Rozchod s přítelem, se kterým stále bydlím

11.7.21 09:40

Rozchod s přítelem se kterým stále bydlím

Ahoj holky,
Před 2 měsíci se mnou rozešel přítel protože jsme měli obří krizi kvůli to mu že nemůžeme otěhotnět už několik let. Nakonec se zjistilo že je muž neplodný. Jsme spolu už 8 let a bydlíme spolu v jeho bytě, s tím že já se teda budu stěhovat. Prvnich 14 dní jsme se sobě vyhýbali a každý když mohl byl venku a teď je to zase OK. Bavíme se spolu a já bych se chtěla vrátit protože já chápu své chyby a už je dělat nechci. Ne kvůli němu ale kvůli sobě, nechci být taková :roll: ta krize resp. rizchod mi paradoxně otevřel oci. Nechodil domu rád když doma měl zenu která byla furt smutná že to nejde a taky ho to pak trápilo když se zjistilo že kvůli němu. Prostě strašný stres a do toho korona. No přítel říkal že chce čas. Nicméně vím že se je na seznamce. Tak nevím co si o tom myslet. Zase nejsme spolu takže asi si teď může dělat co chce a klidne jít na rande i s jinýma. Co je mi vlastne do toho, ale bohužel nejradši bych byla aby jsme se usmířili. Jak to má člověk udělat. Já třeba jsem se vrátila úplně do normálu. Jsem usměvavá, starám se o domácnost, chodím ven a proste se chovám tak jak předtím než jsem šílela po dítěti. Dokonce jsme spolu i spali, byli na dovci. Mluvili jsme o tom co se komu nelíbilo ale pořád mi říká že potřebuje čas :zed:. Já jej mam fakt ráda. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1084
11.7.21 09:49

Tak kdybych byla chlap v te situaci, tak jsem stastna jak blecha s tim, jak to mate ted. Ty jsi doma v pohode. Urcite mu i uvaris, muze s tebou i spat, vyrazit na dovolenou a pritom vuci tobe nemit zadne zavazky, protoze spolu nejste. Takze si muze uzivat i jinde a nikdo mu na to nemuze rict ani popel. No nechtela bys to taky tak na jeho miste?
Myslim, ze to, ze chce cas, je jen fraze, jak oddalit krach cele tehle fajn situace.
Nedelala bych si nadeje a zila svym zivotem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
11.7.21 09:53

On potrebuje cas. Hlavne se zamysli nad tim, kolik ty mas jeste casu na dite. On sice strili slepejma, ale sex ma, dovcu ma, uklizeno a navareno ma. Tak pohoda. Komunikace je klic, bavte se kobkretne. Takhle kolem neho muzes naslapovat po spickach jeste rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
11.7.21 09:59

Pokud je na seznamce, tak doufam, ze v textu sveho inzeratu ma, ze je neplodny. Pokud by totiz k zenam mel byt fer, tak tuto zasadni informaci by mel od zacatku uvadet. :) Protoze jestli on rika, ze potrebuje cas, tak by mel respektovat i potreby ostatnich, tedy potrebu zen vedet, ze ma pytel jen na paradu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32592
11.7.21 10:02
@Kopretiinka123 píše:
Ahoj holky,
Před 2 měsíci se mnou rozešel přítel protože jsme měli obří krizi kvůli to mu že nemůžeme otěhotnět už několik let. Nakonec se zjistilo že je muž neplodný. Jsme spolu už 8 let a bydlíme spolu v jeho bytě, s tím že já se teda budu stěhovat. Prvnich 14 dní jsme se sobě vyhýbali a každý když mohl byl venku a teď je to zase OK. Bavíme se spolu a já bych se chtěla vrátit protože já chápu své chyby a už je dělat nechci. Ne kvůli němu ale kvůli sobě, nechci být taková :roll: ta krize resp. rizchod mi paradoxně otevřel oci. Nechodil domu rád když doma měl zenu která byla furt smutná že to nejde a taky ho to pak trápilo když se zjistilo že kvůli němu. Prostě strašný stres a do toho korona. No přítel říkal že chce čas. Nicméně vím že se je na seznamce. Tak nevím co si o tom myslet. Zase nejsme spolu takže asi si teď může dělat co chce a klidne jít na rande i s jinýma. Co je mi vlastne do toho, ale bohužel nejradši bych byla aby jsme se usmířili. Jak to má člověk udělat. Já třeba jsem se vrátila úplně do normálu. Jsem usměvavá, starám se o domácnost, chodím ven a proste se chovám tak jak předtím než jsem šílela po dítěti. Dokonce jsme spolu i spali, byli na dovci. Mluvili jsme o tom co se komu nelíbilo ale pořád mi říká že potřebuje čas :zed:. Já jej mam fakt ráda. :srdce:

Nechala bych ho na té seznamce a našla si nějaký pronájem a začala znovu.

A bude vztah i dítě… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14137
11.7.21 10:04

Já bych ho nechala být a šla svojí cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
11.7.21 10:07

Chápu, že jsi k němu citově připoutaná, ale vážně bych se zamyslela nad tím, co tady píšou holky nade mnou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12944
11.7.21 10:11

Navrhni umělé oplodnění, třeba. Řekni, že s ním chceš být.
Pokud chudák neplodnej nevi, sla bych o dum dál.
Tohle je asi už jenom setrvačnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53558
11.7.21 10:16

Jemu ted nic nechybí tak co by měnil. nevěř tomu že najednou smutná nebudeš a bude to ještě horší :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
11.7.21 10:20

A ty uz dite nechces? To se roky snazite a najednou nechces? Jestli ses spis jen nelekla te zmeny :nevim: To musis ale vedet sama. Pokud s nim vážně chces byt kvuli nemu, naposledy si s nim promluv. Rekni mu, ze ho milujes a chces byt s nim, ze chapes, ze jste byli oba pod tlakem. A ze a) s nim budes klidne i bez ditete nebo b) bys s nim stale chtela vychovavat deti a mit rodinu a proto bys rada zkusila darcovske spermie/ adopci / pestounstvi.
Pokud A, tak si bud ale setsakra jista, ze zvladnes zivot bez deti, jinak by to nebylo fer ani k jednomu z vas.
A rozhodne bych nehrala tohle divadlo, jak jsem usmevava, jezdime na dovolenou a jsme vlastne spolu i nejsme. Seber hrdost, odstehuj se hned a nekomunikuj s nim, nespi s nim, nesleduj ho na sitich. Bud se do tydne ozve, ze te taky chce zpatky, nebo to uzavri a jdi dal. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.21 10:23
@cernaselma píše:
Pokud je na seznamce, tak doufam, ze v textu sveho inzeratu ma, ze je neplodny. Pokud by totiz k zenam mel byt fer, tak tuto zasadni informaci by mel od zacatku uvadet. :) Protoze jestli on rika, ze potrebuje cas, tak by mel respektovat i potreby ostatnich, tedy potrebu zen vedet, ze ma pytel jen na paradu. :)

Nemá. Vím že své rodině říká že sice teď děti mít nemůže ale pořád doufá ze se to třeba spraví tím že bude brát vitamíny a žít zdravě atd. Ale já s ním u těch doktorů byla a šance na to že může mít děti své je nulová a umělé oplodnění je šance 1%, vitamíny ať bere ale pro jeho problém jsou zbytečně a zdravý životní styl ať dodržuje ale jeho spermie to neobnovi. Prostě smůla :roll: je to úplně nejhorší vada co snad existuje. Ale doktoři končili vždy že stát se zázrak může vždy aby asi toho pacienta nějak psychiky podpořili a mají pravdu nadruhou stranu příroda je nevyzpytatelná, ale já to chápu že ti jsou jen slova :roll:
Takže je mu jasné že cizím holkám toto říkat nebude a nebo to řekne tou lehčí formou a holky mu samozřejmě řeknou jo to se nějak vyresi. Jenže nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
11.7.21 10:26
@Kopretiinka123 píše:
Ahoj holky,
Před 2 měsíci se mnou rozešel přítel protože jsme měli obří krizi kvůli to mu že nemůžeme otěhotnět už několik let. Nakonec se zjistilo že je muž neplodný. Jsme spolu už 8 let a bydlíme spolu v jeho bytě, s tím že já se teda budu stěhovat. Prvnich 14 dní jsme se sobě vyhýbali a každý když mohl byl venku a teď je to zase OK. Bavíme se spolu a já bych se chtěla vrátit protože já chápu své chyby a už je dělat nechci. Ne kvůli němu ale kvůli sobě, nechci být taková :roll: ta krize resp. rizchod mi paradoxně otevřel oci. Nechodil domu rád když doma měl zenu která byla furt smutná že to nejde a taky ho to pak trápilo když se zjistilo že kvůli němu. Prostě strašný stres a do toho korona. No přítel říkal že chce čas. Nicméně vím že se je na seznamce. Tak nevím co si o tom myslet. Zase nejsme spolu takže asi si teď může dělat co chce a klidne jít na rande i s jinýma. Co je mi vlastne do toho, ale bohužel nejradši bych byla aby jsme se usmířili. Jak to má člověk udělat. Já třeba jsem se vrátila úplně do normálu. Jsem usměvavá, starám se o domácnost, chodím ven a proste se chovám tak jak předtím než jsem šílela po dítěti. Dokonce jsme spolu i spali, byli na dovci. Mluvili jsme o tom co se komu nelíbilo ale pořád mi říká že potřebuje čas :zed:. Já jej mam fakt ráda. :srdce:

Já si myslím, že už o tebe zas tak nestojí…
A kdyby stál, stála by jsi ty o něho? Toužíš po dítěti, ne? Dokážeš si představit život bez vlastního dítěte? Polož si tyhle otázky a opravdu se nad nimi zamysli, zda by jsi dokázala obětovat dítě. Opravdu si to promysli, abys později nelitovala…
Já upřímně ne.
Mu to takhle vyhovuje - seznamovat se s jinými a do tebe zasunout, kdy se mu zachce.
Já to ani na to, že by se k tobě chtěl vrátit, nevidím, abych byla upřímná. :?
Lepší by bylo si najít jiný byt, někde, kde bys mohla bydlet, a začít znovu. Nemusíš hned si hledat partnera, stačí, že budeš sama a začneš znovu, vše postupně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.21 10:29

@Villanelle nechci a strašně se mi ulevilo. Najednou jsem zase normální. Chtěla jsem s ním. Teď si dítě neudělám jen tak s kýmkoliv a taky jak čas plynul přišla mi do cesty pracovní nabídka na vyšší pozici a já po tom skočila. Říkala jsem si že kdybych plánovala dítě nejdu do toho protože už tak bych musela dite řešit přes CAR a musela bych být v klidu. A tak jsem to vzala když nastala ta situace. Muž se musí smířit s darovanou spermií což je naše jediná šance se jak říkám on si myslí že se třeba za půl roku uzdraví. Přeju mu to mooooooc ale já tam seděla mluvila s 10 doktory a vím že to není reálné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22348
11.7.21 10:34

@Kopretiinka123 A kolik je ti let? Jestli máš ještě čas ztrácet čas s neplodným mužem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.21 10:36
@Chytrolínka píše:
Já si myslím, že už o tebe zas tak nestojí…
A kdyby stál, stála by jsi ty o něho? Toužíš po dítěti, ne? Dokážeš si představit život bez vlastního dítěte? Polož si tyhle otázky a opravdu se nad nimi zamysli, zda by jsi dokázala obětovat dítě. Opravdu si to promysli, abys později nelitovala…
Já upřímně ne.
Mu to takhle vyhovuje - seznamovat se s jinými a do tebe zasunout, kdy se mu zachce.
Já to ani na to, že by se k tobě chtěl vrátit, nevidím, abych byla upřímná. :?
Lepší by bylo si najít jiný byt, někde, kde bys mohla bydlet, a začít znovu. Nemusíš hned si hledat partnera, stačí, že budeš sama a začneš znovu, vše postupně. ;)

Věř mi přemýšlela jsem nad tím a až tak moc ho mám ráda že ano pokud by se nesmířil s tím že dítě by byli z darované spermie a nechtěl adopci tak bych se obětovala a neměla děti. Je to psycho já vím :srdce: ale ta láska je fakt az tak velká a ten pitomec si myslí asi že takovou najde na seznamce (možná jo) ale buďme upřímní vy byste sli do vztahu s někam kdo bydlí se svou bývalou, která mu vaří a uklízí. A do toho on byl neplodný. Já teda ne ale nevím co ostatní holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat