Rozchody na které nezapomenete a nepochopili.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 13:07
Rozchody na které nezapomenete a nepochopili.

Je to pro mne v mem věku 30+ nepochopitelné. Nedavno jsem tu měla diskuzi odpiskali byste tento vztah? Udalosti po této diskuzi nabrali rychlý průběh a konec co nastal byl hodně zvláštní.. Po tom co jsem mu to tady omezila a viděli jsme se tak 4 v tom týdnu tak o víkendu mi přijel naproti k práci a už tenkrát sotva sevmnou promluvil.Pak tu cely další den sedel na gauci s nikým nepromluvil a na tajnacku si sbalil své věci. I do restaurace s nama šel. Pak mě šel doprovodil večer do práce. S nikým se nerozloucil a celou cestu 1 hodinu mi neřekl ani slovo. Když jsem vystupovala tak říkám ahoj a žádná odpověď. Cekala bych ze mi aspoň řekne ze je konec nebo neco 8o ale nic ani po týdnu žádné vysvětlení. Jaký zvláštní rozchod jste zažili vy a jak se s tím divnYm koncem vyporadat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
M-77
Kecalka 104 příspěvků 02.06.19 13:30

Zazila jsem rozchod; Kluk me neskutecne stval, vubec nic me s nim nebavilo. Jen jsem se nechtela rozejit ja, protoze mi uz bylo 33 a chtela jsem rodinu za kazdou cenu. Pak jsme se pohadali a on se rozesel se mnou. Brecela jsem, kdyz mi to rikal-bylo mi tak lito meho ztraceneho casu s takovym de..lem. Jak jsem za nim zavrela dvere, tak jsem zacala tancovat stestim, zacala se znovu smat-i ted si vybavim ten pocit „lehkosti a radosti“. Uplne ze me vsechno spadlo a ja zacla byt stastna. A rekla jsem si, ze nez s deb… budu radej stastna sama. Do roka jsem se setkala s manzelem, zamilovali jsme se a mame dve super deti.

7.straka
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 02.06.19 13:33

Když se k tomu nedokáže postavit jako chlap, je to debil, takže si říkej „je to debil“ a půjde to snáz. Na konci se vždycky ukáže charakter. Můj poslední ex nějakou dobu už šukal vdanou paničku v práci, ale neměl koule to přiznat. O to to bylo pro mě jednodušší.

Mallorka
Závislačka 3172 příspěvků 02.06.19 13:52

Se mnou se kluk rozešel po 4 letech sms. Od ty doby jsme se neviděli. Jsem rada, ze to udělal. Mám se teď s manželem a 2 dětmi skvěle. Tu křivdu si ale sebou nesu doteď. Po 4 letech ní napsal sms a neměl koule mi to říct…

mrav
Nadpozemská drbna 28911 příspěvků 02.06.19 13:52

Nezapomenu na něho proto, že to byla moje první láska, nezapomenu na něho proto, že se to stalo u mého dědy. Možná byla ve svých necelých dvaceti nezralá, možná jí na mě něco vadilo. Inu, nikdo nejsme dokonalí a najít k sobě toho pravého je mnohdy složitější, než si na první pohled myslíme. A tak otázka po více než dvaceti letech nezní, proč se se mnou rozešla - to už mozky čtyřicátníků víme - ale proč se mnou jezdila k dědovi - se kterým jsem si tak rozuměl - se rozejít. Vždyť neublížila jen mně, ale i jemu… :roll:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 02.06.19 14:03

Joo vsechny rozchody boli.
Pro mě byl nejtěžší rozvod s muzem, se kterym mam dite a opustil mě v 6.mesici těhotenství. Byl to tyran, hroznej cholerik, rad slovně ublizoval lidem. Takze jsem mela spis úlevu, ale mrzi me, ze dcera nezna svého biologického otce.
Ale jinak si myslim, ze vse zle, je pro neco dobre, ted mam skvelyho pritele, kteryho miluju nejvic na svete :andel:

nocenka.jalapovita
Povídálka 25 příspěvků 02.06.19 14:19
@Mallorka píše:
Se mnou se kluk rozešel po 4 letech sms. Od ty doby jsme se neviděli. Jsem rada, ze to udělal. Mám se teď s manželem a 2 dětmi skvěle. Tu křivdu si ale sebou nesu doteď. Po 4 letech ní napsal sms a neměl koule mi to říct…

Tak tohle přesně znám, sice ne sms, ale v té době ICQ, ale i tak. Nesnáším typy, co nemají koule na to se podívat do očí a říct - bylo to hezký a bylo toho dost. Jediný co ho omlouvá je asi věk, byli jsme hodně mladí a nechodili jsme spolu dlouho. Nu což - už jsem ho nikdy neviděla, ale štve mě to dodnes, byla jsem tenkrát hodně zaláskovaná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 14:20
@mrav píše:
Nezapomenu na něho proto, že to byla moje první láska, nezapomenu na něho proto, že se to stalo u mého dědy. Možná byla ve svých necelých dvaceti nezralá, možná jí na mě něco vadilo. Inu, nikdo nejsme dokonalí a najít k sobě toho pravého je mnohdy složitější, než si na první pohled myslíme. A tak otázka po více než dvaceti letech nezní, proč se se mnou rozešla - to už mozky čtyřicátníků víme - ale proč se mnou jezdila k dědovi - se kterým jsem si tak rozuměl - se rozejít. Vždyť neublížila jen mně, ale i jemu… :roll:

Se mnou se moje první velká láska rozešla po telefonu, když jsem mu v slzách sdělovala, že mi zemřel děda. Aby toho nebylo málo, bylo to den před Štědrým dnem a na Silvestra už se předemnou libal s mojí kamarádkou. Ale prý se se mnou nerozešel kvůli ní :lol: Půl roku jsem bylo tělo bez duše a dneska už jsem davno v pohode. Jen jsem alergická na typ chlapů, co jsou mu podobní chováním.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 02.06.19 14:21

Ja jsem sla na svatbu sestrence, on sel na svatbu svoji sestrence.Obe se vdavaly ve stejny den, daleko od sebe. Vecer mi napsal Miluji te, druhy den vecer uz neprijel, sms, ze je unaveny. Dalsi den sice prisel, ale, ze pry chce byt sam. Po dvou letech spolu. No a to sam znamenalo, ze si nasel jinou. Vzali se nakonec. Ja mela zlomene srdce.Je to uz skoro 20 let a ja stejne jsem nedosla k tomu zaveru, ze proste tak najednou.
Ted jsem stastne vdana, a nemenila bych!

Uslava
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 02.06.19 14:22
@_.Emilyyy píše:
Joo vsechny rozchody boli.
Pro mě byl nejtěžší rozvod s muzem, se kterym mam dite a opustil mě v 6.mesici těhotenství. Byl to tyran, hroznej cholerik, rad slovně ublizoval lidem. Takze jsem mela spis úlevu, ale mrzi me, ze dcera nezna svého biologického otce.
Ale jinak si myslim, ze vse zle, je pro neco dobre, ted mam skvelyho pritele, kteryho miluju nejvic na svete :andel:

Opravdu? Kdyby měla otce jiného, tak neřeknu ani popel. Vážně myslíš, že o něco přijde, když toho tyrana a cholerika nepozná? A nemaluj si to. Jednou se může objevit a bude chtít styk se svým dítětem a budeš hrabat rukama nohama, aby k tomu nedošlo. Dávej pozor na to, co si přeješ, aby se ti to náhodou nesplnilo a budeš koukat.

Uslava
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 02.06.19 14:23
@Lenka76 píše:
Ja jsem sla na svatbu sestrence, on sel na svatbu svoji sestrence.Obe se vdavaly ve stejny den, daleko od sebe. Vecer mi napsal Miluji te, druhy den vecer uz neprijel, sms, ze je unaveny. Dalsi den sice prisel, ale, ze pry chce byt sam. Po dvou letech spolu. No a to sam znamenalo, ze si nasel jinou. Vzali se nakonec. Ja mela zlomene srdce.Je to uz skoro 20 let a ja stejne jsem nedosla k tomu zaveru, ze proste tak najednou.
Ted jsem stastne vdana, a nemenila bych!

Co bys chtěla ještě za závěr?

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 02.06.19 14:32
@Uslava píše:
Opravdu? Kdyby měla otce jiného, tak neřeknu ani popel. Vážně myslíš, že o něco přijde, když toho tyrana a cholerika nepozná? A nemaluj si to. Jednou se může objevit a bude chtít styk se svým dítětem a budeš hrabat rukama nohama, aby k tomu nedošlo. Dávej pozor na to, co si přeješ, aby se ti to náhodou nesplnilo a budeš koukat.

Ne, dcera ho nezajima. A pochybuju, ze by se po 15-ti letech ozval..
Tak ja nerikam, ze o neco přichází, ale je to divny pocit, kdyz svého biologického otce proste neznáš. Ja ani nechci, aby dceru mel on v péči, jen me to stve, ze mu je jedno, ze ma dceru..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 14:46

Já měla doma chlapa, který spíš nepracoval, než pracoval, já byla ve škole, běhala jsem do práce, abych nás uživila. Dala jsem mu nůž na krk, že když si do měsíce nenajde práci, stěhuje se. Nenašel, takže jsem se domluvila s kamarádem a odvezli jsme ho i s věcma k jeho mámě přes 350km. Po měsíci jsem potkala svého současného manžela a když jsme se tehdy brali, tak se ke mně doneslo, že bývalý všude vypráví, že ho podvádím a že jsem… a kdesi cosi. No jsem ta nejhorší, ale smůla no :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 14:56

Jednou, ale už dávno, jsem byla rozejita po sms. Já studovala, on pracoval a bydlel půl hodiny cesty… Hledali jsme spolu byt, ve vztahu žádný problémy, a tím myslím fakt žádný.
No, všechno zalitý sluncem, a pak z ničeho nic jeden týden taková odměřená konverzace, a po tom týdnu smska - promiň, chci ukončit vztah kvůli práci. Super směnná práce typu prodavače v supermarketu.
Nejenže neměl snahu cokoliv řešit, on se prostě ani neobtěžoval nadnést, že vidí nějaký problém :D Přitom to fakt nebyla situace, která by neměla spoustu možných řešení… teda kdyby mě měl rád aspoň z části tak, jak tvrdil :D
No, pochopila jsem o mnoho let, teda spíš nějaký to desetiletí, později. Týpka znám dodnes a zaprvý je to ukázkovej zbabělec, kterej podobně „čestně“ řeší víc věcí… Zadruhý prostě celkem využívá lidi, když se mu to hodí. Pokud vím, ani v tom rozchodu žádná ženská nebyla, jen už mu ten vztah se mnou přestal být pohodlnej pro jeho život, no :D
Je pravdou, že po tom rozchodu jsem teda nechápala celý roky… pro mě to přeci jen byl chlap, se kterým jsem plánovala budoucnost… kolik takových člověk potká :nevim: Dneska už bych zareagovala jinak než nechat to plavat a měsíce se blbě trápit, ale tenkrát jsem byla mladá a naivní, v závorce blbá :D Ale dodatečně jsem strašně ráda, že jsem pochopila, jak to tenkrát bylo.
Prosím anonym, dost přesný popis na identifikaci, kdyby tu byl někdo známý. :mavam:

arinecka
Kelišová 6410 příspěvků 02.06.19 15:09
@Uslava píše:

Tak její dceři je už 15 let, to už by ho mohla poslat do tmy v klidu sama. Takže bych byla úplně v klidu :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama