Reklama

Rozchod (rozvod), pauza - aneb co si myslet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VasikzTrebone
Nováček 3 příspěvky 24.02.18 19:24
Rozchod (rozvod), pauza aneb co si myslet

Ahoj devcata, omlouvam se, ze se vam sem jako chlap cpu, ale potreboval bych poradit od opacneho pohlavi, protoze s chlapskym myslenim to nedokazu pochopit.
Pred cca 4 mesici se se mnou rozesla manzelka po desetiletem vztahu (oboum nam je lehce pres tricet, kterou bezmezne miluju a je cely muj zivot. Rozchod je pry proto, ze uz to mezi nami neciti, chce si prozit samotu, jelikoz spolu bydlime… Pritom mi prislo, ze spis chce travit vecery a noci po barech s kamarady (chlap v tom nebyl, to vim jiste). Mesic a pul jsem byl z toho uplne na dne, nemohl jsem jist, spat (15 kilo dolu), vypadal jsem jako vagus (proc se holit, cesat a zehlit si, kdyz neni pro koho)… No a potom cca v pulce prosince jsme meli firemni vecirek, me se nikam nechtelo, ale segra me donutila, abych sel, ze na chvili budu mit jine myslenky. Zasel jsem si tedy k holici, oholil se, vyzehlil se, navonenel se parfemem oproti kazdodennimu picifuku do podpazi a vyrazil. Cestou jsem si to dost vycital, co tam budu delat…, a na tom vecirku jsem se seznamil s kolegyni(taky cerstve po rozchodu po dlouholetem vztahu) z jineho oddeleni a oba jsme po protacene noci zjistili (krom tance, nekolika sklenickach, vymene cisel a povidani nic nebylo), ze nam je spolu az moc fajn, tak jsme se domluvili, ze si spolu vyrazime, takhle jsme si spolu parkrat zarandili, potom uz jsem u ni i prespal, zacali jsme planovat, ze pojedem na prodlouzeny vikend do Istanbulu, nezavazne se bavit, kde bychom zili az to nadejde… A jelikoz nejsem zadny prizdisrac, tak jsem manzelku o teto skutecnosti samozrejme informoval. A asi tyden po prvnim prespani mimo domov prisla u manzelky zmena, opet me semtam pohladila, kdyz jsem sel oko ni, prestala travit vecery po barech s kamarady z mokre ctvrte, zacali jsme se vice bavit… Az nadesel den, kdy jsem s kolegyni mel jit do divadla, ale na posledni chvili mi volala, ze neco spatnyho snedla, tak bouzel musi zustat doma. No a jelikoz vstupenky byly jiz doma, tak jsem vzal manzelku a po hrozne dlouhy dobe jsme si udelali krasny vecer, ktery skoncil v posteli. No takhle jsem to tahl asi ctrnact dni, ze jsem milenku podvadel s manzelkou. Po tech ctrnacti dnech uz jsem se mel plny zuby, tak jsem sel za manzelkou, s tim ze takhle to dal nejde, jsem s tou kolegyni a spolu jsme se rozesli. No a ona mi rekla, ze to s tim rozchodem byla chyba, ze se zmeni, ja jsem heji druhy ja…a jestli bych se k ni nechtel vratit. Ja jelikoz pitomec, kterej svoji manzelku strasne moc miluje a znamena pro me naprosto vsechno, jsem samozrejme souhlasil, dal sbohem kolegyni, udelal jsem u sebe vsechny mozny zmeny, ktery sly udelat ted hned. S manzelkou to po navratu bylo prvnich 14 dni hrozne fajn, sex nekolikrat denne, vicemene kdekoliv jsme byli a slo se nekam schovat, neustale doteky, extremni naval hezkych sms… Dalsi mesic to bylo fajn, ale min sms, sexu, hezky pohledy… Ale posledni tyden uz byla takova divna sms mi prisla jen s nakupnim seznamem, vicemene se na me ani nepodivala, misto pusy bylo jen polozeni rtu na rty… vcera jsme si zasli na vino, tak jsem se ji na to zeptal a ona mi odpovedela, ze v hlave to ma jako predtim rozchodem, ja se k ni chovam uzasne, vsechno je mezi nami fajn, ale ona chce byt sama a prozit si samotu. Pokud jste to docetli az sem, tak bych se chtel zeptat, co to je ta samota v zenskem mysleni? Kdyz se zeptam co tim mysli, jestli rozchod, pauzu, ci co, tak rekne ze nevi a ja jsem nestastnej, protoze taky nevim.
Diky za vase odpovedi

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 13184 příspěvků 24.02.18 19:34
@VasikzTrebone píše:
Ahoj devcata, omlouvam se, ze se vam sem jako chlap cpu, ale potreboval bych poradit od opacneho pohlavi, protoze s chlapskym myslenim to nedokazu pochopit.
Pred cca 4 mesici se se mnou rozesla manzelka po desetiletem vztahu (oboum nam je lehce pres tricet, kterou bezmezne miluju a je cely muj zivot. Rozchod je pry proto, ze uz to mezi nami neciti, chce si prozit samotu, jelikoz spolu bydlime… Pritom mi prislo, ze spis chce travit vecery a noci po barech s kamarady (chlap v tom nebyl, to vim jiste). Mesic a pul jsem byl z toho uplne na dne, nemohl jsem jist, spat (15 kilo dolu), vypadal jsem jako vagus (proc se holit, cesat a zehlit si, kdyz neni pro koho)… No a potom cca v pulce prosince jsme meli firemni vecirek, me se nikam nechtelo, ale segra me donutila, abych sel, ze na chvili budu mit jine myslenky. Zasel jsem si tedy k holici, oholil se, vyzehlil se, navonenel se parfemem oproti kazdodennimu picifuku do podpazi a vyrazil. Cestou jsem si to dost vycital, co tam budu delat…, a na tom vecirku jsem se seznamil s kolegyni(taky cerstve po rozchodu po dlouholetem vztahu) z jineho oddeleni a oba jsme po protacene noci zjistili (krom tance, nekolika sklenickach, vymene cisel a povidani nic nebylo), ze nam je spolu az moc fajn, tak jsme se domluvili, ze si spolu vyrazime, takhle jsme si spolu parkrat zarandili, potom uz jsem u ni i prespal, zacali jsme planovat, ze pojedem na prodlouzeny vikend do Istanbulu, nezavazne se bavit, kde bychom zili az to nadejde… A jelikoz nejsem zadny prizdisrac, tak jsem manzelku o teto skutecnosti samozrejme informoval. A asi tyden po prvnim prespani mimo domov prisla u manzelky zmena, opet me semtam pohladila, kdyz jsem sel oko ni, prestala travit vecery po barech s kamarady z mokre ctvrte, zacali jsme se vice bavit… Az nadesel den, kdy jsem s kolegyni mel jit do divadla, ale na posledni chvili mi volala, ze neco spatnyho snedla, tak bouzel musi zustat doma. No a jelikoz vstupenky byly jiz doma, tak jsem vzal manzelku a po hrozne dlouhy dobe jsme si udelali krasny vecer, ktery skoncil v posteli. No takhle jsem to tahl asi ctrnact dni, ze jsem milenku podvadel s manzelkou. Po tech ctrnacti dnech uz jsem se mel plny zuby, tak jsem sel za manzelkou, s tim ze takhle to dal nejde, jsem s tou kolegyni a spolu jsme se rozesli. No a ona mi rekla, ze to s tim rozchodem byla chyba, ze se zmeni, ja jsem heji druhy ja…a jestli bych se k ni nechtel vratit. Ja jelikoz pitomec, kterej svoji manzelku strasne moc miluje a znamena pro me naprosto vsechno, jsem samozrejme souhlasil, dal sbohem kolegyni, udelal jsem u sebe vsechny mozny zmeny, ktery sly udelat ted hned. S manzelkou to po navratu bylo prvnich 14 dni hrozne fajn, sex nekolikrat denne, vicemene kdekoliv jsme byli a slo se nekam schovat, neustale doteky, extremni naval hezkych sms… Dalsi mesic to bylo fajn, ale min sms, sexu, hezky pohledy… Ale posledni tyden uz byla takova divna sms mi prisla jen s nakupnim seznamem, vicemene se na me ani nepodivala, misto pusy bylo jen polozeni rtu na rty… vcera jsme si zasli na vino, tak jsem se ji na to zeptal a ona mi odpovedela, ze v hlave to ma jako predtim rozchodem, ja se k ni chovam uzasne, vsechno je mezi nami fajn, ale ona chce byt sama a prozit si samotu. Pokud jste to docetli az sem, tak bych se chtel zeptat, co to je ta samota v zenskem mysleni? Kdyz se zeptam co tim mysli, jestli rozchod, pauzu, ci co, tak rekne ze nevi a ja jsem nestastnej, protoze taky nevim.
Diky za vase odpovedi

Jenom si s tebou hraje. Pokud tě má v hrsti, tak tě má u zadku. Zajímáš ji jenom když tě chce i nějaká jiná. Dosáhla toho, že jsi se s kolegyní rozešel, takže se to vrátilo do starých kolejí. Poslala bych ji do oběhu.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 24.02.18 19:58

No připadá mi, že když měla pocit, že tě ztratí, tak se začala snažit ale časem se to prostě vrátí do starých kolejí… můj názor je kašli na to co cítí a co chce manželka ale udělej to, co chceš ty, abys žil naplněný, spokojený život… ať už to znamená jakékoliv změny :kytka: A odpověď přímo na otázku co je samota: tak pro mě to znamená odpoutat se od všech lidí (separovat se) být jen sám, ale z toho co píšeš ani ona neví co chce a myslí si, že jí pak něco napadne… Jen můj názor :kytka:

jiti81
Kecalka 307 příspěvků 28 inzerátů 24.02.18 20:06

Chce být sama, tak ať je. Ale z jejího postoje mi přijde, že chce být sama, ale očekává to samé od tebe. Najdi si jinou, která bude ráda za tvou společnost.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 24.02.18 20:31

Chlape ta nad tebou vyzrála, je mi lito ze jsi kvůli ní poslal k vodě slušnou šanci na vztah.
No co, jsi tu pro ni, nezájem. Tak to lidi mají, že co mají v hrsti toho si neváží.

vavsar
Stálice 78 příspěvků 24.02.18 20:35

Víš, je to manipulatorka. Ma rada pocit, že te ziskala, akorat si na tobe zvysuje sebevedomi. Potrebuje mit dojem, ze je jeste dobra, ze dokaze sbalit i nekoho jineho. Chtela si upevnit tve city k ni a pak si s tebou hraje jako kocka s myší. Nedala bych ji sanci. Znicila ti vztah s kolegyni. Ale ja věším, že ty uz ji sanci nedas :) že :) přeji hodně štěsti. ja vím, láska je mocna… ale po 10 letech je to spis zvyk… znám to :)

Hroznej puberťák
Závislačka 4455 příspěvků 24.02.18 20:38

Sorry, ale to je přeci krá… :D Škoda té kolegyně, neměl ses tak rychle nechat přesvědčit, ale co už. Tak holt tuhle krá… pošli do kšá, ať si tu samotu vyzkouší, a ty si dáš druhý kolo, už víš, že to funguje, tak ti to půjde ještě líp :palec:

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 24.02.18 21:02

Nechce tě, ale nesnese aby tě měla jiná. Tak to má většina ženských.
Najdi si novou převoznici, oznam to manželce a bude se zase tulit…
Ale pro tebe lepší, když si už nový objev necháš. Ušetříš si trápení.. ;)

Černá vdova
Echt Kelišová 8896 příspěvků 24.02.18 21:10

Druhou šanci jsi jí dal, nemá zájem, poslala bych jí dál.

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 24.02.18 21:11

Ne nadarmo se říká, že ženy žárlí na ty co přídou po nich a muži na ty co byli před ním…

Detsa
Extra třída :D 10643 příspěvků 24.02.18 21:17

@VasikzTrebone Myslím, že bys měl sebrat všecku odvahu a rozejít se s ní - darovat jí tu samotu. Jinak to takhle bude probíhat déle :kytka:

Santyna
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 24.02.18 21:59
@VasikzTrebone píše:
Diky za vase odpovedi

Manželka chce být sama, separovat se, žít si po svém, ale taky abys na ni věčně čekal, toužil po ni a chtěl ji zpět, aby měla zadní vrátka o ty nechce přijít především. Asi to ani sama neví :nevim:

VasikzTrebone
Nováček 3 příspěvky 25.02.18 20:34

Holky diky za rady.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >