Rozchod, potřebuju se vykecat

44
26.11.19 09:58

Rozchod,potřebuju se vykecat ????

Ahoj holky i kluci, založila jsem si tady profil a nikdy bych si nemyslela, že něco takového udělám a že budu prosit o pomoc cizí lidi… Ale budu hrozně ráda, když se tady najde dobrá duše, která si mě vyslechne, protože to, jaký guláš mám teď v hlavě, jsem dlouho neměla… :srdce:
Je to na delší povídání, tak jestli by byl někdo ochotný si mě vyslechnout třeba po telefonu nebo mi napsat na WhatsApp a zkusit poradit nestranným názorem :,(
Jana

Příspěvek upraven 26.11.19 v 17:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24350
26.11.19 10:26

Ahoj Jani, já si s tebou i klidně pokecám, ale zítra, dneska mám blázinec (stěhuju se po rozchodu… ;) )
Ale víš co, jak si chceš o vztahu pokecat s někým, kdo o tom vůbec nic neví? nebyla by lepší kámoška a lahev (nebo dvě, tři) vína? :hug:

Jinak být tebou, tak to tvoje číslo tady na veřejném foru vymažu - můžeš ho pak kdyžtak poslat do soukromé zprávy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
26.11.19 10:36

Jestli chceš, tak mi napiš sopukromou zprávu, kdyžtak si pak přepošleme čísla na whatsApp. Jsem na pracáku a mám času dost :D Před dvěma lety jsem taky zažila rozchod/rozvod, po 12ti letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
26.11.19 10:56

Ahoj Jani, mám čas :hug: klidně napiš zprávičku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
26.11.19 12:44

Souhlasím, číslo si z příspěvku raději smaž ;)
Jinak klidně napiš :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
26.11.19 14:31

Klido napis soukromou zpravu. pokecame. znam to :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 15:06

Klidně napiš 🙂taky jsem si říkala že bych někomu cizímu asi neřekla nic ale přišlo dítě a kamarádky tak nějak každá svou spokojenou rodinu a už nemají čas takže jsem vlastně ráda že se tady vykecat můžu 😄 😄zrovna dnes jsem měla před půl hodinou tak mizernou náladu že sem chtěla zbalit kufry a odejít od flegmatického přítele :nevim: takže si třeba mužem poradit navzájem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
26.11.19 17:19
@Mar__tanka1983 píše:
Ahoj Jani, já si s tebou i klidně pokecám, ale zítra, dneska mám blázinec (stěhuju se po rozchodu… ;) )
Ale víš co, jak si chceš o vztahu pokecat s někým, kdo o tom vůbec nic neví? nebyla by lepší kámoška a lahev (nebo dvě, tři) vína? :hug:Jinak být tebou, tak to tvoje číslo tady na veřejném foru vymažu - můžeš ho pak kdyžtak poslat do soukromé zprávy…

Prave, ze se mi to tady nechce moc vypisovat, bylo by to na dlouho :think: Popovidat si po telefonu aspon by bylo lepsi…A hlavne ten pocit, ze v tom nejsem sama, kdo s necim takovym bojuje :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
26.11.19 17:21
@Mar__tanka1983 píše:
Ale víš co, jak si chceš o vztahu pokecat s někým, kdo o tom vůbec nic neví? nebyla by lepší kámoška a lahev (nebo dvě, tři) vína? :hug:Jinak být tebou, tak to tvoje číslo tady na veřejném foru vymažu - můžeš ho pak kdyžtak poslat do soukromé zprávy…

A vino jsem zkusila vcera, rano bylo o to horsi a dnesni den plny depresi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
26.11.19 17:41
@MadeGirl píše:
A vino jsem zkusila vcera, rano bylo o to horsi a dnesni den plny depresi :zed:

Alkohol vynech, to je v tomhle případě špatný rádce. Plakej, vypiš se z toho, bude líp, věř tomu. Hlavně smaž si to číslo, v týhle situaci jsi moc zranitelná a nikdy nevíš, kdo toho zneužije a naletíš na někoho zlého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
26.11.19 18:47

Ted mam chvilku cas psat, tak zkusim popsat mou situaci…
Byli jsme spolu rok a pul (jenom),ale dlouho jsem se takhle nezamilovala, planovali jsme dite, spolecnou budoucnost atd.Byl milionovej, proste skvelej, pozornej, zajimal se o me…Mne ted v unoru bude 32,jemu bylo 27.Do zari vsechno uzasny, skoro vubec jsme se nehadali, v posteli nam to klapalo, jenze…
Dan je Rakusak, bydli 370km ode me, to by ani nevadilo, protoze pracoval 10km ode me a vetsinu casu jsme travili spolu a kdyz byla moznost, jezdivala jsem s nim k nemu.Maji tam prisernej dialekt, ja nemcinu celkem ovladam, ale tam jsem se citila hrozne sama a obcas jsem brecela, protoze jsem docela komunikativni clovek a proste Dan na me nemel moc casu, kdyz se s rodinou videl treba po mesici :nevim:…takze jsem parkrat udelala scenu.Kdyz jsme se poznali, rekl mi, ze se tam musi casem odstehovat, protoze zdedi statek od rodicu a musi se o to starat.
A ted, cim to vlastne zacalo…V rijnu jsme se pohadali, nic vaznyho, proste blbost.To se stalo v patek a on na vikend musel odjet domu, ja jsem ten vikend pracovala, takze jsem zustala doma.Cely vikend jsme si nenapsali, v nedelu dojel, pozdravili jsme se a sel spat, krome toho pozdravu, beze slova, to trvalo do utery, pak uz jsem za nim prisla a zeptala se, jestli se chce rozejit, ze to takhle nejde, ze spolu mluvit musime, rekl, ze ne, tak nejak jsme si to vyrikali a asi tri dny to bylo fajn, sice trochu odcizeni, ale pohnuli jsme se. V sobotu jsem dojela z odpoledni a Dan sel za chlapama z prace do restaurace, nenapsal mi vubec nic, ze jde pryc, proste jak kdybych neexistovala, uplne nedulezita pro neho, mela jsem ten pocit.Tak jsem mu napsala zpravu, ze jdu taky ven s kamoskou, on mi na to poslal jenom :palec: V nedelu rano sel do prace a jak jsem mu napsala, jestli si muzeme promluvit a v kolik asi dojede.Kdyz dojel sli jsme se projit, snazila jsem se zjistit, kde je problem, co se deje a jak to budeme resit.Bylo hrozny z neho neco dostat, neodpovidal a pak asi po hodine a pul ze sebe vypotil, ze jeden z nas bude v budoucnu nestastny prave kvuli tomu stehovani, ze ja tam zit nechci atd.,snazila jsem se ho presvedcit, ze to tak neni, ze se tam citim sama, kvuli tomu, ze jim nerozumim dialekt a ze se naucim, kdyz tam bydlet zacneme…No a ze si mysli, ze se chce rozejit, tak jsem se ho zeptala, jestli to mysli vazne a je si jistej, rekl, ze nevi a hrozne brecel :nevim: Zeptala jsem se ho, jestli me jeste miluje a on rekl, ze jo.
Nutno dodat, ze byl v ten cas pod hroznym tlakem v praci, museli splnit termin, jinak by tam jejich firma nemela uz smlouvu. Mozna ho i tohle ovlivnilo.
Tyden jsme fungovali tak, ze dosel z prace, pozdravili jsme se, ja jsem spala ve vedlejsi mistnosti nebo spis nespala a skoro nic nejedla, totalne v cudu s psychikou, porad jsem brecela 8o A nekdy ve ctvrtek jsem zase dojela z odpoledni a doma nikdo, Dan sel zase opit :zed: Tak uz mi dosla trpelivost, zavolala jsem kamaradovi, ktery se tu dobu rozvadel, jestli muzeme jit na vino a on souhlasil.Jsem z vesnice a je tady jenom jedna restaurace, tam pracuje moje segra jako cisnice.Ja tam dosla i s kamosem a Dan tam sedel taky s chlapama, segre rekl, ze tohle je definitivni konec atd. Chvilku na to ho vidim, jak jde se segrou na terasu neco resit, me to hrozne vytocilo amela jsem uz lahvinku,.Se mnou nic neresil celou dobu a se vsema ostatnima jo :nevim: Tak jsem tam vletela, odstrcila segru a jemu jsem rekla, ze bud ten vztah zacneme davat oba do poradku nebo at se zitra sbali a jde pryc, ze uz takhle zit nemuzu :,( Oba jsme zacali hrozne brecet, objimali jsme se a on rekl, ze to chtel udelat, ale ze ve dne v noci breci…Takze nastal zase tyden plny lasky, do ctvrtka… :zed: Dojel vecer z prace, ja jsem chystala maso a ptala jsem se, co k tomu chce, on mi rekl, ze to co chce, mu stejne nemuzu dat.Tak jsem se zeptala, co chce a on ze hodne penez :roll:..porad sranda :nevim: Tak jsem mu rekla, ze je zlej a on kopl do sporaku a zavrel se v koupelne asi na dve hodiny.Mel jet o vikendu zase domu, takze ja blbka, kdyz vylezl, jsem se zase ponizila a prosila ho, omluvila jsem se a on proste nekomunikoval, neodpovidal a dival se do zdi, tak jsem to vzdala. V patek jel domu, minuli jsme se, tak jsem mu vecer napsala, jestli dojel v poradku a nic, cely vikend bez odpovedi, ja totalne na dne, prorvanej vikend beze spanku opet. V nedelu dojel jako by nic zpatky, tak uz jsem mela hroznej vztek, rekla jsem mu at se sbali a jde, ze se z toho uz chci dostat, ze me tyhle stresy nici.Ja jsem se snazila, premlouvala a prosila 8o Rekl mi, jestli si o tom muzeme promluvit zitra, tak jsem ho nechala a sla se segrou na vino, kdyz jsem se vratila, mela jsem par sklenicek a lehla si k nemu a objala ho, on me chytl jeste pevneji a nastal zase cas plny lasky :roll: :zed:…do tohoto vikendu, ma ted svarecsky kurz u neho, takze tam musel odjet na 14 dni, rekl, ze si mam nahlasit volno od ctvrka a ze me vyzvedne a pojedeme k nemu.To jsem udelala, v patek mel pracu, takze byl do odpoledne pryc, ja cekala, kdyz dojel, rekl mi, ze musi jeste na firmu lakovat nejaky dily a ze jestli pojedu s nim, pak oznamil, ze uz se mu nechce a ze tam pojedeme v sobotu.Ok,tak v sobotu, rano jsme vstali, sla jsem si dat sprchu, vypit kafe, on za mnou dosel, jestli pojedeme, ja jsem mu rekla, ze jo a on odesel dolu, tak jsem myslela, ze tam jeste neco dela.Po 20ti minutach nic, sla jsem ven a auto uz bylo pryc :nevim: Psala jsem mu, jestli uz jel, nic, volala asi 10krat, nic :,( Odjel v devet a nechal me do sedmi do vecera samotnou zavrenou v pokoji :? Premyslela jsem, ze si zavolam taxika, aby me odvezl na nadrazi a mohla bych jet domu.Bylo mi hrozne, takovy nezajem, byla jsem zase uplne na dne :? Kdyz dojel, byl uplne arogantni, rekla jsem mu, ze jsem chtela jet domu a on kyvl ramenama, tak jsem se zeptala, jestli mu to je jedno, rekl, ze jo :pocitac:…a co udrlala Jana? Omluvila se, ze mi to trvalo :oops: Kdyz jsme sli spat, zeptala jsem se ho, jestli je jeste nastvanej, rekl, ze trochu.Tak jsem mu rekla, jestli se muzu na neco zeptat a on ze co.No,tak jsem ze sebe vydolovala, jestli me jeste miluje.Ta dlouha odmlka a odpoved me rozsekala, rekl, ze jo i ne 8o Rekla jsem mu, ze se s nim rozchazim a myslela jsem to vazne…Druhy den me mel odvezt domu, u obeda delal jakoby nic, byl hrozne pozornej tak jak uz dlouho ne, ale ja uz jsem moc nemluvila, bylo mi smutno z toho, co rekl, jak me,,nuti” se ho porad prosit a ze je konec, jenze on me asi nebral moc vazne.Po obede jsem si sla pro veci a ze pojedeme, on dosel do pokoje, lehl si a zase brecel…Potom jsme jeli, u me jsem mu rekla, ze uz nemam energii se ho porad prosit a premlouvat ho, snazila jsem se strasne a tak nejak jsme se teda oba dohodnuli, ze to pro nas bude asi nejlepsi.On hrozne brecel a ja uz nic, ulevilo se mi, byl to silenej napor na psychiku 8o Hned na me vychrlil, jestli muzeme zustat kamaradi, tak jsem mu rekla, ze ja, narozdil od nej, vim, ze ho miluju a ze to ted proste nejde :? On dal brecel, objimal me a pusinkoval, ja uz jsem si drzela odstup a mela jsem a mam jeste porad vztek, na sebe, ze jsem se tak prosila a na nej, ze me nechal se ho prosit tak dlouho, masirovala jsem mu tim asi ego a nejspis necekal, ze to skoncim ja :nevim: A co nejvic nejvic nechapu, vcera vecer mi prisla zprava,,Dobrou noc, pupíku” :nevim: Proc? Proc?!Proc to dela? Ja se z toho chci dostat :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
26.11.19 18:58

Jéžíškote, kvůli takovému malému Adolfovi brečet. :think: Vždyť ani ještě nedospěl. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
26.11.19 19:11
@samá práce píše:
Jéžíškote, kvůli takovému malému Adolfovi brečet. :think: Vždyť ani ještě nedospěl. ;)

Ono se moc srdci porucit neda, ale snazim se, fakt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.11.19 00:27

A co tak si dat mesiac pauzu ziaden kontakt…a potom sa stretnut, pokecat pri pivku s chladnou hlavou… dovtedy mu mozno dojde ci mu chybas v zivote alebo nie.

Sama si prechadzam rozchodom neviem, tiez som stale ja prisla naspat a ospravedlnovala sa a doprosovala sa, po tom co ma nechal cez smsku, ignoracia 3 tyzdne z mojej strany a napisal… ale neviem co bude, neviem zabudnut a pohnut sa.. :nevim: rada pre mna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
27.11.19 02:17

Ten chlap se chová jak ženská. Vím, že citům neporučíš, ale asi bych tomu už moc šancí nedával. Na vztahu by měli pracovat oba +- stejně. A láska by měla být u obou podobná. Ne, že ty ho miluješ a on se chová jak hysterka, která neví, co chce. A když jsi mu řekla, že se s nim rozcházíš, měla sis za tím stát. Jestli jste měli takovou trošku Itálii, tak si vezmi, jak by to třeba vypadalo, kdybyste měli v budoucnu děti. Jinak jsem také měl partnerku, která řešila náš vztah se všemi okolo, jen ne se mnou, což mi tedy hodně vadilo. A člověka nezměníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat