Rozchod s nevěrným mužem

Anonymní
18.9.21 13:36

Rozchod s něvěrným mužem.

Zdravím ženy. Před dvěma lety jsem se přistěhovala k 53 letému muži, svobodnému, bezdětnému. Zpočátku vše krásné, neměla jsem tušení, že jsem jedna z řady. Nabídl přistěhování, společné žití. Postupně jsem zjišťovala během společného bydlení, že je aktivní na Seznamkách, Amatérech, Lidé. cz apod. S jednou se i vyspal. Po odhalení sliboval, prosil, že toho nechá. Dalšího půl roku nenechal. Dal mi a navrhl možnost kontrolování mobilu, PC. V té době, jsem díky jeho nepozornosti přišla na opětovné kontaktování žen. Znovu tvrdil, že to je jen dojezd a už se mu daří s tím končit. Pak si před rokem zapinoval mobil s tím, že není potřeba kontroly, že už s tím skončil. V tu dobu i ochladl náš intimní kontakt. Dále jsme spolu jezdili na výlety, dovolené, k rodině. A tak to trvalo do zhruba před měsícem. Že spolu nespíme mě moc trápilo. Několikrát jsem mu to řekla. Prý mám vydržet, že se to vrátí. Je fakt, že já v tom prvním roce těch jeho virtuálních nevěr a i té fyzické bývala často na něj hnusná. A pak, když tvrdil, že skončil, tak při nějakých situacích, které mi připomněly ty nevěry, jsem mu začala vyčítat. Teď jsme měsíc po rozchodu, já jsem na dně, páč nejsem nejmladší -56 - a navíc mě přesvědčil, že za konec můžu já a s tím se těžko smiřuje. Za sebe vím, že vztah by byl super, kdyby nebylo těch jeho seznamek. Navíc se musím odstěhovat a můj příjem nemám na zaplacení nájmu, abych pak žila trochu důstojně. Nejhorší je, že si říkám, že kdybych nevyčítala, nevracela se k tomu, že by to bylo fajn, byl jinak hodný. Te´d to nedávám, protože si ten rozchod dávám za vinu. On sice za 30 let měl vztahy podobné - max. 2 roky, mezitím " kamarádky ", ale mě říkal, že se chce už konečně usadit se mnou. Já si vyčítám, že kdybych ho zvládla lépe a byla víc v klidu a brala si ze vztahu jen to pěkné, že jsem se mohla mít super. Ale jde v sobě něco zapírat a být šťastný, když člověk žije s vědomím, že ho může partner virtuálně i fyzicky podvádět? Díky moc za pomoc tohle zvládnout, je to šílené. Mám po vážné nemoci a jen brečím, nejím, nespím, hubnu…Jak se vymanit z myšlenek, že jsem si rozchod způsobila sama?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10236
18.9.21 13:41

Prosím tě, vždyť je to závislák zralý na léčení. Můžeš za to, že někdo chlastá nebo hraje automaty? Těžko, stejně tak nemůžeš za jeho závislost na seznamkách.
Proč nemáš ve svém věku zázemí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4720
18.9.21 13:44

Bylo by to jen přežívání. Problém je jen ten nedostatek peněz - nemůžou trochu vypomoct děti třeba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
18.9.21 13:47
@Anonymní píše:
Zdravím ženy. Před dvěma lety jsem se přistěhovala k 53 letému muži, svobodnému, bezdětnému. Zpočátku vše krásné, neměla jsem tušení, že jsem jedna z řady. Nabídl přistěhování, společné žití. Postupně jsem zjišťovala během společného bydlení, že je aktivní na Seznamkách, Amatérech, Lidé. cz apod. S jednou se i vyspal. Po odhalení sliboval, prosil, že toho nechá. Dalšího půl roku nenechal. Dal mi a navrhl možnost kontrolování mobilu, PC. V té době, jsem díky jeho nepozornosti přišla na opětovné kontaktování žen. Znovu tvrdil, že to je jen dojezd a už se mu daří s tím končit. Pak si před rokem zapinoval mobil s tím, že není potřeba kontroly, že už s tím skončil. V tu dobu i ochladl náš intimní kontakt. Dále jsme spolu jezdili na výlety, dovolené, k rodině. A tak to trvalo do zhruba před měsícem. Že spolu nespíme mě moc trápilo. Několikrát jsem mu to řekla. Prý mám vydržet, že se to vrátí. Je fakt, že já v tom prvním roce těch jeho virtuálních nevěr a i té fyzické bývala často na něj hnusná. A pak, když tvrdil, že skončil, tak při nějakých situacích, které mi připomněly ty nevěry, jsem mu začala vyčítat. Teď jsme měsíc po rozchodu, já jsem na dně, páč nejsem nejmladší -56 - a navíc mě přesvědčil, že za konec můžu já a s tím se těžko smiřuje. Za sebe vím, že vztah by byl super, kdyby nebylo těch jeho seznamek. Navíc se musím odstěhovat a můj příjem nemám na zaplacení nájmu, abych pak žila trochu důstojně. Nejhorší je, že si říkám, že kdybych nevyčítala, nevracela se k tomu, že by to bylo fajn, byl jinak hodný. Te´d to nedávám, protože si ten rozchod dávám za vinu. On sice za 30 let měl vztahy podobné - max. 2 roky, mezitím " kamarádky ", ale mě říkal, že se chce už konečně usadit se mnou. Já si vyčítám, že kdybych ho zvládla lépe a byla víc v klidu a brala si ze vztahu jen to pěkné, že jsem se mohla mít super. Ale jde v sobě něco zapírat a být šťastný, když člověk žije s vědomím, že ho může partner virtuálně i fyzicky podvádět? Díky moc za pomoc tohle zvládnout, je to šílené. Mám po vážné nemoci a jen brečím, nejím, nespím, hubnu…Jak se vymanit z myšlenek, že jsem si rozchod způsobila sama?

Někdy nejvíc pomůže čas. Některé věci donekonečna potlačovat nejde, člověk ztrácí sám sebe. Každý rozchod bolí, i když třeba s jinou intenzitou.
Píšeš, že máš po vážné nemoci, tak určitě víš jaké máš priority. Některé věci důležité jsou a jiné až tak ne. Důvěru ve vztahu řadím k těm důležitým…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
18.9.21 13:48

Nejde hlavně o to, ze nemáš kde bydlet? Zdál by se ti tak skvělý, kdybys byla finančně nezávislá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 13:48

Nechazej to na svuj vek. A nelituj konce. Ja mam uplne stejneho muze( 54let), ja 27, pohledna, chytra, naruziva. Na zacatku taky kecy jak se chce usadit atd. po case jeho chovani se nezmenilo ( za sebou mel dva 15 lete vztahy, dalsi 10 vztahu a plus milion random bab ze seznamek, profesionalek atd. Z toho co vypravel jsem napocitala tak 50). Prosil se prestehovat a zit spolu, ze pry deti uz odrostly a je sam ( pritom deti zijou vsichni s nami 8o i s jejima pratelema - papa hotel). No nemuzu to ukoncit protoze pro syna stal tatinkem ( syn bio otce nema) a jako tatinek je fakt dobrej. On taky o rozchod nestoji- hodne toho zkvil a nechce dalsi ostudy. Nicmene je to posledni slta a urcite to neni naruzivosti ( mela jsem chlapy i starsi co byli v secu fakt borci). Nemel otce a nedodali mu chlapskr sebevedomi, tak celej zivot to dichani pseudo uspechem u zen ( a jako jesita si neprizna ze kdyz presedne ze svyho auta do trabantu tak si ho nikdo krome takovejch prastenychnjako ja nevsimnou). Stacilo mi jednou kdyz nechal mobil doma nahlednout na xx archivovanych konverzaci s ruznyma zenskyma, domluvy na setkanich atd a ta duvera sla pryc. nezustala jsem mu dluzna- odvedla jsem mu to vse. Tady na toho se lepej zeny protoze i pres zadluzenost si poridil drahy auto a tem random holkam neni jasne ze tim ze ho k sobe dostanou neziskaj nic.
Nepoji vas nic- tak toho nelituj.

• Citovat
  • Nahlásit
52
18.9.21 13:49
@Sany80s píše:
Prosím tě, vždyť je to závislák zralý na léčení. Můžeš za to, že někdo chlastá nebo hraje automaty? Těžko, stejně tak nemůžeš za jeho závislost na seznamkách.
Proč nemáš ve svém věku zázemí?

Sany, měla jsem, ale odstěhovala jsem se k němu a už nemám. Vím, že bydlení své je základ, jenže se to zkomplikovalo tou nemocí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
18.9.21 13:50
@Anonymní píše:
Zdravím ženy. Před dvěma lety jsem se přistěhovala k 53 letému muži, svobodnému, bezdětnému. Zpočátku vše krásné, neměla jsem tušení, že jsem jedna z řady. Nabídl přistěhování, společné žití. Postupně jsem zjišťovala během společného bydlení, že je aktivní na Seznamkách, Amatérech, Lidé. cz apod. S jednou se i vyspal. Po odhalení sliboval, prosil, že toho nechá. Dalšího půl roku nenechal. Dal mi a navrhl možnost kontrolování mobilu, PC. V té době, jsem díky jeho nepozornosti přišla na opětovné kontaktování žen. Znovu tvrdil, že to je jen dojezd a už se mu daří s tím končit. Pak si před rokem zapinoval mobil s tím, že není potřeba kontroly, že už s tím skončil. V tu dobu i ochladl náš intimní kontakt. Dále jsme spolu jezdili na výlety, dovolené, k rodině. A tak to trvalo do zhruba před měsícem. Že spolu nespíme mě moc trápilo. Několikrát jsem mu to řekla. Prý mám vydržet, že se to vrátí. Je fakt, že já v tom prvním roce těch jeho virtuálních nevěr a i té fyzické bývala často na něj hnusná. A pak, když tvrdil, že skončil, tak při nějakých situacích, které mi připomněly ty nevěry, jsem mu začala vyčítat. Teď jsme měsíc po rozchodu, já jsem na dně, páč nejsem nejmladší -56 - a navíc mě přesvědčil, že za konec můžu já a s tím se těžko smiřuje. Za sebe vím, že vztah by byl super, kdyby nebylo těch jeho seznamek. Navíc se musím odstěhovat a můj příjem nemám na zaplacení nájmu, abych pak žila trochu důstojně. Nejhorší je, že si říkám, že kdybych nevyčítala, nevracela se k tomu, že by to bylo fajn, byl jinak hodný. Te´d to nedávám, protože si ten rozchod dávám za vinu. On sice za 30 let měl vztahy podobné - max. 2 roky, mezitím " kamarádky ", ale mě říkal, že se chce už konečně usadit se mnou. Já si vyčítám, že kdybych ho zvládla lépe a byla víc v klidu a brala si ze vztahu jen to pěkné, že jsem se mohla mít super. Ale jde v sobě něco zapírat a být šťastný, když člověk žije s vědomím, že ho může partner virtuálně i fyzicky podvádět? Díky moc za pomoc tohle zvládnout, je to šílené. Mám po vážné nemoci a jen brečím, nejím, nespím, hubnu…Jak se vymanit z myšlenek, že jsem si rozchod způsobila sama?

Ber to sportovně v 56. Nevěrník bude nevěrníkem, dokud mu budou síly stačit. Ty jsi nic nezavinila, on o skutečný vztah neměl zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10236
18.9.21 13:52
@betybas píše:
Sany, měla jsem, ale odstěhovala jsem se k němu a už nemám. Vím, že bydlení své je základ, jenže se to zkomplikovalo tou nemocí.

Zázemí je něco, co odstěhováním neztrácíš.
Z jakého jsi kraje nebo města?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
18.9.21 13:55
@jahuhudka píše:
Nejde hlavně o to, ze nemáš kde bydlet? Zdál by se ti tak skvělý, kdybys byla finančně nezávislá?

Ne, vždy jsem se o sebe dokázala postarat, jen teď je to o moc těžší. Poslední dobou před rozchodem mi stále opakoval, že pokud mu neuvěřím, že s tím přestal, že bude konec. Jenže ten rok intenzivních virtuálních nevěr a pak i té fyzické ve mě zanechal nedůvěru, která při nějakém podezření vyplula na povrch. A já bojuji s tím, zda se mohl skutečně změnit a ztratila jsem jinak fajn chlapa, nebo zůstal stejný a z nějakého důvodu potřeboval rozchod hodit na na mě. Máme společné známé, kamarády a ti mu říkali, ať se mě drží, že konečně našel babu, co za to stojí, tak mu asi bylo trapné přiznat, že se v tom dál plácá v těch nevěrách a potřeboval to hodit na mě a dávno má jiné ženy…No nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
18.9.21 13:57
@Sany80s píše:
Zázemí je něco, co odstěhováním neztrácíš.
Z jakého jsi kraje nebo města?

Blízké okolí Prahy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10236
18.9.21 13:58
@betybas píše:
Blízké okolí Prahy

Máš tam děti nebo vnoučata?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
18.9.21 13:58
@betybas píše:
Ne, vždy jsem se o sebe dokázala postarat, jen teď je to o moc těžší. Poslední dobou před rozchodem mi stále opakoval, že pokud mu neuvěřím, že s tím přestal, že bude konec. Jenže ten rok intenzivních virtuálních nevěr a pak i té fyzické ve mě zanechal nedůvěru, která při nějakém podezření vyplula na povrch. A já bojuji s tím, zda se mohl skutečně změnit a ztratila jsem jinak fajn chlapa, nebo zůstal stejný a z nějakého důvodu potřeboval rozchod hodit na na mě. Máme společné známé, kamarády a ti mu říkali, ať se mě drží, že konečně našel babu, co za to stojí, tak mu asi bylo trapné přiznat, že se v tom dál plácá v těch nevěrách a potřeboval to hodit na mě a dávno má jiné ženy…No nevím

On není fajn. To by nebyl v 53 svobodný a bezdětný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
18.9.21 14:00
@Anonymní píše:
Nechazej to na svuj vek. A nelituj konce. Ja mam uplne stejneho muze( 54let), ja 27, pohledna, chytra, naruziva. Na zacatku taky kecy jak se chce usadit atd. po case jeho chovani se nezmenilo ( za sebou mel dva 15 lete vztahy, dalsi 10 vztahu a plus milion random bab ze seznamek, profesionalek atd. Z toho co vypravel jsem napocitala tak 50). Prosil se prestehovat a zit spolu, ze pry deti uz odrostly a je sam ( pritom deti zijou vsichni s nami 8o i s jejima pratelema - papa hotel). No nemuzu to ukoncit protoze pro syna stal tatinkem ( syn bio otce nema) a jako tatinek je fakt dobrej. On taky o rozchod nestoji- hodne toho zkvil a nechce dalsi ostudy. Nicmene je to posledni slta a urcite to neni naruzivosti ( mela jsem chlapy i starsi co byli v secu fakt borci). Nemel otce a nedodali mu chlapskr sebevedomi, tak celej zivot to dichani pseudo uspechem u zen ( a jako jesita si neprizna ze kdyz presedne ze svyho auta do trabantu tak si ho nikdo krome takovejch prastenychnjako ja nevsimnou). Stacilo mi jednou kdyz nechal mobil doma nahlednout na xx archivovanych konverzaci s ruznyma zenskyma, domluvy na setkanich atd a ta duvera sla pryc. nezustala jsem mu dluzna- odvedla jsem mu to vse. Tady na toho se lepej zeny protoze i pres zadluzenost si poridil drahy auto a tem random holkam neni jasne ze tim ze ho k sobe dostanou neziskaj nic.
Nepoji vas nic- tak toho nelituj.

Tak to tenhle měl těch „kamarádek“, kterým se v pravidelných intervalech ozýval, tak 100. Na Fb jsem zapomněla. Tam byly další. Vždy po čase se jim ozýval, jak se mají, zval na sklenku. Prý s tím skončil a já to pos-rala, tím, že mu nevěřím. Ale pokud někdo žije tak 30 let, je možné s tím bez léčby skončit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 14:04
@betybas píše:
Tak to tenhle měl těch „kamarádek“, kterým se v pravidelných intervalech ozýval, tak 100. Na Fb jsem zapomněla. Tam byly další. Vždy po čase se jim ozýval, jak se mají, zval na sklenku. Prý s tím skončil a já to pos-rala, tím, že mu nevěřím. Ale pokud někdo žije tak 30 let, je možné s tím bez léčby skončit?

Ne, nezmeni se. Nauci se lip to maskovat. Jedine cekat az mu to tam dole orestane fungovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat