bydlení. Nemám u sebe rodinu a jsem na všechno sama vlastně… Je mi 23 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1560
21.1.20 18:03

Podle me sis nasla moc brzy novyho chlapa, ono vytloukat klin klinem nejde… ja kdyz mi bylo 19 zazila neco podobneho, opustila me moje prvni laska kvuli jine holce, byli jsme spolu skoto od 14nacti.. tak jsem hned taky nekoho chtela aby zarlil, na diskotece jsem sbalila prvniho hezkyho kluka, kterej byl ale v mych ocich prisernej, porad sem jo srovnavala s ex, vyhozdela na nej, no kop me do zadele a ja byla uplne v pr.. furt sem ex potkavala, videla fotky, pak mi fakt zacalo hrabat, tak me mama sbalila a odvezla na 14 dnu k mori, na letisti mi vyhodila mobil, a musim rict ze jsem se vratila jako novy clovek, tak urcite vypadnout, a chodit mezi lidi, klukovi dat sanci ale moc se na nej neupinat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 18:11

@Peggy54 No já ani nikoho nehledala. On si v podstatě našel mě. No a o to jde… Asi jsem se už upnula, protože jsem chtěla zaplnit tu díru co mi tu zbyla po vztahu a právě, že to teď psychicky nedávám a budu chodit k psychologovi. Myslím si, že by to vyjít mohlo, ale musím se srovnat. Uvidíme co mi poradí psycholožka. Ráda bych se z toho vyhrabala co nejdřív, protože mi to obtěžuje život. Ono by asi ani neuškodilo, abych se co nejdřív vrátila do Prahy, ale to ještě cca půl rok zabere. Já jsem magor a on je kluk co 6 let nikoho neměl, sám je komlikovaný. Takže ani jeden to nemáme lehký. :D Já nesrovnávám, jen se neumím ještě zžít s tím, že to je úplně něco jinýho. A já furt v sobě cítím to co jsem měla z toho předchozího vztahu. Jak jsme byli furt spolu apod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama