Rozchod, protože neví, co cítí

21.4.21 20:30

Rozchod, protože neví, co cítí

Dobrý den,
Nemám moc s kým to probrat, tak se chci zeptat na radu třeba zde 😊
Byli sme tři roky s přítelkyní.
Ze začátku sme se zamilovali, já zjistil, že na mě trochu spěchá a tak sem se uzavřel a ne choval se nejlíp, nevnímal se jak je skvělá a nedělal jsem moc proto, abych ji udržel jako nejšťastnější ženu.
Pak sem začal cvičit a ego šlo nahoru a kaslal jsem na ní.
Pak sme se rozešli a já si to uvědomil, začal se chovat jinak. Překonal sem život a dala mi druhou šanci. Chyběly ji procházky, romantika apod a teď sme spolu od září byli a bylo to super.
Několikrát říkala, že mě miluje a vše bylo super a už sem začal být šťastný a už neřešil, že by mohl nastat rozchod, který nastal před týdnem.

Bylo mi řečeno, že i když má po čem toužila, že se chovám nejlíp na světě, kytky, procházky, večeře a celkově vše co hledala, tak že najednou ne i co cítí a že bude lepší když se odstehuju.

A ona to bere, jakoby nic trápí se pouze tím, že se trápím já, pobrecim si, jdu se podívat jestli je doma jak blázen a trochu mi z toho hrabe a ji to logicky vadí.
Chce abych ji nechal být a že časem to bude lepší.
Udělal sem dost změn a uvědomil si jak moc jí miluju a už bych chtěl být jen sní.

A najednou tohle a já nevím, co dělat?
Díky za radu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1217
21.4.21 20:40

To je těžký. Udělal jsi spoustu změn, ona zjistila že to pořád není ono a že jí to nevyhovuje. Takže bohužel, vypadá to že asi budeš muset jít od toho. Nemá smysl ji přemlouvat protože když to tam není, ta přitažlivost, tak z toho dlouhodobě nic nebude. Protože určitě nechceš aby s tebou byla ze soucitu a z lítosti. A možná ma vyhlédnutý nový objev, kdo ví. Moje rada: Nech jí, jdi od toho, pobreč si, ožer se a udělej za tím tlustou čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.21 20:46

@Pan Dan ono je to těžký, ona jediný čím argumentuje že tam nemá to co by tam měla mít, taková ta láska nebo jak to mám říct a ona říká že neví co cítí a že byla vždy nadšená když sem přišel z práce a všechno super ale do budoucna chce asi lásku jak Brno která stejně vždy vyprchala. Měla pár vztahů a všechny skončili stejně a já nějak nevěřím tomu že tam nic nemá protože se tak ne chovala…
Karanténou ji hodně ovlivnilo to, že ji přestalo cokoli bavit a byla úplně otrávená a furt myslela negativně a já to bral a sem si jistý, že bych s ní chtěl být dal. Všichni říkají dej tomu čas, jenže bydlím 3 min od ní a tím pádem mě furt napadá, se jít podívat jestli ji aspoň uvidím ale přijdu si jak blázen a fakt nevím, nejím, nespím, kouřím o sto šest, piju a nemám k ničemu náladu. Furt ji chci psát ale tím to asi jen zhorším..

Nevím, co dělat, když vím co chce a známé se a je to super když něco děláme, ale asi z ní něco vyprchalo, co já nedokážu pochopit teď a přiznat si. Protože lepší člověk není se vším, co sem vždy chtěl.

Sem sobec asi ale asi budu čekat jesi ji to nedojde třeba 😣 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
21.4.21 21:11

Bohužel, nikoho nemůžeme přinutit, aby s námi chtěl být :nevim: nech ji jít a pokud se zachováš jako „správnej“ chlap, tj. okamžitě vyrazíš balit jiné ženské, tak ji možná dostihne žárlivost a uvědomí si, o co přišla ;) ale nespoléhala bych na to…

• Citovat
  • Nahlásit
21.4.21 21:13

@PaníKadrnožková z toho mám strach, že ne.. Sem zvyklej bejt s ní a najednou mám být sám a plánovat bez ní, když ještě před 9 dní sme řešili, co budeme dělat apod 😣 radši se v tom budu utapet a čekat a třeba se někdy něco změní 😣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
21.4.21 21:19

No 2,5 roku jsi na ni kaslal a do zadku te kupodivu nekopla, ted se pul roku snazis a spatny.
Tak na ni zacni zase kaslat a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.21 21:21

@Lucie_Sx no ono to bylo takový složitější, ale když už mi dala šanci a začalo to vypadat, že konečně je vše ok, tak najednou otočila a neví, co chce…coz bez argumentů, kromě toho že sem dělal vše, ale neví jestli to tam má je těžké se smířit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4095
21.4.21 21:30

@Lukas19993 asi sis to uvědomil pozdě a to, že teď ses změnil, už ji z hlavy nevymaže to, jak ses k ní choval předtím… Asi tě prostě přestala milovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
22.4.21 06:49

Obavam se, zes ji predtim az moc zklamal a tvoje zmena prisla prilis pozde. Nevim, jestli je z toho jina cesta ven, nez rozchod. Pokud ona v sobe uz driv zpracovala emoce, kdy ji po tobe bylo smutno a musela snaset tvuj nezajem, tak ted je proste tezky, ne-li nemozny, postavit na tom normalni, hezky vztah, a to i pres to, ze ted ze zacatku si tvou pozornost uzivala. Udelal jsi ji az moc velkej binec v hlave, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63270
22.4.21 06:55
@Lukas19993 píše:
@Lucie_Sx no ono to bylo takový složitější, ale když už mi dala šanci a začalo to vypadat, že konečně je vše ok, tak najednou otočila a neví, co chce…coz bez argumentů, kromě toho že sem dělal vše, ale neví jestli to tam má je těžké se smířit

Možná už bylo pozdě, zkusila to, ale už to nebylo ono

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
22.4.21 08:14

Zensky nevi co chtej a nedaj pokoj dokud to nedostanou. Asi je hodne mlada a proste myslela, ze ji chybi prochazky a pozornost, ale chybi ji neco jineho. :nevim:
Vubec se nema smysl kvuli zenam prehnane snazit, snazis se je to spatne, nesnazis se je to spatne. Zena si vzdy najde neco, co je spatne. :mrgreen:
Muz musi hlavne resit sebe a sve potreby a udrzovat se zajimavy, aby pripadne ulovil snadno novou zenu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
22.4.21 09:35
@Lukas19993 píše:
@Pan Dan ono je to těžký, ona jediný čím argumentuje že tam nemá to co by tam měla mít, taková ta láska nebo jak to mám říct a ona říká že neví co cítí a že byla vždy nadšená když sem přišel z práce a všechno super ale do budoucna chce asi lásku jak Brno která stejně vždy vyprchala. Měla pár vztahů a všechny skončili stejně a já nějak nevěřím tomu že tam nic nemá protože se tak ne chovala…
Karanténou ji hodně ovlivnilo to, že ji přestalo cokoli bavit a byla úplně otrávená a furt myslela negativně a já to bral a sem si jistý, že bych s ní chtěl být dal. Všichni říkají dej tomu čas, jenže bydlím 3 min od ní a tím pádem mě furt napadá, se jít podívat jestli ji aspoň uvidím ale přijdu si jak blázen a fakt nevím, nejím, nespím, kouřím o sto šest, piju a nemám k ničemu náladu. Furt ji chci psát ale tím to asi jen zhorším..

Nevím, co dělat, když vím co chce a známé se a je to super když něco děláme, ale asi z ní něco vyprchalo, co já nedokážu pochopit teď a přiznat si. Protože lepší člověk není se vším, co sem vždy chtěl.

Sem sobec asi ale asi budu čekat jesi ji to nedojde třeba 😣 ❤️

Máš to blbý, ale faktem je, že ona nemusí mít nějaký konkrétní racionální důvod pro rozchod, prostě s tebou už být nechce. Což může být dočasně, nebo napořád, nikdo neví. Tím, že ji budeš stalkovat, si nepomůžeš, nenaléhej, nebude tahle, bude jiná. Jasně, vím, čerstvá ztráta lásky bolí, ale časem se přes to přeneseš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
22.4.21 09:36

Občas opravovaný vztah vyjde, ale většinou se v těch lidech něco zlomí a už to nejde vrátit zpět, přestože se o to oba hodně snaží.

Musíš se z toho poučit. Prožít si bolest z rozchodu. V dalším jiném vztahu se snažit o to abyste byli spokojení a šťastní oba dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11085
22.4.21 10:04

@Lukas19993 Nejlepší, co můžeš udělat, je to, že jí necháš prostě být. Teď tě to trápí, ale to přejde. Nemá cenu se upínat na to, jestli jí něco dojde, nebo ne. Lidi se scházej a rozcházej, to je prostě život. Důvod, proč se s tebou rozešla znáš, tak to prostě nech být. Jen si zbytečně prodlužuješ trápení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat