Rozchod s mužem v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.5.22 12:34

Rozchod s mužem v těhotenství

Ahoj, skoro rok je nám s muzem špatně. Oba dva jsme udělali špatně věci a snažili se jít dal. Už par měsíců můj muz, ale říká, ze mě nemiluje, útočí na mě, jen kritizuje, velmi často odchází v noci za kamarády, se mnou ho nebaví trávit čas. Nechce intimnosti, jen vyjmecne spolu spime. Už mi několikrát rekl, ze se snaží, aby me měl zase rad, ale nejde mu to. A ze je se mnou kvůli dceři. (Máme 2 letou holčičku, která ho má moc rada)
Já jsem si to porad nepřipouštěla, jeho chování neustále omlouvala a čekala, ze se to zlepší. Ale už jsem z toho čekání, nejistoty a bez lásky nešťastná. Do toho jsem zjistila, ze jsem podruhé těhotná… což je důvod, proč už chci z toho kola ven. Muži jsem mnohokrát rikala, jak se citim, ze takhle mi není dobre, ale on nic. Myslím si, ze jediná možnost je rozchod. Nechci, abych byla vystresovana i během těhotenství. (I když stejně budu, protože já ho mám rada.., přesto mám takhle alespoň malou šanci na zlepšení) Porad si rikam, ze toho jednou budu litovat, ze jsem nepockala a odešla, jenže já už to nemůžu vydržet. Celou dobu jsem si myslela, ze to co říká není pravda a uvnitř mě má rad. Ale začínám mít pocit, ze se mnou je jen proto, aby měl na blízku naši holčičku. Myslíte, že už je rozchod nevyhnutelný? Už prostě čekám hodně dlouho, dělám pro nej co muzu, ale on nechce se mnou být jako driv, vůbec se nesnaží.

Příspěvek upraven 24.05.22 v 12:41

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2422
24.5.22 12:39

A otázka zní jak? Já bych v takovém vztahu neotěhotněla. A i kdyby, tak jdu na potrat a pryč od muze. To ale ty slyšet nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
24.5.22 12:39

Běžte do poradny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
24.5.22 12:42

Jak se stane, že v takovém vztahu otěhotníš? Máš přeci svou hodnotu. Proč se dávás tak levně? To fakt z lásky? Nevím co na to říct, pokud vis, že to zvládneš, tak odejdi. Dyť tě jen využívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.22 12:45

@Nicole 1234 Asi bych potrebovala objektivní názor na to, jestli je rozchod to lepší řešení. Nedokážu si představit, jak dlouho bych v tomhle měla ještě čekat na zlepšení. Já ho mám preze vše rada a vidím v těm toho, kým pro mě byl driv.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.22 12:48

@Trojlístek Já ho mám opravdu rada a celou dobu jsem si myslela, ze je to jen jeho nějaké období. Takže když už přišel, ze chce cokoliv, byla jsem rada a vše mu splnila. Čím míň mi dal, tím víc já jsem vždycky přidala. Aby videl, že mi na něm záleží a přestal blbnout. Ty předešlé společné roky byly proste vážně skvele a nedokážu uvěřit tomu, ze by se takhle změnil na trvalo.

• Citovat
  • Nahlásit
156
24.5.22 12:49

Jdi se poradit s odbornikem. Jsi tehotna, hormony pracuji. Tady ti nikdo spravne neporadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
24.5.22 12:50
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 Asi bych potrebovala objektivní názor na to, jestli je rozchod to lepší řešení. Nedokážu si představit, jak dlouho bych v tomhle měla ještě čekat na zlepšení. Já ho mám preze vše rada a vidím v těm toho, kým pro mě byl driv.

A chce on něco změnit? Protože se musíte snažit dva. Mně přijde, že ti svým chováním akorát srazí sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19921
24.5.22 12:54

Nedelej pro nej co muzes. Nesnaz se. Opravdu ne.

A rekni mu, ze bud se k sobe budete doma chovat slusne a fungovat, nebo at tam radsi neni.

Tim bych zacala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.22 12:54

@Nicole 1234 Tvrdí, že ano. Ale prijde mi, že pro to nic nedělá. Nechce se mnou trávit večery, jet někam na víkend, o ničem mluvit. Proste něco udělat proto, aby nám bylo spolu zase hezky. Místo toho chodí pít, do klubu, za kamarády. Na dítě jsem doma sama, v domácnosti neudělá vůbec nic, kromě bordelu navíc. Prý ho nezajímá, co přes den dělám, jak jsem se měla a nemá chuť mi ani psat ani volat. Ale přesto se nechce rozejít. Nerozumím mu.

• Citovat
  • Nahlásit
19921
24.5.22 12:56
@Anonymní píše:
@Trojlístek Já ho mám opravdu rada a celou dobu jsem si myslela, ze je to jen jeho nějaké období. Takže když už přišel, ze chce cokoliv, byla jsem rada a vše mu splnila. Čím míň mi dal, tím víc já jsem vždycky přidala. Aby videl, že mi na něm záleží a přestal blbnout.Ty předešlé společné roky byly proste vážně skvele a nedokážu uvěřit tomu, ze by se takhle změnil na trvalo.

Nenene, takhle to nefunguje.
Cim vic mu budes vsechno plnit, tim vic se bude odtahovat a prestavat si te vazit a tim vic bude hnusnej.
On vidi, ze se sebou nechas zametat, a hnusi se mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
@Anonymní píše:
@Trojlístek Já ho mám opravdu rada a celou dobu jsem si myslela, ze je to jen jeho nějaké období. Takže když už přišel, ze chce cokoliv, byla jsem rada a vše mu splnila. Čím míň mi dal, tím víc já jsem vždycky přidala. Aby videl, že mi na něm záleží a přestal blbnout. Ty předešlé společné roky byly proste vážně skvele a nedokážu uvěřit tomu, ze by se takhle změnil na trvalo.

Takže si čekala jak pejsek až panicek přinese pamlsek. Takto vztah vážně nefunguje.
Spíš se na začátku pretvaroval a pak už neměl důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Lucie_Sx Díky za radu. Já jsem to zkoušela. Zkoušela jsem dělat, ze mě jeho nezajem nebolí, fungovat vedle nej. Ale je mi to hrozne nepříjemné a dlouho to nevydrzim. Protože je to z mě strany přetvářka.

• Citovat
  • Nahlásit
11905
24.5.22 12:58

Jedno dítě ok ale čekat druhé když to máte mezi sebou takhle? To nechápu…Tohle je nezodpovědnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
24.5.22 12:58
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 Tvrdí, že ano. Ale prijde mi, že pro to nic nedělá. Nechce se mnou trávit večery, jet někam na víkend, o ničem mluvit. Proste něco udělat proto, aby nám bylo spolu zase hezky. Místo toho chodí pít, do klubu, za kamarády. Na dítě jsem doma sama, v domácnosti neudělá vůbec nic, kromě bordelu navíc. Prý ho nezajímá, co přes den dělám, jak jsem se měla a nemá chuť mi ani psat ani volat. Ale přesto se nechce rozejít. Nerozumím mu.

Proč by chtěl. O dítě má postaráno, navareno, vyprano asi někdy i ten sex když jsi znovu těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat