Rozchod po 6 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanisska11
Stálice 71 příspěvků 15.04.19 00:57
Rozchod po 6 letech

Ahoj. Jsou to asi tři měsíce co se mi přítel se mnou rozešel. Seděla jsem na záchodě a on otevřel dveře a jako že odchází že nemůže dál. Že prý spolu komunikujeme a že ho nepodporují ve volejbale. Sbalil si odešel. Teď jsem ve společném bytě sama ale byt je napsaný na něj takže se z bytu postupně stěhuji. V únoru jsem oslavila 30. Mám pocit že můj život nějak proletěl mezi prsty a já si připadám hrozně stará na začátek nového vztahu na na dítě prostě na všechno. Nemám teď sílu vyhledat někoho nového zase si na něj zvykat. A proto se tedy ptám jak se dá vůbec začít? Chlapi chtějí hubené blondýny což rozhodně nejsem a sebevědomí je sražené až na úplné dno. Já musím znovu všechno začít hledat práci byt jemu všechno zůstane a co mě asi na to štve nejvíc. Jak jste tedy začínali úplně znovu? Děkuji vám za příběhy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Terisos
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 15.04.19 05:30

Neboj, zvládneš to, nejsi ani první, ani poslední. Nějakou dobu to bude bolet, to je normální a potřebuješ to, aby z tebe ten vztah vymizel a mohla jsi začít znovu. Dokud to bude bolet, nezačínej nový vztah, nebylo by to fér vůči novému partnerovi. Připrav si plán, napiš si, co všechno je potřeba zařídit a postupně ten plán uskutečni. Odstěhovat věci, najít novou práci, najít nové bydlení, začít chodit cvičit nebo na procházky, sejít se s dlouho nenavštívenými přáteli, najít si hobby… Odpočiň si, měj ráda sama sebe. Nejsi stará vůbec na nic! V pravý čas přijde muž pro tebe, stihneš všechno důležité. :srdce:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 15.04.19 05:30

Proč příběhy?? 8o proste nejsi ani první ani poslední a není to tragédie, než být ve vztahu s někým kdo nechce- navíc lepší teď než v 35, lepší když deti nejsou nežli jsou. Pokud chceš začni cvičit, prijdes na jiné myšlenky…zlepší se to postava. Pokud ti nejvíc vadí ze příteli vše zůstane tak to asi s tím vztahem nebylo kdo ví co… a jinak je dobrý psycholog klimes. Má i knihu o rozchodech.
Tak se drz a hlavu vzhůru… bude to zase dobre. :hug:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 15.04.19 05:31
@Terisos píše:
Neboj, zvládneš to, nejsi ani první, ani poslední. Nějakou dobu to bude bolet, to je normální a potřebuješ to, aby z tebe ten vztah vymizel a mohla jsi začít znovu. Dokud to bude bolet, nezačínej nový vztah, nebylo by to fér vůči novému partnerovi. Připrav si plán, napiš si, co všechno je potřeba zařídit a postupně ten plán uskutečni. Odstěhovat věci, najít novou práci, najít nové bydlení, začít chodit cvičit nebo na procházky, sejít se s dlouho nenavštívenými přáteli, najít si hobby… Odpočiň si, měj ráda sama sebe. Nejsi stará vůbec na nic! V pravý čas přijde muž pro tebe, stihneš všechno důležité. :srdce:
;) tak nějak ;) jsme napsaly to samé :lol:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 05:48

Děvče zlaté, to bude dobrý. Mně odešel manžel po 20-ti letech. Máme děti (13 a 10), společný barák, ve kterém „musím“ zůstat a starat se. Je mi už skoro 42 a co já? Ty jsi mladší, bez dětí. Tak kdo je na tom líp?

truelly
Závislačka 3225 příspěvků 15.04.19 06:14

@Hanisska11 v tom bytě máš nějaké své peníze? Cos platila? Vyrovná se s tebou? :think:

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 15.04.19 07:23

@Hanisska11 a kde jsi došla na to, že chlapi chtějí hubené blondýny? :nevim: jsem při těle bruneta s dítětem a se seznamováním nemám problém :)

Hobitka
Kelišová 5318 příspěvků 15.04.19 08:11

@Hanisska11 Rozchazela jsem se po 8.5 letech ve 28, nemela jsem sveho nic (ale aspon neco nasetrenych penez), hubena blondyna nejsem, chlapa jsem si nasla zanedlouho - a vyrazne jsem si polepsila, je to ted 10 let, mam 3 deti… Nepropadat panice, na vsem negativnim se nakonec najde neco pozitivniho. Spln si treba nejaky cestovatelsky (nebo jiny) sen. Ja si ho takhle po rozchodu splnila a na cestach se dala dohromady se soucasnym muzem.

Hanisska11
Stálice 71 příspěvků 22.04.19 18:26

@Terisos moc děkuji za milá slova. Doufám že to zase jednou půjde. Ale teď mám pocit že už navždy zůstanu sama. Nejsem typ za kterým se každý otočí. Ani třeba nerada chodím do baru nebo všemožně se bavit. Že mám opravdu strach že zůstanu sama. :,( :(

Hanisska11
Stálice 71 příspěvků 22.04.19 18:28
@truelly
@truelly píše:
@Hanisska11 v tom bytě máš nějaké své peníze? Cos platila? Vyrovná se s tebou? :think:

Naštěstí už mi poslal peníze které jsem do toho vložila například za nábytek a podobně ale ten čas věnovaný tomu bytu my už nevrátí. Navíc teď vůbec nemám sílu něco zase budovat od začátku.

Mauri08
Kecalka 103 příspěvků 24.04.19 08:01

Milá zakladatelko - nesmutni… je mi 34 a mám 11 letou dceru… po 15 letem vztahu můj chlap asi chytil slinu nebo co a prekazime mu… takže já se musím přestěhovat někam - ani nevím zaco… musím platit úvěr který jsem si Káča vzala před rokem na rekonstrukci jeho bytu… takže on zůstane ve svým kde si bude žít a ha s dluhem a dcerou půjdu pryč… 8 měsíců jsem trpěla a až teď se postupně stavím na nohy protože jsem si tady přečetla někde v diskusi názor ( jak se dostat z rozchodu) bylo: po rozchodu nemyslí na to hezké ve vztahu co bylo, ale na to proč to zkoncilo- můj manžel se ke mě nechoval vůbec hezky a to mě drží nad vodou protože takový chlap zato nestojí… a pokud tvůj chlap odešel ze jsi jo nepodpirovala ve volejbale - promiň ale je to blbec

Hanisska11
Stálice 71 příspěvků 24.04.19 17:23

@Mauri08 ou tak to mne mrzí. Doufám že vás bude potkávat jenom štěstí. No uvedl tři důvody. 1) nepodporuju ho ve volejbale 2) netravim s ním čas (on si zalezl do pracovny že má hrozně moc práce a potom hrál tanky) 3) málo sexu ( za celých 6 let mne neuspokojil ani jednou a tak jsem se už pak do sexu nehrnula. Prý to byla moje chyba že jsem prý rozbitá)

Mauri08
Kecalka 103 příspěvků 24.04.19 21:30

@Hanisska11 za 6 let ani jednou neuspokojil? Sama jsi napsala ze ses musela nutit- bude Ada ze je pryč… ikdyz to teď třeba nevypadá ale jednou si najdeš přítele který ti to udělá tolikrát ze po tomhle volejbalovem playboyovi ani nevzdychnes :lol: :lol: :lol: ;)

LaPaloma
Závislačka 2775 příspěvků 24.04.19 22:18

@Hanisska11 Nic lepšího než zbavit se ho včas se ti nemohlo stát. Jak jsi to mohla vydržet 6 let :roll: :nevim:

Hanisska11
Stálice 71 příspěvků 25.04.19 11:12
@Mauri08 píše:
@Hanisska11 za 6 let ani jednou neuspokojil? Sama jsi napsala ze ses musela nutit- bude Ada ze je pryč… ikdyz to teď třeba nevypadá ale jednou si najdeš přítele který ti to udělá tolikrát ze po tomhle volejbalovem playboyovi ani nevzdychnes :lol: :lol: :lol: ;)

No ani jednou… Ono s malým kašpárkem toho moc hrát nejde. Ale můžu si za sama. Doufám že na něj zapomenu. A Ted přišla další rána kolegyně je těhotná a ja se snažím o dítě už 3 roky a nic… Nedokážu se radovat z toho že je těhotná… Vše se tak nějak zamotává a vše je na h…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama