Rozchod s partnerem, co přispěje sociálka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 20:27
Rozchod s partnerem, co přispěje socialka?

Dobrý večer, mám takový problém. Rozešla sem se s partnerem, budu bydlet sama, mám ročního chlapečka. Přispěje mi něco socialka, nebo jak to prosím chodí teď v roce 2019? Stále jsou změny. V rodném listě otec je.

Reakce:
Uživatel je onlineB4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 03.08.19 20:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takový problém. Rozešla sem se s partnerem, budu bydlet sama, mám ročního chlapečka. Přispěje mi něco socialka, nebo jak to prosím chodí teď v roce 2019? Stále jsou změny. V rodném listě otec je.

spolehej na to radsi ze stat ti neda nic krome smesnych castek

Uživatel je onlinemamina2017
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 03.08.19 20:33
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takový problém. Rozešla sem se s partnerem, budu bydlet sama, mám ročního chlapečka. Přispěje mi něco socialka, nebo jak to prosím chodí teď v roce 2019? Stále jsou změny. V rodném listě otec je.

a ex nebude platit na dítě? a měl by do 2 let dítěte i na tebe.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 03.08.19 20:37

Socialka ti nic neda, ale urad prace ti nejakou davku vyplatit muze. Predevsim mas narok na alimenty od otce ditete a i na sebe, dale rodicak a na up se pozeptej dale, ale to neni na zadne velke vyskakovani, jsou to spise smesne castky a v prvni rade te budou nutit abys vyresila alimenty. Zkus se pozeptat na prispevek na bydleni.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10607 příspěvků 03.08.19 20:39

Hlavní jsou alimenty a máš nárok i na peníze pro sebe. Můžeš pak zažádat o příspěvek na bydlení. A asi i hmotnou nouzi. Ale nejlepší je se zeptat na sociálce.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 03.08.19 20:42
@P4ja píše:
Hlavní jsou alimenty a máš nárok i na peníze pro sebe. Můžeš pak zažádat o příspěvek na bydlení. A asi i hmotnou nouzi. Ale nejlepší je se zeptat na sociálce.
Úřadu práce
nunik
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 03.08.19 20:51

Na uradu prace bys mela mit narok na pridavky na deti a prispevek na bydleni by teoreticky taky mohl vyjit. Prvni si ale musis vyridit alimenty. Pokud mas rodicak ve vysi 7600 a jsi s ditetem sama, na hmotnou nouzi nevyjdes urcite.

mayunka
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 03.08.19 21:18

A pozor na to jakou budes mit smlouvu nebo v jakem vlastnictvi byt bude. Ja byla chvíli od chlapa a mela jsem nájemní smlouvu a prispevek na bydleni mi dali. Kamaradka mela napsanou podnajemni a jelikoz zadala o hmotnou nouzi u ni se resil doplatek na bydleni a nedali ji nic. Sama tomu nerozumím

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15887 příspěvků 03.08.19 21:26

:think: tak alimenty na dítě na tebe a rodičák jinak s ničím moc nepočítej, snad máš něco našetřeno :think:

lachtanice86
Echt Kelišová 8650 příspěvků 03.08.19 22:26

Tak bude platit chlap na dítě a tebe, ne? A jinak ty dávky záleží na spoustě faktorů, to ti tady nikdo neřekne

lilith1
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.08.19 06:26
@Anonymní píše:

Teda udelate si dite s kre.nem a pak vas nejvice zajmaji dabky, state postarej se, snad by se mel starat otec u nej res vyzivne.

Saulus
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 07.08.19 00:32
@lilith1 píše:
Teda udelate si dite s kre.nem a pak vas nejvice zajmaji dabky, state postarej se, snad by se mel starat otec u nej res vyzivne.

Asi nedostatek jódu v těhotenství..

Váš příspěvek
Reklama