Reklama

Rozchod s přítelem. Je možný návrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 13:58
Rozchod s přítelem. Možný návrat?

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonymitu.
Založila jsem si profil zde, jen proto, abych zjistila váš názor, popř. zkušenost. Předem se omlouvám za delší text, ale nějak to nejde napsat pár slovy.
Před cca 5-ti měsíci jsem se dala dohromady s přítelem. Před začátkem našeho vztahu jsme se znali cca měsíc. Když jsme se rozhodli, že to zkusíme, tak si mě k sobě nastěhoval hned první den. Nechtěla jsem, ale nakonec to přeci jen dopadlo tak, jak chtěl on. Vše ve vztahu nám fungovalo, neměli jsme žádné hádky. Naopak.. Měli jsme společné zájmy, stejné plány do budoucna, oba jsme se vzájemně podporovali. Dokonce chodil za kamarády a říkal jim jak je šťastný, že tohle nikdy neměl. Když mě seznámil se svojí babičkou která ho vychovávala, tak tvrdila to samé. Jenže pak najednou přišel zlom. Přítel dostal trombózu do nohy(jelikož rád sportuje, tak je to pro něj něco nepředstavitelného) a od té doby začal přemýšlet. Přemýšlel, že by se se mnou rozešel. Tvrdil jak mě má hrozně moc rád, ale nemiluje mě a, že mi nechce být na obtíž kdyby to s ním bylo horší. Já si sbalila pár věcí a odjela na pár dní k mamce, aby měl čas na přemýšlení. Asi za dva dny přišla sms, že ho to moc mrzí. Další den mi volal kde jsem a jestli bych se nemohla vrátit domů, že mu chybím. Domů jsem se vrátila, vše jsme si vyříkali a opět byla pohoda. Ta, ale trvala cca měsíc. Když jsem přišla domů z práce, tak mi přišla sms: Ivco uz od prvni chvile, kdy jsem ti rekl, ze premyslim o rozchodu, tak to zkratka platilo stale, ale byl jsem slabej to dotahnout do konce, protoze mi to bylo lito, ze u tebe je to v poradku a u me proste neni a vlastne cekal, ze si zvyknu nebo se zamiluju, do toho jsem mel ty zdravotni problemy a byl obcas bez nalady a i neprijemny.. Myslim si, ze nebylo spatny, kdyz jsme byli par dni bez sebe, ze jsi sla k mamce ale i kdyz jsi mi tam chybela slo jen asi o zvyk jak jsem zjistil a ja takto nejsem stastny a ty musis byt stastna protoze si to zaslouzis za to jaka jsi. Byla chyba, ze jsme spolu zacali hned bydlet protoze se to tim pokazilo, ve smes jsme se vubec neznali ale toho nelituju protoze jsi byla ve vsem ok a takovou holku jsem jeste nemel. Nevim jak to rict a jak to proste vysvetlit ale ja ac jsem moc chtel, tak jsem se proste nezamiloval a uz nezamiluju a nemuzu ti tim v budoucnu ublizovat, kdyz muzes byt s nekym kdo te bude mit rad a milovat jak si zaslouzis ale ja to Ivco bohuzel nebudu, treba toho budu litovat coz nevylucuju ale proste spolu bydlet jako pratele bez lasky nemuzem, mam te moc rad to ano ale ver, ze jsem o tom hodne premyslel a uplne je mi spatne, kdyz vim, ze ti ublizim a ukoncim to. Doufal jsem, ze to ukoncis ty kdyz jsem ti to uz rekl ale mela jsi trpelivost a i me dostalo co by jsi pro me udelala kdybych dopadl hur a proto ti uz po 2. do oci nedokazu rict, ze to mezi nama nejde. Budu rad, kdyz zustaneme pratele, rad ti pomuzu kdyz budu moct, servis auta mas taky jasny a proste vse bude pak o domluve, vsak ty si nekoho hned najdes, hodne kluku se te pta na cislo a urcite by te radi poznali, mas zajimavou praci a vse zvladas na 1 ????. Ja jsem se rozhodl, ze chci byt naky cas sam a hlavne co je pro me dulezite bydlet doma sam. Zadam te teda o to aby jsi to vzala rozumne, v klidu se teda vratila k mamce, co pak bude potreba dal tak ti pomuzu.

Nema cenu se uz o tom bavit o tom, zda je mi na nic kvuli spatnym cevam atd., a zda nerozhoduju na zaklade toho, rozhoduju tak co bude pro oba nejlepsi a to bude se rozejit a jit od sebe, protoze vis, ze jsem v tomhle slabej, kdyz jsme o tom bavili a ja polevil doufal a doufal. Chyby hlavne VUBEC nehledej v sobe, to jen ve me a zadna jina holka v tom neni. Na dovolenou pojedes s nekym jinym s kym budes stastna. Samozrejme budu proste rad, kdyz se budeme normalne bavit jako kamaradi. Ja ted doma nakej den nebudu a az budu, tak to co bude potreba ti pomuzu a muzeme jet dvema autama. Nic v tom uz nehledej bavit se o vztahu mezi nami nema uz cenu a ani se uz o tom bavit nechci. Jen jako pratele. Nechci ted s nikym mluvit, nebudu dostupny. Pak se ozvu a predame si klice ju? Snad mi to odpustis. Ahoj
Po pár dnech od rozchodu jsem si u něj vyzvedla ještě zbytek věcí, předala mu klíče a dala mu dárek k narozeninám. Dárek si nechtěl vzít, ale nakonec jen tak potichu poděkoval a odešel.. Cca za 5 minut mi přišla sms, že mi za to pošle peníze na účet protože si to nezaslouží a, že mi moc děkuje za dárek. Děkoval mi také za hladký průběh všeho a prý doufá, že si jednou zajdeme spolu na pivko..
Vždy rád chodil na pivko, za kámošema, ale najednou je pořád doma. Bydlíme jen pár baráků od sebe, ale ještě jsme se nepotkali. Holky, hrozně moc mi chybí. Myslíte, že je ještě nějaká šance na návrat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5744 příspěvků 09.05.18 14:02

Spíš ne

Pedro 00
Závislačka 3602 příspěvků 09.05.18 14:15

Přepálený start. Aby byla šance, musel by se do tebe zamilovat, což se v podobných případech stává velice zřídka. Dej tomu čas, ať to přebolí, a neupínej se na to.

allluck
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 09.05.18 14:15

Asi ne, je to celý nějaký divný… vím, že ti sice psal, že v tom žádná jiná není, ale moc bych tomu nevěřila :think: člověk je to jen tak neudělá a to že měl nějaký zdravotní problémy, to přece není důvod k rozchodu, ba naopak je každý rád, že má v tom druhém oporu. myslím, že už to nemá cenu, jen by ti dokola ubližoval :kytka:

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 09.05.18 14:27

Vykašli se na něj. Vím, bolí to, ale přeci se nebudeš shazovat a čekat, zda se ozve. Kdyby chtěl, tak jste spolu. Najdi si někoho, kdo Tě bude mít rád a nebude Ti psát nesmysly :roll:

elinka90
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 09.05.18 14:30

My se k sobě vrátili po roce. Mně v tý době 16 let jemu 26 let. Rozešel se semnou ze stejného důvodu jako on s tebou. Po roce jsme se k sobě vrátili a teď budeme slavit 10 výročí vztahu :-) ale neupínala bych se na to.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 09.05.18 14:36

Je jeste socialne nevyzraly a nevi, co v zivote chce. Mozna za par let to vedet bude.
S timhle chlapcem budes porad jak na houpacce.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 09.05.18 14:36

Mě to teda dost připomíná můj bývalý vztah, kde to bylo jak na houpačce, chvilku jo a pak ne… Vlastně taky pořád chtěl konec, abych byla šťastná, protože jsem skvělá a zasloužím si to… Spíš mi přišlo, že vyžadoval lásku a pozornost a vlastně mu dělalo dobře, že mu dávám najevo jak on je skvělý a ten nejlepší a s žádným jiným nechci být… bylo to jak nahoru, dolů, nakonec se z něho vyklubal totální žárlivec a labilní osoba, která nemá sebevědomí. Hlavně byl ten vztah celý hrozně náročný, nikdy jsem nevěděla, co se stane zítra. Smaozřejmě to nemusí být stejné, ale určitě bych se na chlapce neupínala a opravdu si užila krásné léto a potkáš někoho, kdo to bude myslet vážně stejně jako ty :kytka:

IvčaS22
Nováček 3 příspěvky 09.05.18 14:42

@elinka90 Já se na to rozhodně upínat nechci. Mě je 22 let a jemu 28 let. Snažím se nějak zabavit, abych přišla na jiné myšlenky. Měli jsme spolu jet na dovolenou a tak jsem se rozhodla, že pojedu s kamarádem.. Nechci sedět doma. Každopádně vím, že jednou se s ním potkám. Máme společné kamarády i mechanika na auto.. :D :lol: No a navíc nebydlíme daleko od sebe..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 14:45

Jsem asi v podobný situaci jako tvůj přítel… našel jsem si slečnu, ze začátku jsem byl tak zamilovanej jako nikdy v životě. Všechno bylo krásný a růžový… postupem času jsme se poznávali a zamilovanost opadala. Do toho se zamotalo spousta problémů jak pracovních tak osobních, který dost zacloumaly mou psychikou…

No a já najednou nevím, co ke své slečně cítím. Je to skvělá holka - chytrá, veselá, milá, krásná… a já mám pocit, že ji mám „jen“ rád, ale že se ta zamilovanost nepřerodila v lásku. Je mi s ní fajn, ale protože vidím, jak moc mě miluje, já si připadám jako idiot, že to nejsem schopen opětovat. Asi bych potřeboval trochu času pro sebe, být více o samotě, věnovat se sám sobě a nic z toho neřešit. To je bohužel něco, co ona úplně nechápe a stále plánuje něco pro nás dva, akce s její rodinou… no a mě to od ní odhání čím dál víc…

Čili, opravdu to nemusí být v tobě. Opravdu v tom nemusí být jiná. Třeba jste si jen nesedli, uspěchali to… třeba ho jeho problémy sežraly natolik, že se citově „zablokoval“… čert ví. Nicméně k návratu bych se nějak neupínal. Pokud chceš pomoci jemu i sobě, ber to tak, že je konec. Buď ráda, že byl k tobě férový (i když to bolelo), taky si tě mohl nechat jen na sex a odkopnout tě, až by si našel jinou.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 09.05.18 14:51

@IvčaS22 Já myslím, že jsi dopadla velmi dobře. Nechová se k Tobě vysloveně hnusně. To bys mohla zažít horší věci. Přijmi to a žij dál.

IvčaS22
Nováček 3 příspěvky 09.05.18 14:54
@LaPaloma píše:
@IvčaS22 Já myslím, že jsi dopadla velmi dobře. Nechová se k Tobě vysloveně hnusně. To bys mohla zažít horší věci. Přijmi to a žij dál.

O to víc mě to právě mrzí.. Kdyby jsme se hádali, tak nad tím „mávnu“ rukou, ale když vím, že mezi námi bylo vše v pořádku, tak nějak mi nejde zapomenout.. A ano, jak říkáš. Mohl se zachovat jako hajzl, ale to on neudělal. Dokonce mi teď u známého objednal i servis auta.

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 09.05.18 14:57

Celkem normální rozchod

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 09.05.18 15:01
@IvčaS22 píše:
O to víc mě to právě mrzí.. Kdyby jsme se hádali, tak nad tím „mávnu“ rukou, ale když vím, že mezi námi bylo vše v pořádku, tak nějak mi nejde zapomenout.. A ano, jak říkáš. Mohl se zachovat jako hajzl, ale to on neudělal. Dokonce mi teď u známého objednal i servis auta.

Láska není jen o dobrém vycházení. Musí mezi partnery být takový „náboj“. Po prvotním okouzlení musí něco zůstat. Něco více než jen dobré kamarádství, musí tam být i touha po tom druhém - být spolu i erotická touha, jistý druh obdivu, úcty… je to koktejl a jemu z toho něco chybí tak zásadně, že ho to nudí a nenaplńuje.
A je dobře, že to víš včas. Dost možná ani neví, co sám chce, protože je mladý. Musí jich vyzkoušet více.
Kámoš může být skvělý, ale bez takové té touhy by to nebyl dobrý partner/manžel. To bys kolem třicítky sakra pocítila.
Všechno zlé k něčemu dobré.

Esmeralda75
Závislačka 3043 příspěvků 09.05.18 16:46
@IvčaS22 píše:
O to víc mě to právě mrzí.. Kdyby jsme se hádali, tak nad tím „mávnu“ rukou, ale když vím, že mezi námi bylo vše v pořádku, tak nějak mi nejde zapomenout.. A ano, jak říkáš. Mohl se zachovat jako hajzl, ale to on neudělal. Dokonce mi teď u známého objednal i servis auta.

Ahoj Ivi, určitě bych se neupinala na to že se vrátí, myslím že by ti za chvíli udělal to samé. Stalo se mi něco podobného ve 40 letech se stejně starým chlapem.7 měsíců totální euforie, zamilovanost, naprosto bez hádek, začal mluvit o svatbě, za týden konec. Koukala jsem jak puk a absolutně to nemohla pobrat. Navic mi řekl že o důvodu se bavit nebude prý zjistil že mě nemá rád. Pry teď žije sám, doteď vlastně to nechápu, ale pomohlo mi že mi doma řekli, ať to vemu jak to je, že mě prostě nechce a kdyby se mnou chtěl být tak by byl.Ivi je to určitě těžké, ale jdi dál, hlavně na něj nečekej, podle mne takový člověk sám neví co chce.Ten můj byl celkem nevyzrálý, nikdy s nikým nežil atd…Musím teda říct že jsem se z toho hrabala 5 měsíců a nedokážu ho ani pozdravit. Preju ti ať brzo poznáš někoho jiného a jsi šťastná.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama