Rozchod ve 30ti a nikdy žádné dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tudii6-
Povídálka 48 příspěvků 08.05.18 09:33
Rozchod ve 30ti a nikdy žádné dítě

Ahoj, posledni dobou se trapim. Rozejit se s nekym ve 30 ti je hrozny. Zvazuju rozchod, protoze si myslim ze to mezi nami neni jen krize. Jenze porad se mi dere na mysl ze rozejit se ve 30ti to znamena uz nikdy dite nemit. Prirode neporucis aproste plodnost klesa. Navic ja rozchody velmi blbe snasim a dostavam se z toho klidne i rok :-( A jsem z toho bezradna. Dite bych chtela. Zatim to neni tak ze by biologicke hodiny byly napoplach na 100% ale dite chci. Je to o to horsi ze sem si fakt myslela ze tento pritel je ten pravej se kterym i zalozim rodinu a tak dale…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Kecalka 189 příspěvků 08.05.18 09:37

Rozchod ve 30 opravdu neznamena nikdy nemit zadne dite.

Uživatel je onlinelachtanice86
Závislačka 4757 příspěvků 08.05.18 09:39

@Tudii6- pokud víš že ten vztah nemá budoucnost tak to ukonči hned. Čím dřív tím líp. Pořád lepší než s ním zůstávat a doufat. Nového chlapa můžeš potkat za pár měsíců. A do roka už můžeš mít dítě.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 08.05.18 09:40

@Tudii6- a když se s ním nerozejdes tak s ním dítě mít budeš? Nikde není napsáno, že nemůžeš někoho hned potkat a taky dítě nemusíš mít hned v 31 letech. Ale chápu proč tahle přemýšlís. Asi bych si nejdřív srovnala co ti na současném partnerovi vadí a proč a pokud to jsou veci na kterých ani jeden nechcete nebo nemůžete pracovat rozešla bych se a hledala jinde. Nemá smysl se zbytečně rozchazet, ale taky není dobré být s někým jen kvůli tomu, že se bojíš, že už je pozdě hledat jiného. Držím palce :kytka:

zrcadlo
Kelišová 6327 příspěvků 08.05.18 09:41

Proč hrozný? Já se taky rozešla měsíc po třicátých narozeninách. O půl roku později jsem potkala svého manžela a do mých 36let jsme se stihli vzít a mít spolu 2 děti. A že sis myslela, že je to ten pravej, to je snad úplně normální, ne? Já jsem nikdy nechodila s nikým, u koho bych nebyla přesvědčená, že s ním budu, ale časem buď zamilovanost vyšumí, nebo se překlopí do lásky (což se mi stalo až s manželem po té třicítce).

Anonymní  08.05.18 09:42

Bylo mi pres 30 a konecne si nasla pritele. Nikdy to neklapalo, ale nechtela jsem byt sama. Nejak jsme spolu byli a doufali, ze bude lip.. svatba, byt na hypoteku a ted rocni holcicka.. dite miluju a jsem za nej vdecna, s manzelem vedle sebe zijeme a taky resim, co dal. Je mi to lito hlavne kvuli male -ze nevidi funkcni rodinu.
Pokud to neni ono, urcite se rozejdi. Na dite mas casu dost

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 08.05.18 09:45

Pokud si vztahem nejsi jistá, určitě se rozejdi co nejdříve, neves hlavu a ber to jako nový začátek ;). Na dítě máš čas, neboj :D. Já potkala toho pravého až v 31, v 33 měla dítě.

Tudii6-
Povídálka 48 příspěvků 08.05.18 09:45

Psala sem tu uz nekolikrat porad me to nejak trapi. On porad dite odklada a spolecne bydleni taky. Nejak ho ani nezajima co chci ja.

Anonymní  08.05.18 09:47

@Tudii6- Já sice dítě mám, ale adoptované, a nejsem to já kdo nemohl mít děti. Rozešli jsme se taky když mi bylo 30. Když už to takhle dopadlo, strašně ráda bych samozřejmě měla dítě i s těhotenstvím… ;-) a víš co? Je mi 32 a myslím že mám ještě určitě 10 let šanci :-) :kytka: :hug:

Anonymní  08.05.18 09:50
@Tudii6- píše:
Psala sem tu uz nekolikrat porad me to nejak trapi. On porad dite odklada a spolecne bydleni taky. Nejak ho ani nezajima co chci ja.

jáááj taky jsem po rozchodu potkala jednoho co by nedal společnou domácnost. Správně jsi to naťukla - když druhého moc netankuje co chceš ty, co je to za vztah? Nenaplní tvé potřeby… které nejsou samozřejmě přehnané nebo nenormální. Vlastně slízne jen tu smetanu, že? Přeju ti ať najdeš i sama sebe, a sebeúctu a naučíš se že musíme mít rády hlavně samy sebe. To potřebuju totiž i já :kytka: :hug:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 08.05.18 09:51

@Tudii6- tak to asi není ideální partner pro tebe. Jak bys ho chtěla přimět aby chtěl co ty m? To se nedá, musí aspoň trochu chtít sám. Chápu, že se bojíš ten krok udělat. Ale věř mi, že je lepší být sama a spokojená než být v nenaplněném vztahu. (Mluvím z vlastní zkušenosti, zpětně lituju, že jsem na to nepřišla dřív)

Mochomurka83
Závislačka 3841 příspěvků 08.05.18 09:51

@Tudii6- bylo mi 30, kdy jsem po 4letech vztahu zacla uvazovat o rozchodu. Cim dal vic c sem videla, ze on je clovek, ktery se nezmění. Jenze v te dobe jsem zjistila, ze jsem těhotná, zustala jsem. Jenze nas vztah stejne vyprchal. Kdyz mělo mimco rok, zjistila jsem, ze si uziva, ale jinde. Chtela jsem odejit, a on ze ne, ze bas nechce ztratit. Ani sluvko o tom, ze by rek, ze udelal blbost. Ok, zustala jsem. Dalsi 3 roky, z jeho strany zadna zmena. Travit s nami spolecne cas, to bylo pro nej utrpeni. Tak jsem odesla. I s ditetem. Tim ze nas vztah vyprchal a bylo to moje rozhodnuti, on mi v tom uz nebranil. Ted spolu vychazime lip, nez kdyz jsme byli spolu. A pritom moje plany? Mit deti max 2 roky po sobe, aby to byly partaci. Za par let mi bude 40, ale i tak doufam, ze jeste potkam nekoho, s kym tu svoji rodinu rozsirim a hlavne budeme fungovat jako cela rodina.

iwa83
Kelišová 5297 příspěvků 08.05.18 09:54

@Tudii6- A myslíš, že budeš šťastná s tímhle chlapem, kdyby si i dítě měla? I kdyby si se z rozchodu dostávala rok, tak nevidím důvod, proč nemůžeš potkat brzo někoho s kým to prostě bude fungovat a děti budou hned. Neblbni - buď sobec a mysli na sebe. Lepší být v pohodě sama než se trápit s někým. Děti, neděti… Já to vnímm tak, že do nespokojeného vztahu kde jsou pochybnosti přivést dítě je absolutny nerozum a bezohlednost k těm dětem - vždyť oni za rodiče nemůžou.

P4ja
Závislačka 3723 příspěvků 08.05.18 09:55

@Tudii6-
Je to blbost, dítě můžeš mít klidně s někým jiným a třeba za rok. Ale jestli tě to povzbudí, tak mám kamarádku, které za chvíli bude 32. Vždycky mívala dlouhodobé známosti, ale nikdy nenašla někoho, kdo by s ní byl kompatibilní. Chtěla zázemí a děti. No a letos o Vánocích potkala stejně naladěného může. Takže společně pracují na bydlení a začali se snažit o miminko a šťastnější jsem ji už dlouho neviděla.

Takže opravdu bych se nebála a spíš to brala tak, že čím dřív to rozsekneš, tím dřív bude šance potkat někoho stejně naladěného jako ty.

Tudii6-
Povídálka 48 příspěvků 08.05.18 10:00

Jenže já se hrozne bojim. Na jednu stranu si nedokazu predstavit ze bych s nim nebyla. Na druhou stranu, obcas spolu jedeme na vylet ale kdyz k nemu dojdu tak si sedne k PC a nez abysme spolu bylispolu tak je u PC. A to porad posledni dobou.
Ja se blbe seznamuju protoze krome prace nikam moc nechodim… takze to mam v sobe zaryte ze bych uz nkoho nepotkala a dite tim padem nikdy nic.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama