Rozchod z rozumu, nevím jak dál

25.3.17 15:24

Rozchod z rozumu, nevím jak dál

Ahoj holky, potřebovala bych od vás poradit/podpořit. Přesně před 6ti měsíci mě oslovil muž, přes fb, že jsem mu padla do oka na oslavě kamarádky, že mě zve na večeři. Samozřejmě jsem si ho proklepla na internetu a zprvu jsem s ním nikam jít nechtěla, hlavně z důvod věkového rozdílu - on 34, já 23. Slušně jsem se omluvila a odmítla. Asi týden jsme si psali a já si řekla, že za skleničku s ním nic nedám. Moc se mi zalíbil. Po té jsme se začali scházet často, snad obden jsme se viděli. Povahově se dokonale doplňujeme, jsme skoro pravé opaky a našla jsem v něm prvního člověka, který mi 100% vyhovoval jak povahou (je dominantnější a extrovert, já úplný opak), tak v posteli. Umí říkat pěkná slůvka co lichotí, psát krásné sms, zavolá mi jen tak, jak se mám. To jsem dřív neznala (a to jsem už měla 2-3 vážné vztahy). Opravdu jsem se do něj zakoukala. Měsíc před tím, než jsme se potkali se rozešel s přítelkyní, se kterou byl 3 roky - neklapalo jim to, nesedli si povahově, ona si hned našla nového přítele. Po měsíci naší známosti se však ozvala, že ho chce zpátky. On začal pochybovat, ale mě ujišťoval, že s ní být nechce, že si lepší jak já, nemohl přát. Každopádně ona to s ním umí, mnohdy mu psala emočně vyděračské smsky, mě stalkuje snad po celým internetu, kvůli každé fotce, kterou přidám udělá scénu a volá mu, brečí, naříká, vydírá, smlouvá. On ji má rád, takže ji to žere. A tak se stalo to, že mně nikdy nedal přednost před ní a asi to i táhl s oběma zaráz. Akorát má pro mě snůšku velkých gest (pojďme spolu bydlet, ať víš, že to s tebou myslím vážně..koupím ti auto, pořídil dva prstýnky s našimi inciály - jeden pro mě jeden pro něj..beztak ho nenosí :lol: ), ale výsledek žádný. Pořád ji odepisuje, pořád se s ní vídá, nechce přerušit kontakt. I přes to, že dle jeho slov spolu nikdy nebudou moct být a vážný vztah s ní nechce. Ale já už na ní začala být alergická. Vadí mi, že s ní kvůli mně nepřerušil kontakt, ikdyž jsem mu několikrát říkala, že mě to trápí. Celou naši dovolenou s ní prosmskoval, protože slečna byla nešťastná, že mě vzal na hory. Několikrát jsem se s ním rozešla, ale on vždycky přišel, řekl spoustu hezkých slov a já povolila. Momentální stav je, že jsme rozejití už měsíc. Před 3mi týdny odjel na pracovní cestu a já mu před tím napsala, ať už mi nepíše, že mě to bolí. On, že to pro něj bude hodně těžký a ať jsem si jistá, že s bývalkou mít výžnej vztah nechce, že s tím si je jistej. Beztak mi dál psal, jak na mě myslí, že mu chybím, volal mi pro rady a názor ohledně jeho zaměstnanců..tak jsem si říkala, že odloučením si třeba uvědomí, co ve mně měl. Jenže teď jsem viděla fotku na internetu, že má na ruce náramek od ní (o tom, jsem mu taky říkala, že mi vadí, tak ho tehdy sundal). Takže to pořád řeší. Napsala jsem mu tedy, ať už mě nekontaktuje minimálně do té doby, co bude mít v hlavě guláš. On mi odepsal, že dobře, ale jen chce říct, že si mě váží a má mě moc rád a že jak přijede, tak by mě rád viděl. A mě to teď strašně bolí, ale strašně. Dokázala jsem si v sobě za pouhých 6 měsíců vybudovat tak silné citové pouto k němu, i přes to, že mi v podstatě celou dobu jen obližoval. Jenže já si s nikým ještě nikdy takto moc povahově nesedla. Já vím, že jsem mladá a život mám před sebou. Teď když to píšu, tak si připadám, jak puberťačka, jenže si nemůžu pomoct. Logicky si uvědomuji, že to není člověk pro život, když ani v 34 neví, co chce, že je to slaboch, který není dostatečně silný obětovat minulost, pro budoucnost. Že si mě nezaslouží (a to já fakt můžu říct, že jsem pro něj byla dokonalou partnerkou - uvařila, uklidila, pomazlila, pomilovala, ramínko nastavila když byl špatnej z bývalé, přišla kdykoliv si řekl, pomáhala s prací)..prostě udělala jsem pro něj své maximum a ani to mu nestačilo. Rozum radí jasně, jenže ty city k němu (ačkoliv opravdu netuším, kde se mohly vzít) jsou strašně silné. Něco mi na něm ohromě imponuje. Strašně mi chybí. Ale vím, že já jsem pro něj nikdy nebyla to, co on pro mě. Prosím řekněte mi svůj názor, sdělte mi své příběhy ať se z nich poučím, klidně mi řekněte, jak jsem pitomá, že jsem s někým takovým vůbec ztrácela čas, budu vděčná za jakoukoliv radu a připomínku. Prosím, nemyslete si o mně, že jsem jen hloupá puberťačka..Moje srdce je až moc otevřené a já mu každé hezké slovíčko sežeru i s navijákem.. Děkuji!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.17 15:37

Nejsi hloupa, jen ses zamilovala a dala vse do vztahu s muzem, ktery v sobe nemel doresrny predchozi vztah. Ja verim, ze te miloval, ale to obdobi na regeneraci po predchozim vztahu bylo prilis kratke. City den ze dne nezmizi a je slozite odstrihnout cloveka (sama to ted zazivas), ktery byl tvou soucasti, byl jsi s nim nejakou dobu a miloval jsi ho.
Je to otrepane, ale dej tomu cas, nekontaktuj ho. Bud se potvrdi, ze cas je nejlepsi lekar, nebo spolu mate byt a pritahne vas to k sobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
25.3.17 15:38
@AndyzOpavy píše:
Ahoj holky, potřebovala bych od vás poradit/podpořit. Přesně před 6ti měsíci mě oslovil muž, přes fb, že jsem mu padla do oka na oslavě kamarádky, že mě zve na večeři. Samozřejmě jsem si ho proklepla na internetu a zprvu jsem s ním nikam jít nechtěla, hlavně z důvod věkového rozdílu - on 34, já 23. Slušně jsem se omluvila a odmítla. Asi týden jsme si psali a já si řekla, že za skleničku s ním nic nedám. Moc se mi zalíbil. Po té jsme se začali scházet často, snad obden jsme se viděli. Povahově se dokonale doplňujeme, jsme skoro pravé opaky a našla jsem v něm prvního člověka, který mi 100% vyhovoval jak povahou (je dominantnější a extrovert, já úplný opak), tak v posteli. Umí říkat pěkná slůvka co lichotí, psát krásné sms, zavolá mi jen tak, jak se mám. To jsem dřív neznala (a to jsem už měla 2-3 vážné vztahy). Opravdu jsem se do něj zakoukala. Měsíc před tím, než jsme se potkali se rozešel s přítelkyní, se kterou byl 3 roky - neklapalo jim to, nesedli si povahově, ona si hned našla nového přítele. Po měsíci naší známosti se však ozvala, že ho chce zpátky. On začal pochybovat, ale mě ujišťoval, že s ní být nechce, že si lepší jak já, nemohl přát. Každopádně ona to s ním umí, mnohdy mu psala emočně vyděračské smsky, mě stalkuje snad po celým internetu, kvůli každé fotce, kterou přidám udělá scénu a volá mu, brečí, naříká, vydírá, smlouvá. On ji má rád, takže ji to žere. A tak se stalo to, že mně nikdy nedal přednost před ní a asi to i táhl s oběma zaráz. Akorát má pro mě snůšku velkých gest (pojďme spolu bydlet, ať víš, že to s tebou myslím vážně..koupím ti auto, pořídil dva prstýnky s našimi inciály - jeden pro mě jeden pro něj..beztak ho nenosí :lol: ), ale výsledek žádný. Pořád ji odepisuje, pořád se s ní vídá, nechce přerušit kontakt. I přes to, že dle jeho slov spolu nikdy nebudou moct být a vážný vztah s ní nechce. Ale já už na ní začala být alergická. Vadí mi, že s ní kvůli mně nepřerušil kontakt, ikdyž jsem mu několikrát říkala, že mě to trápí. Celou naši dovolenou s ní prosmskoval, protože slečna byla nešťastná, že mě vzal na hory. Několikrát jsem se s ním rozešla, ale on vždycky přišel, řekl spoustu hezkých slov a já povolila. Momentální stav je, že jsme rozejití už měsíc. Před 3mi týdny odjel na pracovní cestu a já mu před tím napsala, ať už mi nepíše, že mě to bolí. On, že to pro něj bude hodně těžký a ať jsem si jistá, že s bývalkou mít výžnej vztah nechce, že s tím si je jistej. Beztak mi dál psal, jak na mě myslí, že mu chybím, volal mi pro rady a názor ohledně jeho zaměstnanců..tak jsem si říkala, že odloučením si třeba uvědomí, co ve mně měl. Jenže teď jsem viděla fotku na internetu, že má na ruce náramek od ní (o tom, jsem mu taky říkala, že mi vadí, tak ho tehdy sundal). Takže to pořád řeší. Napsala jsem mu tedy, ať už mě nekontaktuje minimálně do té doby, co bude mít v hlavě guláš. On mi odepsal, že dobře, ale jen chce říct, že si mě váží a má mě moc rád a že jak přijede, tak by mě rád viděl. A mě to teď strašně bolí, ale strašně. Dokázala jsem si v sobě za pouhých 6 měsíců vybudovat tak silné citové pouto k němu, i přes to, že mi v podstatě celou dobu jen obližoval. Jenže já si s nikým ještě nikdy takto moc povahově nesedla. Já vím, že jsem mladá a život mám před sebou. Teď když to píšu, tak si připadám, jak puberťačka, jenže si nemůžu pomoct. Logicky si uvědomuji, že to není člověk pro život, když ani v 34 neví, co chce, že je to slaboch, který není dostatečně silný obětovat minulost, pro budoucnost. Že si mě nezaslouží (a to já fakt můžu říct, že jsem pro něj byla dokonalou partnerkou - uvařila, uklidila, pomazlila, pomilovala, ramínko nastavila když byl špatnej z bývalé, přišla kdykoliv si řekl, pomáhala s prací)..prostě udělala jsem pro něj své maximum a ani to mu nestačilo. Rozum radí jasně, jenže ty city k němu (ačkoliv opravdu netuším, kde se mohly vzít) jsou strašně silné. Něco mi na něm ohromě imponuje. Strašně mi chybí. Ale vím, že já jsem pro něj nikdy nebyla to, co on pro mě. Prosím řekněte mi svůj názor, sdělte mi své příběhy ať se z nich poučím, klidně mi řekněte, jak jsem pitomá, že jsem s někým takovým vůbec ztrácela čas, budu vděčná za jakoukoliv radu a připomínku. Prosím, nemyslete si o mně, že jsem jen hloupá puberťačka..Moje srdce je až moc otevřené a já mu každé hezké slovíčko sežeru i s navijákem.. Děkuji!!

je to těžké, ale rozum ti radí dobře, utíkej od něj!.. hraje si s vámi oběma a bude to dělat furt :( :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
25.3.17 15:41

Nema v sobe vyresenou minulost, jenom by ses trapila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 15:46
@AndyzOpavy píše:

Rozum ti radi dobře. Utikej od něj rychle pryč. Hraje si s oběma a bude to dělat pořád :?
Nemá vyřešenou minulost a neví co by chtěl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 15:57

To se stává, že nás očaruje přesně někdo takový. Řekla bych, že snad úplně každý má ve svém životě takovou osobu. Ale nevracej se k němu, opravdu se k tobě nechová férově. Jsi mladá, tak to přebolí líp (ačkoliv úplně to samozřejmě nesmažeš). Raduj se, že jsi s ním neztratila víc času. Zkus se co nejvíc věnovat sama sobě, choď mezi lidi, zaměstnej se něčím. Jiné rady mě nenapadají, ačkoliv vím, že tyhle jsou trochu povrchní. Někdy spolu dva lidé nemůžou být, protože vesmír vyloženě hraje proti nim. Je to špatné načasování, souhra několika faktorů, co jim to překazí, ačkoliv by chtěli. Ve tvém životě je ale něco jiného, pokazil to sám ten tvůj ex. Moc bych ti přála, aby se ti znechutil - opravdu se zamysli, jak moc ti ubližoval… Nebo si zkus připomínat nějaké drobnosti, co tě na něm štvaly :) Neboj se, jednou se objeví někdo tak úžasný, že to přebije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
25.3.17 16:03
@salvatrice píše:
(ačkoliv úplně to samozřejmě nesmažeš).

Ale jo, běžné životní starosti a postupující skleróza to jednou zachrání. V klidu. :)

• Citovat
  • Upravit
25.3.17 16:07

@Inaris „Proč jsem si já nešťastná nevzala Pištu Hufnágla!“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
25.3.17 16:11

Přesně tak. Nemá vyřešenou minulost.Ty jsi přišla do jeho života těsně po rozchodu, a takovým partnerům se většinou říká „převozníci“.Taky vidím chybu v tom, že jsi pro něj dělala první-poslední, zatím co on si toho až tak nevážil. Ty do toho vztahu moc dáváš, a málo dostáváš. To je špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
25.3.17 16:14
@salvatrice píše:
@Inaris „Proč jsem si já nešťastná nevzala Pištu Hufnágla!“

Jo, to byl skvělý seriál. :D

• Citovat
  • Upravit
25.3.17 16:52

Jsou jen tři možnosti; má tě rád, ale nemá vyřešenou minulost. Nebo je to manipulant na takové úrovni, že ty ani bývalka nepoznáte, že si s vámi hraje. A nebo poslední možnost, je to citová pijavice, která žije z vašich (tvé a bývalky) trápení. Ať tak nebo tak, musíš být ta rozumější, silnější a sebevědomější osoba v tomto milostném trojúhelníku. Máš svou budoucnost, svůj život ve svých rukou, a tady platí pravidlo že jak si usteleš, tak si lehneš. Seber zbytek sebeúcty a definitivně ho pošli do háje. Přece žádný chlap nestojí za trápení a už vůbec ne od začátku vztahu. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3187
25.3.17 17:12

Podle mě jste se sešli moc brzo po jeho rozchodu, který v sobě neměl dořešený. A ty jsi udělala tu nejlepší věc, dala mu prostor, ať si v hlavě srovná, co chce. Teď už je to na něm, koho si vybere. Buď tebe a budete mít krásný a zárověň rovnocenný vztah, nebo ne a tebe to za čas přebolí. Rozhodně by ti s ním nebylo dobře a trápila by ses mnohem více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
25.3.17 17:32

Podle mě je totálně sebestřednej, věděl, na co uslyšíš a tak Ti to říkal, z toho možná vznikla tvoje iluze, že si tak dobře povahově sednete (věř mi, je to jen iluze, on je manipulant a Ty ne, takže si těžko můžete skutečně povahově sednout). Neví, co chce, je to slaboch. Věř mi, za půl roku to budeš vidět úplně jinak. Udělala jsi velice dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7092
25.3.17 20:07

Rady padly a jen pripominka k tem citum…Myslim, ze to neni laska, ale adrenalin.Za celou dobu jste ve vztahu 3,porad mas pocit, ze o nej bojujes, vse je umocnene, vyhrocene…a takhle nejak si asi pripada gambler.Kdyz uz jsi do toho dala tolik energie, tak to ted prece nevzdas? To se musi zlomit…No nemusi :nevim: Neni to zdravy vztah a ani tve city a pocity nejsou zdrave.Az to jednou uvidis s odstupem, tak kdyz vse dobrre dopadne, tak nebudes chapat, jak jsi vlastne mohla tohle dopustit. Drzim pesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 20:40

Děkuji moc všem za rady a za povzbuzení, celou dobu jsem to četla a jsem vděčná za každý příspěvek. Všechno si LOGICKY uvědomuju, vím, že je to špatné, že je to nezdravé…jen to srdce, nebo adrenalin, nebo prostě něco..něco mě k němu táhne. Každopádně snažím se bojovat. Ještě mi nenapsal, tak zatím dobrý..ale on napíše, to vím..pokusím se mu neodepisovat prostě a tím to definitivně utnout…děkuji moc za váš čas!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama