Rozchod po pěti letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra0009
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 13.04.18 16:57
Rozchod po pěti letech

Dobrý den. S přítelem jsem byla 5 let, z toho 3 a půl jsme spolu bydleli v pronájmu. Mívali jsme krásná období, ale čím dál častěji se objevovalo nedorozumnění apod. navštívili jsme 1× i poradnu (asi před měsícem) a myslela jsem, že se zkusíme chovat, jak nám poradili. Bohužel cca za 10 dní přítel řekl, že to nemá stejně cenu a že bude nejlepší rozchod. Souhlasila jsem s tím..ale ted mi je po něm smutno. Odstěhoval se zatím k rodičům a já si hledám byt blíže zaměstnání. Asi mě ten rozchod ještě uplně nedošel…Brečela jsem, když se mnou usínal než se odstěhoval..Dnes je přesně týden pryč, ale viděli jsme se mezitím. Teprve včera mě chytil splín a bulela jsem jak želva. Myslela jsem, že to budu prožívat mnohem hůř..Myslíte, že to období splínu, vzteku, nenávisti, vzpomínek teprv přijde? Třeba až budu sama v novém pronájmu? Strašně se toho bojím. Minulý rozchod jsem prožívala hrozně špatně, a to jsem s přítelem byla pouze rok, ani jsme spolu nebydleli… Bulela jsem stále, pila víno, kouřila, psala mu žalostné dopisy :( :( Jaké máte zkušenosti? teprv to přijde? :think: Děkuji moc!

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.04.18 17:04

Možná jste už jen silnější. Přijít to nemusí. Možná někde uvnitř sebe prostě citíte, že je to dobře, že už spolu nebudete.

sediza
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.04.18 17:06

A hlavně se máte na co těšit a na to bych se soustředila. Třeba na Vás teď čeká už ten pravý!

Helileli
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 13.04.18 17:24

Když člověk udělá všechno, co je v jeho silách a pak vidí, že to stejně nestačí, smiřuje se s neúspěchem o dost snadněji. Byli jste v poradně, on než aby se snažil, tak to zabalil. Tys udělala vše, víc nemůžeš.
Koukej se do budoucnosti, vyber si nějaký útulný byteček, udělej si to tam hezké a užívej života, léto se blíží ;)

lucie.krajcarova
Kecalka 339 příspěvků 98 inzerátů 13.04.18 17:41

Možná to ještě přijde, a možná už hodně máš za sebou. Mně čeká rozvod po 12 společných letech a brečím už tři měsíce. ale stejně s tím nic nenadělám. Občas mi někdo řekne, že každý konec je nový začátek, tak to beru jako takovou osobní modlitbu, aby ke mně zase přišla láska..

ajvl
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 13.04.18 17:43

U mě to třeba tak dramatické nebylo, to, že to bylo špatné jsem věděla už delší dobu a postupně jsem se s tím srovnávala a když došlo na samotný rozchod, už jsem to měla v hlavě srovnané a dost mi teda pomohlo chodit mezi lidi, seznamovat se s muži a vlastně záhy na to jsem potkala i současného manžela a bylo zase dobře ;-), takže nezoufej, vše má svůj důvod a ted už tam někde na tebe čeká něco mnohem lepšího ;)

Divver
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 13.04.18 17:45

@Petra0009 presne to same se stalo mne pred 12ti lety. Tenkrat jsem myslela, ze je to konec sveta a ja uz nikdy nikoho nepoznam. Obcas ale to, co si myslime, ze je konec sveta, je ve skutecnosti to nejlepsi, co nas mohlo potkat ;) ted jsem 7 let vdana a akorat se nam narodil druhy synek ;)

Petra0009
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 13.04.18 19:52

Děkuji za rady apod… už aby to bylo vše za mnou..ted nové bydlení v jiném městě..je toho hodně najednou prostě :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama