Reklama

Rozchod po pěti letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra0009
Povídálka 21 příspěvků 13.04.18 16:57
Rozchod po pěti letech

Dobrý den. S přítelem jsem byla 5 let, z toho 3 a půl jsme spolu bydleli v pronájmu. Mívali jsme krásná období, ale čím dál častěji se objevovalo nedorozumnění apod. navštívili jsme 1× i poradnu (asi před měsícem) a myslela jsem, že se zkusíme chovat, jak nám poradili. Bohužel cca za 10 dní přítel řekl, že to nemá stejně cenu a že bude nejlepší rozchod. Souhlasila jsem s tím..ale ted mi je po něm smutno. Odstěhoval se zatím k rodičům a já si hledám byt blíže zaměstnání. Asi mě ten rozchod ještě uplně nedošel…Brečela jsem, když se mnou usínal než se odstěhoval..Dnes je přesně týden pryč, ale viděli jsme se mezitím. Teprve včera mě chytil splín a bulela jsem jak želva. Myslela jsem, že to budu prožívat mnohem hůř..Myslíte, že to období splínu, vzteku, nenávisti, vzpomínek teprv přijde? Třeba až budu sama v novém pronájmu? Strašně se toho bojím. Minulý rozchod jsem prožívala hrozně špatně, a to jsem s přítelem byla pouze rok, ani jsme spolu nebydleli… Bulela jsem stále, pila víno, kouřila, psala mu žalostné dopisy :( :( Jaké máte zkušenosti? teprv to přijde? :think: Děkuji moc!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 13.04.18 17:04

Možná jste už jen silnější. Přijít to nemusí. Možná někde uvnitř sebe prostě citíte, že je to dobře, že už spolu nebudete.

sediza
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 13.04.18 17:06

A hlavně se máte na co těšit a na to bych se soustředila. Třeba na Vás teď čeká už ten pravý!

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 13.04.18 17:24

Když člověk udělá všechno, co je v jeho silách a pak vidí, že to stejně nestačí, smiřuje se s neúspěchem o dost snadněji. Byli jste v poradně, on než aby se snažil, tak to zabalil. Tys udělala vše, víc nemůžeš.
Koukej se do budoucnosti, vyber si nějaký útulný byteček, udělej si to tam hezké a užívej života, léto se blíží ;)

lucie.krajcarova
Kecalka 443 příspěvků 100 inzerátů 13.04.18 17:41

Možná to ještě přijde, a možná už hodně máš za sebou. Mně čeká rozvod po 12 společných letech a brečím už tři měsíce. ale stejně s tím nic nenadělám. Občas mi někdo řekne, že každý konec je nový začátek, tak to beru jako takovou osobní modlitbu, aby ke mně zase přišla láska..

ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 13.04.18 17:43

U mě to třeba tak dramatické nebylo, to, že to bylo špatné jsem věděla už delší dobu a postupně jsem se s tím srovnávala a když došlo na samotný rozchod, už jsem to měla v hlavě srovnané a dost mi teda pomohlo chodit mezi lidi, seznamovat se s muži a vlastně záhy na to jsem potkala i současného manžela a bylo zase dobře ;-), takže nezoufej, vše má svůj důvod a ted už tam někde na tebe čeká něco mnohem lepšího ;)

Divver
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 13.04.18 17:45

@Petra0009 presne to same se stalo mne pred 12ti lety. Tenkrat jsem myslela, ze je to konec sveta a ja uz nikdy nikoho nepoznam. Obcas ale to, co si myslime, ze je konec sveta, je ve skutecnosti to nejlepsi, co nas mohlo potkat ;) ted jsem 7 let vdana a akorat se nam narodil druhy synek ;)

Petra0009
Povídálka 21 příspěvků 13.04.18 19:52

Děkuji za rady apod… už aby to bylo vše za mnou..ted nové bydlení v jiném městě..je toho hodně najednou prostě :roll:

Petra0009
Povídálka 21 příspěvků 19.07.18 14:11

Ahoj. Od konce dubna uz ubehla nejaka doba. Ja se přestěhovala, bylo mi fajn (asi do pulky kvetna), zacala jsem se i schazet s fajn klukem. Mela jsem pocit štěstí. Jenze byvaly se mi zacal nejak v pulce kvetna ozyvat, ze by me chtel ziskat zpet, ze si uvedomil, ze miluje jen me. A od te doby se to tahne od 10 k 5.nevim co chci, mam chvíle kdy bych mu nejradeji skocila kolem krku, ale po rozumove strance zaroven vim, ze muzu najit(nebo ho uz mam) lepsiho. O vikendu si me vyhledal, prisel s ruzi, že by si me klidne vzal… Pritom byl minuly tyden na kratke dovolene s jednou pani (asi aby si neco dokazal?, nemiluje ji, ale nechtel byt sam?). Byl s ni uz kratce po nasem rozchodu, pak ji opustil a pak se zas k ni vratil(kdyz videl, ze se k nemu stále nevracim) . Jsem ted nestastna, klukovi, se kterym se schazim, jsem napsala, ze potrebuji byt sama, že v tom mam hokej. Mam ho strašně rada, ale pocit zamilovanosti tam není :( :,(. Aby to nebylo jednoduché, vaham hlavne kvuli tomu, ze 3 kartářky (u 2 jsem byla, u te 3.byla kamaradka a ptala se na me) mi vlastně rekli, ze ten byvaly pritel je jakoby osudovy. Ten kluk se kterym se schazim je takova,, prestupni stanice''. Pokud sr vratimk bývalému, nebudu litovat. Popr.dalsiho vyznamneho partnera bych mohla potkat do 2 let. Ani nevim co chci od vas slyset. Jsem prostě bezradna. Vracet se k nemu? Byt s klukem, kterého mam jen moc rada? Nebo pockat na dalšího? Dekuji za vyslechnuti. :,( :,(

sediza
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 19.07.18 14:15

Hlavne se nenechat ovlivnit nejakymi kartami. A připomenout si, proc jste se s bývalým rozesli.

ncc1701
Echt Kelišová 7983 příspěvků 19.07.18 14:16

Počkat na dalšího.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 19.07.18 14:16

@Petra0009

Nejsem zastánce poslepovaných vztahů. Kvůli čemu jste se rozešli? Jednorázový zkrat, nebo vážná věc? Je vidět, že chlapec se potřeboval ujistit, co chce - proto asi jel ven s „paní“, možná si chtěl jen povyrazit.

Se svatbou bych teda rozhodně počkala. Je zajímavé, že všechny vztahy, kde se dva rozešli, nedopadly později dobře - ani v manželství. Problémy vyplouvaly na povrch pořád. Tak bacha.

A na kartářky nevěř - mě taky tvrdili, že můj první je hlavní a ten „the best“. A já jsem ráda, že jsem si ho nevzala, jsme přátelé, ale jako manžela bych ho nyní nechtěla. Ani předtím. Proto jsem mu tenkrát řekla své Ne.

Vem taky v úvahu, že po rozchodu jsme často na vlně nostalgie, kdy se špatné vzpomínky „zasouvají“ a vzpomínáme jen na to dobré. Já mám za sebou asi 4 vztahy - 2 trvaly více než 3 roky, zbylé rok nebo dva. Vždy jsem měla taky takové myšlenky jako ty - on nebyl tak špatný, třeba jsem ho odkopla zbytečně :think: no ted jsem ráda, že jsem nezměkla.

Já bych ho nechala vydusit :pankac: ale já jsem zase potvora :cert:

anupati
Kelišová 5794 příspěvků 5 inzerátů 19.07.18 14:33

@Petra0009 Pojem osudový si dost často špatně vykládáme…to neznamená nutně, že je to nám osudem určený partner, se kterým máme být přes všechny překážky až do skonání věků…ale je pro nás toto „setkání“ osudové, díky němu se potřebujeme/musíme něco naučit, někam se posunuout, něco si zpracovat. Takže bych si určitě expartnera neidealizovala na nějaký piedestál. A z toho co píšeš opravdu není proč. Vypisuje ti, vše si uvědomil, ale aby nebyl přitom čekání sám, tak jede týden na dovolenou s paní? Tak to je charakter… hele je ti jasný, že za ruce se tam asi nevodili :think:

Petra0009
Povídálka 21 příspěvků 19.07.18 15:11
@ASAndrea píše:
@Petra0009

Nejsem zastánce poslepovaných vztahů. Kvůli čemu jste se rozešli? Jednorázový zkrat, nebo vážná věc? Je vidět, že chlapec se potřeboval ujistit, co chce - proto asi jel ven s „paní“, možná si chtěl jen povyrazit.

Se svatbou bych teda rozhodně počkala. Je zajímavé, že všechny vztahy, kde se dva rozešli, nedopadly později dobře - ani v manželství. Problémy vyplouvaly na povrch pořád. Tak bacha.

A na kartářky nevěř - mě taky tvrdili, že můj první je hlavní a ten „the best“. A já jsem ráda, že jsem si ho nevzala, jsme přátelé, ale jako manžela bych ho nyní nechtěla. Ani předtím. Proto jsem mu tenkrát řekla své Ne.

Vem taky v úvahu, že po rozchodu jsme často na vlně nostalgie, kdy se špatné vzpomínky „zasouvají“ a vzpomínáme jen na to dobré. Já mám za sebou asi 4 vztahy - 2 trvaly více než 3 roky, zbylé rok nebo dva. Vždy jsem měla taky takové myšlenky jako ty - on nebyl tak špatný, třeba jsem ho odkopla zbytečně :think: no ted jsem ráda, že jsem nezměkla.

Já bych ho nechala vydusit :pankac: ale já jsem zase potvora :cert:

Viz diskuze: Má to někdo stejně? Chvíli klid a pak dusno? 28.3. Anonym

Petra0009
Povídálka 21 příspěvků 19.07.18 15:16
@anupati píše:
@Petra0009 Pojem osudový si dost často špatně vykládáme…to neznamená nutně, že je to nám osudem určený partner, se kterým máme být přes všechny překážky až do skonání věků…ale je pro nás toto „setkání“ osudové, díky němu se potřebujeme/musíme něco naučit, někam se posunuout, něco si zpracovat. Takže bych si určitě expartnera neidealizovala na nějaký piedestál. A z toho co píšeš opravdu není proč. Vypisuje ti, vše si uvědomil, ale aby nebyl přitom čekání sám, tak jede týden na dovolenou s paní? Tak to je charakter… hele je ti jasný, že za ruce se tam asi nevodili :think:

Je mi to jasné. Ja si taky rychle nasla náhradu-toho fajn klucinu. A spali jsme spolu,jezdili na vylety apod. Spis on si nasel me, divali jsme se po sobe uz dele. Ale dokud jsem byla zadana, tam jsme si nic nedovolili. Pak se to nejam zvrtlo a najednou jsme spolu zacali randit, byla jsem moc šťastná ale postupem času zacala vahat, ze to asi neni ten spravny chlap. Je jinak uzasny, ale proste mi tam neco chybi :(. Rvu jak zelva :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >