Rozchod s partnerem, co přispěje sociálka?

Anonymní
3.8.19 20:27

Rozchod s partnerem, co přispěje socialka?

Dobrý večer, mám takový problém. Rozešla sem se s partnerem, budu bydlet sama, mám ročního chlapečka. Přispěje mi něco socialka, nebo jak to prosím chodí teď v roce 2019? Stále jsou změny. V rodném listě otec je.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
3.8.19 20:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takový problém. Rozešla sem se s partnerem, budu bydlet sama, mám ročního chlapečka. Přispěje mi něco socialka, nebo jak to prosím chodí teď v roce 2019? Stále jsou změny. V rodném listě otec je.

spolehej na to radsi ze stat ti neda nic krome smesnych castek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3018
3.8.19 20:33
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takový problém. Rozešla sem se s partnerem, budu bydlet sama, mám ročního chlapečka. Přispěje mi něco socialka, nebo jak to prosím chodí teď v roce 2019? Stále jsou změny. V rodném listě otec je.

a ex nebude platit na dítě? a měl by do 2 let dítěte i na tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
3.8.19 20:37

Socialka ti nic neda, ale urad prace ti nejakou davku vyplatit muze. Predevsim mas narok na alimenty od otce ditete a i na sebe, dale rodicak a na up se pozeptej dale, ale to neni na zadne velke vyskakovani, jsou to spise smesne castky a v prvni rade te budou nutit abys vyresila alimenty. Zkus se pozeptat na prispevek na bydleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17437
3.8.19 20:39

Hlavní jsou alimenty a máš nárok i na peníze pro sebe. Můžeš pak zažádat o příspěvek na bydlení. A asi i hmotnou nouzi. Ale nejlepší je se zeptat na sociálce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
3.8.19 20:42
@P4ja píše:
Hlavní jsou alimenty a máš nárok i na peníze pro sebe. Můžeš pak zažádat o příspěvek na bydlení. A asi i hmotnou nouzi. Ale nejlepší je se zeptat na sociálce.
Úřadu práce
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1400
3.8.19 20:51

Na uradu prace bys mela mit narok na pridavky na deti a prispevek na bydleni by teoreticky taky mohl vyjit. Prvni si ale musis vyridit alimenty. Pokud mas rodicak ve vysi 7600 a jsi s ditetem sama, na hmotnou nouzi nevyjdes urcite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
3.8.19 21:18

A pozor na to jakou budes mit smlouvu nebo v jakem vlastnictvi byt bude. Ja byla chvíli od chlapa a mela jsem nájemní smlouvu a prispevek na bydleni mi dali. Kamaradka mela napsanou podnajemni a jelikoz zadala o hmotnou nouzi u ni se resil doplatek na bydleni a nedali ji nic. Sama tomu nerozumím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20017
3.8.19 21:26

:think: tak alimenty na dítě na tebe a rodičák jinak s ničím moc nepočítej, snad máš něco našetřeno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14146
3.8.19 22:26

Tak bude platit chlap na dítě a tebe, ne? A jinak ty dávky záleží na spoustě faktorů, to ti tady nikdo neřekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3916
4.8.19 06:26
@Anonymní píše:

Teda udelate si dite s kre.nem a pak vas nejvice zajmaji dabky, state postarej se, snad by se mel starat otec u nej res vyzivne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
7.8.19 00:32
@lilith1 píše:
Teda udelate si dite s kre.nem a pak vas nejvice zajmaji dabky, state postarej se, snad by se mel starat otec u nej res vyzivne.

Asi nedostatek jódu v těhotenství..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama