Rozchod, přítel mi ale moc chybí.

Anonymní
23.9.21 06:35

Rozchod, přítel mi ale moc chybí.

Zdravím, ani vlastně nevím proč jsem píší asi že se potřebují svěřit. Odesla jsem od přítele. Vztah nějak vyhasl a byl to pořád stejný kolotoč. Po sobotní oslavě se opil byl na mě zlej a řekl mi ať táhnu a spousta zlých věci a urážek tak jsem odešla..Dneska jsme od sebe 5 dnů. Každý den xkrat volá brečí jak mu chybím jak by mě chtěl zpátky atd. Jenže já se bojím a na druhou stranu mi tak moc chybí :? Pořád kvůli němu brečím a myslím jen na něj. vsichni v mém okolí mi říkají ať už za ním nelezu.jak zapomenout nebo dat druhou šanci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1771
23.9.21 06:52

Rozhodnutí je na tobě, já bych si počkala na jiného partnera, chce to čas. Vyhodil tě, chová se k tobě zle…máš na lepšího partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6929
23.9.21 07:08

Jak dlouho jste spolu byli? Bydleli jste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
23.9.21 07:08

Samozřejmě, že se bude vnucovat a dělat tohle psychický divadýlko, došlo mu, že hodnou holku bude se svou povahou těžko shánět. Dobře jsi udělala. Byl na tebe hnusnej, opíjí se a pak tě vyhazuje - tohle chování se s věkem jen zhoršuje a klidně může přijít mnohem horší psychickej i fyzickej teror, zvlášť, pokud bys do budoucna byla u něj vázaná dítětem. Drž se, brzy bude lépe a až se objeví nějaká nová láska, budeš si říkat, jak jsi byla hloupá, že jsi se k němu někdy chtěla vracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
23.9.21 07:09

Opilá slova, střízlivé myšlenky.
Pokud se k němu vrátíš, tak se to bude v budoucnu opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33437
23.9.21 07:13
@Anonymní píše:
Zdravím, ani vlastně nevím proč jsem píší asi že se potřebují svěřit. Odesla jsem od přítele. Vztah nějak vyhasl a byl to pořád stejný kolotoč. Po sobotní oslavě se opil byl na mě zlej a řekl mi ať táhnu a spousta zlých věci a urážek tak jsem odešla..Dneska jsme od sebe 5 dnů. Každý den xkrat volá brečí jak mu chybím jak by mě chtěl zpátky atd. Jenže já se bojím a na druhou stranu mi tak moc chybí :? Pořád kvůli němu brečím a myslím jen na něj. vsichni v mém okolí mi říkají ať už za ním nelezu.jak zapomenout nebo dat druhou šanci?

Vždyt se vrat, možná potřebuješ ve vztahu vzruchy a hodný kluk by Tě nudil…

Nech si nadávat, nech se vyhazovat z bytu, někoho i rajcuje občas dostat přes hubu, to všechno můžeš, vidím v tomhle chlapovi ještě spoustu potenciálu… 8)

Jen si nepořizuj děti, byly by chudáci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 07:15

Byli jsme spolu 8 let. Moc si to vyčítám že jsem to prostě jen nevydržela že jsem tam měla zůstat a být snim :,( že jsem vzala 8 let a nechala ho tam.Uz je to 5tej den a já nemůžu spát jíst porad myslím na to jak to zvládá jak mu je.. když volá a píše tak strašné brečí a prosí. Je tam problém v pití vždy jak se opije tak je sprostej, tvrdí mi že si našel ambulantní léčbu a psychologa.Ja v tom vztahu mám syna těm se mě zastal v sobotu a,, přítel" na něj vyjel ze slovy že je to zmr* a ať táhne. Ať se zbalime a táhneme oba. :? :,( Druhý den si nic nepamatoval jenže já to mám v sobě :? :,( strašně to bolí a já vůbec nevím co mám dělat..tet jsme u známé ta mi ale řekla že pokud se k němu vrátím tak že nás zpět pak už nevezme. Já nevím co mám dělat. nedavam to jak mu je :,( pocit viny že za to můžu já mě zabijj

• Citovat
  • Nahlásit
33437
23.9.21 07:17
@Anonymní píše:
Byli jsme spolu 8 let. Moc si to vyčítám že jsem to prostě jen nevydržela že jsem tam měla zůstat a být snim :,( že jsem vzala 8 let a nechala ho tam.Uz je to 5tej den a já nemůžu spát jíst porad myslím na to jak to zvládá jak mu je.. když volá a píše tak strašné brečí a prosí. Je tam problém v pití vždy jak se opije tak je sprostej, tvrdí mi že si našel ambulantní léčbu a psychologa.Ja v tom vztahu mám syna těm se mě zastal v sobotu a,, přítel" na něj vyjel ze slovy že je to zmr* a ať táhne. Ať se zbalime a táhneme oba. :? :,( Druhý den si nic nepamatoval jenže já to mám v sobě :? :,( strašně to bolí a já vůbec nevím co mám dělat..tet jsme u známé ta mi ale řekla že pokud se k němu vrátím tak že nás zpět pak už nevezme. Já nevím co mám dělat. nedavam to jak mu je :,( pocit viny že za to můžu já mě zabijj

Ten syn je jeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 07:20

@free333 muj

• Citovat
  • Nahlásit
13483
23.9.21 07:21

Jsi na nem emocne zavisla. Zkus to pojmout pragmaticky. Rict si, ze on te jen vydira a je to ozralej hňup a ja se zbavim zavislosti na nem.
Podle me jsi dobra, ze jsi odesla a nevratila se. Ten za to nestoji a vubec tyhle ubreceny chlapi, kteri se takhle plazi jsou nechutny a svhopny vseho.
Jako, ktery normalni clovek se bude takhle ponizovat? No ten, co pujde pres mrtvoly, aby dosahl sveho. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33437
23.9.21 07:25
@Anonymní píše:
@free333 muj

Tak to mění situaci, už nehraješ jen za sebe.

Nemůžeš nechat chudáka děcko vyhazovat a nadávat mu do zmr. dů, to nejde…

Tohle nikdo jako dítě zažívat nechce…

Chce to čas, bude líp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 07:25

Právě že jsem na něm závislá já to vím.. :,( a vůbec nevím jak se s toho dostát co dál co mám dělat :,(

• Citovat
  • Nahlásit
13483
23.9.21 07:27
@Anonymní píše:
Právě že jsem na něm závislá já to vím.. :,( a vůbec nevím jak se s toho dostát co dál co mám dělat :,(

Zabavit se nejakou cinnosti, zablokovat ho v mobilu. Udelala jsi ten nejtezsi krok a je potreba to ustat. Mozna zavolat na nejakou linku, aby te podporili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
23.9.21 07:29
@Anonymní píše:
Byli jsme spolu 8 let. Moc si to vyčítám že jsem to prostě jen nevydržela že jsem tam měla zůstat a být snim :,( že jsem vzala 8 let a nechala ho tam.Uz je to 5tej den a já nemůžu spát jíst porad myslím na to jak to zvládá jak mu je.. když volá a píše tak strašné brečí a prosí. Je tam problém v pití vždy jak se opije tak je sprostej, tvrdí mi že si našel ambulantní léčbu a psychologa.Ja v tom vztahu mám syna těm se mě zastal v sobotu a,, přítel" na něj vyjel ze slovy že je to zmr* a ať táhne. Ať se zbalime a táhneme oba. :? :,( Druhý den si nic nepamatoval jenže já to mám v sobě :? :,( strašně to bolí a já vůbec nevím co mám dělat..tet jsme u známé ta mi ale řekla že pokud se k němu vrátím tak že nás zpět pak už nevezme. Já nevím co mám dělat. nedavam to jak mu je :,( pocit viny že za to můžu já mě zabijj

To necháš svému dítěti sprostě nadávat, víš jak to vnímá tvůj syn? Jak dlouho ho chceš vystavovat násilí? Alkohol není polehčující okolnost. Ženská hlavu vzhůru, toto není partner do života, on chudáček pláče. Toto dáváš jako vzor pro syna jak vypadá partnerský vztah? Známé se nedivím, taky bych tě zpátky nevzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33437
23.9.21 07:34
@Anonymní píše:
Právě že jsem na něm závislá já to vím.. :,( a vůbec nevím jak se s toho dostát co dál co mám dělat :,(

No a jak to snáší syn?

Máte kam jít?

Spíš bych sháněla bydlení a řešila syna, než se litovat, pro něho to musí být šílené, chlap ho vyhodí z bytu, musí být u nějaké paní a maminka se chce vrátit k tomu magorovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat