Rozchod... zažil to někdo z vás podobně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:29
Rozchod.. zažil to někdo z vás podobně?

Potrebuju se vypovidat a zaroven slyset nazory ci vase zkušenosti. Pul roku jsem se schazela s muzem, byli jsme spolu v kazdodennim kontaktu. Moc jsme si rozumeli ve vsem. Nicmene se z niceho nic prestal ozyvat. Uz se dva dny neozval. Zkousela jsem mu volat, psala několik zprav. A proste nereaguje. Nejvic me zarazi, ze se přestal ozyvat uplne bez duvodu. Nevim, co mam delat. Planovali jsme spolu spolecnou budoucnost, tvrdil mi, jak jsem nejlepsi kterou mel, jak me miluje. A pak to takhle utne? Bez duvodu? Proc mi aspon nenapise, ze je konec. Nechapu to. O vikendu jsme meli byt spolu. Chystam se, ze za nim pojedu, nebo ke to blbost? Jsem ubrecena, ze pomalu nevidim na oci :(.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
carola
Echt Kelišová 7567 příspěvků 10.01.19 09:32

Vůbec nevím,co bych dělala,ale také bych z toho byla špatná,ale asi bych za ním nejela,i když těžko říct. Nemáš kontakt třeba přes fcb na někoho známého? Pokud bych zjistila,že je v pořádku,raději bych se utrápila,ale hrdost by mi nedovolila za ním jet. Je mi to líto. :hug:

Tarinka
Echt Kelišová 8430 příspěvků 10.01.19 09:34

No treba za tim neni roz hod, snazila bych se zjistit, jestli je v poradku. Muze mit i jine problemy.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 10.01.19 09:35

jo bohužel v dnesni elektronicke době je tohle normalni, podle mne toho bud mel rozjetého vic na vice frontách a nejaka mu na to prisla a dala nuz na krk. Nebo te zas tak moc nezral, nechtel byt sam a zaroven tak nejak podvedome tusil, ze to není ono…

Kriss Tina
Extra třída :D 11713 příspěvků 10.01.19 09:35

No a co když se neozval z nějakého důvodu? Mohl mít nějakou nehodu apod :think: jestli to zazdil schválně protože už nemá zájem, tak je to ubožák a vůbec bych se kuli němu netrápila, protože chlap s takovým chováním nestojí ani za ten brek.

Příspěvek upraven 10.01.19 v 09:37

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:35

@carola on fcb nema. Posledni zprava od nej byla takova stroha a ja se ho zeptala, co mu je. On mi odepsal nic mi neni a od te doby se neozval. Ale predtim jsme si psali krasne veci. Vubec to nechapu. Asi z toho zesilim :(

Lotty28
Stálice 74 příspěvků 10.01.19 09:37

Ahoj, to že se ti dva dny neozve, nemusí vůbec nic znamenat. Navíc jak to tak po tobě čtu, podle tebe nemá důvod se s tebou rozcházet. To mě vede k zamyšlení, jak vážně jste to spolu mysleli. Ale pokud nepíše, nepsala bych mu asi chvíli taky. Ať si pán nemyslí, jak moc na něm vidíš. Máš přece taky nějakou svou hrdost a čest, tak místo brečení a pofňukávání si zajdi s kamarádkou na kafe do cukrárny. Alespoň si pak nebude myslet, jak moc tě má na háku. Pokud ten chlap za to vážně stojí, ozve se ti, ale být tebou, tak se mu teď minimálně taky ty dva dny neozvu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:38

@Tarinka vim, ze toho mel posledni dobou vic v praci. Ale jinak me nenapada, co by za tim mohlo byt. A to je prave hrozny. Nevedet. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:43

Heleď měla jsem to stejně, po půl roce, odpoledne jsme si ještě psali a pak najednou nic, bez reakce, mobil vypnutej 8o já už v té době čerstvě těhotná… ale já si jím fakt byla jistá, takže jsem se spíš bála co se stalo… že ho omluví jen špitál nebo rakev :cert: no a za dva dny telefon, neznámé číslo.. normálně nezvedam, ale teď jsem věděla že je zle.. a byla to kriminálka :( měl moje číslo v peněžence, jinak by asi ani nikdo nezavolal…

Takže ještě vyčkej. Nemysli na nejhorší, to jsem zas nechtěla tímto příspěvkem vyvolat, ale prostě může být i jiný důvod, pokud opravdu nevíš o problémech ve vašem vztahu.

Prosím anonym, citlivé. Jinak smazat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:43

@Lotty28 my si psali denne treba i 100 zprav. Pul roku v kuse. Do toho jsme si volali a vidali se. A z niceho nic prestane komunikovat? Vubec tomuhle chlapskemu chovani a mysleni nerozumim. Tvrdil mi, jak jinou nechce ani za nic. Planovali jsme do budoucna i dite, ale predtim samozrejme spolecne bydleni. Psala jsem mu uz několik zprav, nic vycitaveho. Psala jsem mu i, jedtli chce konec, tak at to napíše, ze mu nebudu nic vycitat, ale ze potrebuju znat pravdu. A on nic :(

ontar
Ukecaná baba ;) 2027 příspěvků 10.01.19 09:43
@Anonymní píše:
Potrebuju se vypovidat a zaroven slyset nazory ci vase zkušenosti. Pul roku jsem se schazela s muzem, byli jsme spolu v kazdodennim kontaktu. Moc jsme si rozumeli ve vsem. Nicmene se z niceho nic prestal ozyvat. Uz se dva dny neozval. Zkousela jsem mu volat, psala několik zprav. A proste nereaguje. Nejvic me zarazi, ze se přestal ozyvat uplne bez duvodu. Nevim, co mam delat. Planovali jsme spolu spolecnou budoucnost, tvrdil mi, jak jsem nejlepsi kterou mel, jak me miluje. A pak to takhle utne? Bez duvodu? Proc mi aspon nenapise, ze je konec. Nechapu to. O vikendu jsme meli byt spolu. Chystam se, ze za nim pojedu, nebo ke to blbost? Jsem ubrecena, ze pomalu nevidim na oci :(.
Ženský, co vy furt máte s těma vašíma důvodama? Ten je přece jasný..nechce tě, tak na co se v tom dál vrtat? A že něco před tím říkal jiného? Řeč se mluví a voda teče…tak to v citových vztazích holt chodí…láska není obchodní smlouva, aby se mohla vymáhat…a že ti to neoznámí na rovinu? Prostě je mu to nepříjemné, lituje tě a nemá na to koule a radši to nechá vyšumět…
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:50

@ontar mluvíš z vlastni zkusenosti? Neverim, ze by mi pul roku dokazal lhát :,(

Bebuše
Echt Kelišová 8057 příspěvků 10.01.19 09:50

Jestli to takhle utnul, je to idiot a nestojí za jedinou slzu. Ale asi bych se snažila prvně zjistit, jestli se mu něco nestalo. Máte nějaké společné známé? Pokud ne, asi bych to dál nehrotila, určitě měl k tomu důvod…
Však ono to přebolí… a třeba je to tak správně a zítra potkáš toho opravdu pravého ;)
Posílám hodně sil to zvládnout :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:51
@Anonymní píše:
Heleď měla jsem to stejně, po půl roce, odpoledne jsme si ještě psali a pak najednou nic, bez reakce, mobil vypnutej 8o já už v té době čerstvě těhotná… ale já si jím fakt byla jistá, takže jsem se spíš bála co se stalo… že ho omluví jen špitál nebo rakev :cert: no a za dva dny telefon, neznámé číslo.. normálně nezvedam, ale teď jsem věděla že je zle.. a byla to kriminálka :( měl moje číslo v peněžence, jinak by asi ani nikdo nezavolal…

Takže ještě vyčkej. Nemysli na nejhorší, to jsem zas nechtěla tímto příspěvkem vyvolat, ale prostě může být i jiný důvod, pokud opravdu nevíš o problémech ve vašem vztahu.

Prosím anonym, citlivé. Jinak smazat…

To je mi lito :( a co se mu stalo?

páájaa2
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.01.19 09:54

Já jsem tedy pár vztahů takto ukončila, ale to mi bylo 17. Pokud za tím není nějaká nemoc nebo něco podobného, tak to bude slaboch a nevyzrálá osobnost. Dospělí ukončují vztahy dospěle. 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama