Rozchod s dítětem a společné prozatimní bydlení

Anonymní
27.7.19 06:19

Rozchod s dítětem a společné prozatimní bydlení

Dobrý den, s uz ex partnerem jsme meli krasny vztah. Po asi 2 letech jsem otehotnela a ted mame rocni dceru. Ale zamiloval se do me matky a chce byt s ni. Zrada ze vsech stran. Nezvladam to. Bydlime spolu u jeho rodicu a na zahradě stavime dum. Coz me opravdu mrzi, ze tam spolu nebudeme dceru vychovavat. Ze mi vzal veskerou budoucnost tam. Ten sen. Zatim musím bydlet tady a nevim jak to zvladat, videt jak tam na tom dome pracuje, ze tam bydlet nikdy nebudu, potkavat ho kazdy den. Opravdu jsem si nic neprala vic. Nevim jak to budu zvladat sama s dcerou nekde na byte. Nemuzu se jit vyplakat k matce, protože ona je ta, kvuli ktere to všechno vzniklo. Jak tohle zvládnout? Jak vydržet nez se odstehuju? Nikdy driv jsem sama nebydlela a ted me to ceka s rocni dcerou. Nevim co všechno zaridit, co všechno je treba. Prosim o radu, jak to zvladnout. Moc to boli, tuhle zradu nemuzu zvladnout. Jak to vydrzet tady. Nesnesu to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
z92
251
27.7.19 07:12

Ahoj, mrzí mě co tě potkalo… Každopádně, je fajn, že můžete bydlet u „tchánovců“ ikdyž chápu, že to pro tebe není snadné, tam být a chceš-li se s malou osamostatnit, proč ne jen budeš to finančně zvládat??? (byla jsem taky sama s malou a plně osamostatnit jsme se mohly až začala chodit do školky a já do práce, do té doby to bylo naprosto nereálné) Nebo se zkus podívat po azylových domech pro matky s dětmi ve vašem okolí to je taky jedna z variant samostatného a levného bydlení… Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 15:05

Bydlim u tchanovcu, ale on je tady taky prave.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama