Rozchod v těhotenství, jak vycházíte s expartnerem

Anonymní
15.9.19 22:04

Rozchod v těhotenství,jak vychazite s expartnerem

Dobrý den, ženy maminky. V 8 měsící těhotenství mě opustil partner kvůli jiné. Tohle téma tu možná již bylo. Zajímá mě, jak jste se s tím smířili? A jaky jste měli vztah s otcem svého dítěte. Já se s tím nedokážu stále moc vyrovnat, snažíme se být kamarádi, já jsem asi pořád zamilovaná nechce mě to pustit. Nejsem mstivá, vycházíme dobře. Ale to jaký máme přátelský vztah asi není pro mě to dobrý, ale nějak ho nemůžu odparat a brát ho jen jako kamaráda. Všichni říkají, že to chce čas, ale mě to přijde už teď jako věky. Co se týče rozchodu jsem komplikovaná asi si řeknete úplně blbá. Já chci radu jak se odmilovat, když s ním mám dceru a jsme kvůli ní v kontaktu a vydame se. Děkuji a omlouvám se za možná divný dotaz, ale asi potřebují naději, že to zvládnu. :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5818
15.9.19 22:10

Jsi v pozici té, která byla podvedená a opuštěná, navíc v době, kdy je nejzranitelnější. Je logické, že to bude trvat, obzvlášť, když se musíte vídat. Nepíšeš, kolik času uběhlo od rozchodu, ale pokud opravdu nevíš, jak se s tím vyrovnat, navštiv odborníka, který ti s tím pomůže. Už jen kvůli svému dítěti, potřebuje šťastnou mámu. A jinak, obdivuji tě, já bych ho v tvé situaci asi zabila a určitě nedokázala být přátelská. Alespoň ne na začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 22:11

To je strašný. Nestalo se mi to, ale pro me to je zrada zrad. Vyrovnavala bych se s tim léta. Jsi dobra, ze zvladas kamaradstvi. Drzim ti moc palce. Vse dobre se ti vrati :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
15.9.19 22:25

Holka, nepotlačuješ tak trochu svoje emoce? Máš plné právo být naštvaná, cítit se zrazená, zhnusená, brečet do bezvědomí, mít chuť ho zabít a křičet na něj, že je haj.zl. Prošla jsi si tímhle? To je totiž dost důležitá fáze. Nebo to všechno potlačuješ a snažíš se být chápavá a hodná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 22:47

@Janli no asi spíš chapavá a hodná. Říkám si, že to se v životě prostě stává. A vždycky jsem říkala, že budu normální a nebudu zhrzena ženská. A jo zasloužíl by si to, ale asi to prostě neumím. Teď mě asi ukrizujete, ale dokonce si ho vyslechnu, jak si stěžuje na tu novou partnerku, která nám ho ukradla :see_no_evil: ale pořád s ní je a bude. Někdy mě přijde, že si se mnou jen hraje a já zaslepena milující mu ve všem vyjdu vstříc :-) dělám si to sama, ale zatím mi to nejde. Nejsem silná jsem slaboch. Chci aby měla dcera rodiče za dobře ne rozhádané.

• Nahlásit
  • Citovat
520
15.9.19 22:48

Přesně jak píše @Janli. Nebuď chapava, máš právo být sakra naštvaná :cert: dítěti ublíží min to, že to budeš ventilovat, než když to budeš v sobě dusit..
PS: jestli potřebuješ vrbu, tak napiš. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 22:50

Děkuju jste úžasné poradkyně. Aj jsem si pobrečela, protože máte pravdu. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
895
15.9.19 22:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, ženy maminky. V 8 měsící těhotenství mě opustil partner kvůli jiné. Tohle téma tu možná již bylo. Zajímá mě, jak jste se s tím smířili? A jaky jste měli vztah s otcem svého dítěte. Já se s tím nedokážu stále moc vyrovnat, snažíme se být kamarádi, já jsem asi pořád zamilovaná nechce mě to pustit. Nejsem mstivá, vycházíme dobře. Ale to jaký máme přátelský vztah asi není pro mě to dobrý, ale nějak ho nemůžu odparat a brát ho jen jako kamaráda. Všichni říkají, že to chce čas, ale mě to přijde už teď jako věky. Co se týče rozchodu jsem komplikovaná asi si řeknete úplně blbá. Já chci radu jak se odmilovat, když s ním mám dceru a jsme kvůli ní v kontaktu a vydame se. Děkuji a omlouvám se za možná divný dotaz, ale asi potřebují naději, že to zvládnu. :) :) :)

ahoj to jehrozne nechapu jak muze nekdo opustit holku v 8 mesici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
15.9.19 23:14

Velmi Tě obdivuji. Tohle bych nedokázala. Asi bych se snažila ho zadupat do země a rozhodně bych s ním nemohla být kamarádka. A dělat mu vrbu? Ten by letěl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
15.9.19 23:16

Zlato, není to normální a slušným a zodpovědným chlapům se to nestává. Těhotnou ženskou opustí jen sebestředný a sobecký parchant! Ty se potřebuješ konečně zdravě naštvat, kopnout ho do pozadí, vybrečet se z toho a konečně pochopit, že nemáš důvod na něj být hodná nebo poslouchat fňukání nad novou babou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18919
15.9.19 23:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, ženy maminky. V 8 měsící těhotenství mě opustil partner kvůli jiné. Tohle téma tu možná již bylo. Zajímá mě, jak jste se s tím smířili? A jaky jste měli vztah s otcem svého dítěte. Já se s tím nedokážu stále moc vyrovnat, snažíme se být kamarádi, já jsem asi pořád zamilovaná nechce mě to pustit. Nejsem mstivá, vycházíme dobře. Ale to jaký máme přátelský vztah asi není pro mě to dobrý, ale nějak ho nemůžu odparat a brát ho jen jako kamaráda. Všichni říkají, že to chce čas, ale mě to přijde už teď jako věky. Co se týče rozchodu jsem komplikovaná asi si řeknete úplně blbá. Já chci radu jak se odmilovat, když s ním mám dceru a jsme kvůli ní v kontaktu a vydame se. Děkuji a omlouvám se za možná divný dotaz, ale asi potřebují naději, že to zvládnu. :) :) :)

Jen kre. tén může opustit těhotnou ženu pro jinou buchtu. Od toho bych se odpíchla a byla na něj hodně dlouho naštvaná. Vycházet kvůli dítěti musíte, ale jeho stesky na „starou“ bych mu odpálkovala, že mě nextka fakt nezajímá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 23:41

Wow… Jak muzes byt tak klidna? Asi kvuli dcerce vid. Ja bych to nedokazala, asi bych měla touhu ho umlatit. Jak ti to mohl udelat, jen kvuli te nove? :( Mas pravo si to někde vybít.

• Nahlásit
  • Citovat
10691
16.9.19 03:00

Ty jsi asi nejaky andel? Nejak si neumim predstavit, ze je nekdo tak hodny na takovyho chcipaka :cert: budes muset ubrat, takovy jako on toho bude jen zneuzivat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1973
16.9.19 07:35

A bude mit vubec zajem o dite? Ted mas hlavu zblbnutou hormonama, az po sestinedeli se to zlepsi. Ted si precitlivela a nevim co vsechno. Proste to beres jinkak. Vydrz to a uvidis ze za 3-4mesice ti bude u prd*le

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.19 08:32

@Micaella22 právě,zeže o malou má obrovský zájem to se ceni. No jsema 4 měsíce po porodu. Jsem úplně v pohodě už. Možná mu závidím, že on je šťastný a já se trapim.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama