Rozchody, kamarádky a lži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helenkamanzelka
Nováček 3 příspěvky 27.04.19 20:38
Rozchody, kamarádky a lži

Ahoj, obracím se na vás ohledně rady nebo názoru. Mám přítele, se kterým jsme spolu dva roky. Stihli jsme se i rozejit a dát znovu dohromady. Rozchod byl kvůli jeho kamarádkám. Mně vadí, že má velmi vřele vztahy se svými ex a neustále okolo sebe potřebuje kamarádky. Neustále vypisovani si, flirt, možná mě i podvedl, ale nejsem si jista atd.. Dali jsme se dohromady a bylo X slibu, že si nebudeme lhát. Neustále přede mnou tajil co si s kým píše atd. Omezí ty kámošky, bude se mi více věnovat atd. Jenže jsme byli na svatbě. On najednou zmizel a pak po hodině jsem zjistila že vykecava se svojí ex. Ani mě nepredstavil nic a ještě mi tajil kdo to je. To že je to ex mi řekl až kamarád. Opravdu je ještě nějaká šance na změnu? Už nevím, jak mu to vysvětlit, že mi jeho extrémní zájem o exky a kámošky ubližuje. Navíc když mi je ani nepredstavil a vše mi tají a vše dělá za mými zády. Když mu něco řeknu na téma kámošek tak jsem jen hysterka. Přitom to on dělá ze mě. Jak vysvětlit celou situaci, abych hned nepůsobila jako hysterka? A je možne nějak fungovat, když jsme každý jiný a on je asi více na ženský? Jak důvěřovat někomu, kdo se chova takhle?

Reakce:
Kelliee
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 27.04.19 20:43

Já bych to na tvém místě nedala, soudě dle toho, co píšeš. Myslím tím ten „extrémní zájem o exky a kámošky“- cituji tě. Pro mě je takový muž prostě nedůvěryhodný. Divím se ti, pokud s ním budeš. Neradím, jen říkám svůj názor.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3002 příspěvků 27.04.19 20:47

Lepsi to nebude, bud jdi o dum dal, nebo se s tim smir. Takovej se nezmeni. Sama vidis, ze nejen sliby a domluvy, ale i Tvoje pocity jsou mu nekde. :nevim:

Příspěvek upraven 27.04.19 v 20:48

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 27.04.19 20:48

Ne - jedinný způsob jak s ním vydržet je smířit se s tím, že prostě potřebuje okolo sebe hejno samiček a jejich zájem. Pokud jeho ostatní kvality vyváží to, že prostě má harém - minimálně platonický, tak se s tím jde smířit - s pozicí té hlavní, která k němu patří.

Helenkamanzelka
Nováček 3 příspěvky 27.04.19 20:59

Ma to nekdo podobné? Jak jste se s tímto vyrovnali? Přijde mi, že se jen stresující tím, s kým si zase bude psát nebo s kým se zase sejde a já budu opět na posledním místě.

yse
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 27.04.19 21:10

Takovi muzi se nemeni, jsou to vecni lovci a ty nikdy nebudes jedina i kdybys byla Miss Univers. V zivote prijdou bezne statosti s detmi, penezi, praci a ty k tomu budes jeste resit, ze si tvuj partner nekde honi triko s nejakou byvalkou. Nedala bych to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 21:19

Ten můj se změnil, ale pár měsíců to trvalo :mrgreen: taky samý kamarádky, vypisovani, dokonce dával svoje číslo na potkání v barech apod.. Nevěra nejspíš taky proběhla, i když jsem to dokázat nemohla. Ale dala jsem šanci.. už jsme spolu pár let, máme děti.. uplnej obrat nastal s těhotenstvím a teď by ho z dřívějška nikdo nepoznal. Skvělej chlap a táta ;) jsme u něj na prvním místě ve všem a už bez nás nedá ani ránu :mrgreen:

Chytrak
Závislačka 3194 příspěvků 27.04.19 21:30
@Helenkamanzelka píše:
Ma to nekdo podobné? Jak jste se s tímto vyrovnali? Přijde mi, že se jen stresující tím, s kým si zase bude psát nebo s kým se zase sejde a já budu opět na posledním místě.

Nemam to podobne, takze se s tim nemusim a ani nebudu vyrovnavat. Pro nej to stresujici neni, jemu to dela dobre, tak se ho nesnaz menit, bude to k nicemu. On je s tim jak to ma spokojeny a urcite ho nebude drasat, ze te tim trapi nebo omezuje. Kdyz to nezvladas, tak hledej v jinych vodach.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 07:20

Ahojky, ve zkratce, můj „byl“ takový milovník… Když jsem ho poznala, měl jich kolem sebe spousty, i nějaké ex… Dost jsem tehdy zarlila, měla podezření na nevěru, ale to se tehdy nepotvrdil.. Já to nějak vše přešla, on se pak „uklidnil“ a už jsem byla ta hlavní, porodila mu syna a jsme spolu přes 10let…jenze to zas takový happyland neni.. Před rokem jsme měli krizi, v které jsem se dozvěděla to, co jsem si tehdy „za mlada“ myslela.. A že těch podvodu bylo hafo.. Nějak jsem to ustala, ani občas nevím jak, když se jednalo o ženy které jsem znala, ale nechci rozbijet „jinak“ funkční rodinu.. Po pravdě dusuje se, že už mi je dlouho věrný… A já nepatram… Ale můj názor, lidé se nemění.. Ne nijak razantně, a pokud je to „lovec“… Tak dokud bude moct a chtít, bude podvádět.. Nebo se minimálně obklopovat ženami, než ho to přejde.. Chceš čekat? Pokud na to máš nervy tak to zkus, ale tím pádem to musíš kolem něj zkousnout, aby ses zbytečně netrapila… Držím palečky :srdce:

Váš příspěvek
Reklama