Rozchod s partnerem – tři děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 16:25
Rozchod s partnerem. A tři děti.

Ahoj. Tak si jdu pro radu a Váš pohled na věc. S partnerem se hodně hádáme. Několikrát za měsíc. Někdy každý týden. Už je to hodně vystupňované. Partner je vznetlivy. Horká hlava, výbušný. Často si na mě vylejva svoje špatné nálady. Dost často kvůli prkotine na me zvyšuje hlas. Někdy řve. Kvůli mydlence ktera se mu nezdála co sem koupila Kvuli odřenemu autu me seřval…atd. fakt výlevy. Přesvědčila sem ho aby sme zašli do poradny. Neudrzel emoce ani tam a serval psycholožku. Pak mi psycholozka mezi 4 ocima doporučila rozchod. Ze v tomto prostredi by deti neměli zit. Ze se partner menit nechce a na svem cho ani nevidi nic spatneho. Napjatá atmosféra atd. Mám 3 děti. Nejstarší syn je z předchozího vztahu. S partnerem mam 2 syny.
Sama bych se nejraději rozešla ale partner si s klukama hodne hraje. Pouze ale se svyma. Na nevlastniho uz nema cas…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Netopýr1
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 24.03.19 16:33

No tak za odřený auto by asi nebyl pochválen nikdo.
Ale já bych odešla, aby po mě někdo řval několikrát týdně, to fakt ne. A nechápu, když si hraje s mladšíma klukama, tak starší dělá co? Si můžou hrát všichni dohromady nebo ne?

Tichošlápek
Extra třída :D 13733 příspěvků 24.03.19 16:33

Hrát si s nimi bude moci i nadále. V čase, kdy je bude mít on. Odešla bych

Tichošlápek
Extra třída :D 13733 příspěvků 24.03.19 16:34

@Netopýr1 tak chválit ji nemusí, ale aby na dospělou ženu řval, protože odrela lak? To snad ne

mary.27
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 24.03.19 16:35

No jo, pokud zrovna neřve na celý barák, tak si s nima hraje, šikula…
Někde musí zase nabrat tu vyřvanou energii než jí zase vypustí… :think:

pucka2
Povídálka 31 příspěvků 24.03.19 17:14

Třeba dneska ráno měl zase svojí náladu. Prostě po mě od rána šel. Vše co sem řekla bylo špatně. Aktuálně se baví pouze s malyma klukama. Nejstaršího ignoruje stejně jako me. Vždy když se pohádáme tak to nejstaršímu da pěkně sežrat. Totálně ho ignoruje. Přehlíží ho. Nemluvi na něj. Prostě se po něm vozí. Je mi ho hodně lito. Doma už se mu vůbec nelíbí. Nejraději by byl stále u svého otce.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 24.03.19 17:25

Odejít, okamžitě. Kvůli řvaní, kvůli tomu, že je psychouš a hlavně kvůli tomu odstrčenému nejstaršímu dítěti, které není jeho a které je odstrčené. Už včera bylo pozdě.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 24.03.19 17:27
@pucka2 píše:
Třeba dneska ráno měl zase svojí náladu. Prostě po mě od rána šel. Vše co sem řekla bylo špatně. Aktuálně se baví pouze s malyma klukama. Nejstaršího ignoruje stejně jako me. Vždy když se pohádáme tak to nejstaršímu da pěkně sežrat. Totálně ho ignoruje. Přehlíží ho. Nemluvi na něj. Prostě se po něm vozí. Je mi ho hodně lito. Doma už se mu vůbec nelíbí. Nejraději by byl stále u svého otce.

To nemyslíš vážně, že jsi stále s ním, že už od něj nejsi dávno pryč. Pokud z nějakého nepochopitelného důvodu zůstaneš s tím hnusem, co máš doma, dej toho staršího k tátovi. Jak můžeš nechat své vlastní dítě takhle psychicky týrat?

Romeon
Kecalka 110 příspěvků 24.03.19 17:32

Chudák kluk. Už jenom kvůli tomu bych se s ním rozešel. Kdyby tě měl rád, tak se tak chovat nebude.

Sany80s
Kelišová 7245 příspěvků 24.03.19 17:48

Ty necháš týrat nejstaršího syna?
Protože toto je týrání.
Za daných okolností je odchod jediné možné řešení. Pokud je schopen rozumného chování k jeho dětem, domluvila bych se na co nejširším styku a byla připravena zasáhnout, pokud by se kluci stali jeho hromosvody.
Pokud s ním zůstaneš, dej prosím alespoň nejstaršího syna k otci.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 16096 příspěvků 24.03.19 17:49
@pucka2 píše:
Třeba dneska ráno měl zase svojí náladu. Prostě po mě od rána šel. Vše co sem řekla bylo špatně. Aktuálně se baví pouze s malyma klukama. Nejstaršího ignoruje stejně jako me. Vždy když se pohádáme tak to nejstaršímu da pěkně sežrat. Totálně ho ignoruje. Přehlíží ho. Nemluvi na něj. Prostě se po něm vozí. Je mi ho hodně lito. Doma už se mu vůbec nelíbí. Nejraději by byl stále u svého otce.

A ty řešíš to, že si mladší nebudou hrát? Šla bych kvůli nejstaršímu, chudák malej.

pucka2
Povídálka 31 příspěvků 24.03.19 17:49

Žádala sem ho, aby se odstěhoval na nějakou dobu alespoň. Nikam jit nechce. Prostě se nehne. Dost mi vyhrozoval, ze si vezme lednici, auto prostě vsechno..

pucka2
Povídálka 31 příspěvků 24.03.19 17:52

Žádala sem ho, aby se odstěhoval na nějakou dobu alespoň. Nikam jit nechce. Prostě se nehne. Dost mi vyhrozoval, ze si vezme lednici, auto prostě vsechno..

Romeon
Kecalka 110 příspěvků 24.03.19 17:55

A čí je bydlení? Na koho je auto psané?

Náměsíčná
Závislačka 4344 příspěvků 24.03.19 17:56

@pucka2 chudák ten nejstarší. Byt je koho? Vyhrožovat bude kde čím co jiného bys od něj čekala?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama