Reklama

Rozčilování se v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 08.02.18 12:47
rozčilování se v těhotenství

Chtěla bych se zeptat jestli vadí nějak miminku, když nechce můj starší 2 roky a 8 mešíců jít spát a místo toho tady vezme nafouklý balének na tyči a motá ho do závěsu okrasnýho u okna, že na sebe shodí tu tyč a místo toho má spát.
Vadí tedy, že se rozčílím miminku?
A že nemůžu být momentálně milá na narozeného syna a musím ho plácnout naštěstí přes plenku takže ho to nebolí a nemá to účinek, protože já jsme mírná, ale když tu je manžel a plácne ho a zvýší hals tak spí a je klid a u mě můžu se stavět na hlavu a nic.

Pak si říkám jetsli to druhé tam ještě je v bříšku 19tt a žádné reakce, už v 16 tt se mi zdálo něco jako první pohyby, v noci tam je něco jako diskotéka a tak moc nespím (pokud to nejsou prdíky :lol: )taky ty větry někdy mám, al ezas na druhou starnu se mi divně tvaruje bříško jednou na levo boule pak zase na pravo pak něco jako noha nebo ruka nad pupkem vystouplá, tak břicho mám ráno splasklé a večr nafouklé…

Takže jestli miminku :,( nevadí, že nejsme v klidu jak bych asi měla být a musím holt nějak ukočírovat druhé dítko…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19049 příspěvků 08.02.18 12:57

Ne, ale myslím, že by jste měli oba přestat placat toho prvního kvůli takové blbosti.. prostě ho vezmi a dej spát.

Lea L
Kecalka 322 příspěvků 08.02.18 13:01

Kdyby musel být člověk celé těhotenství v klidu, tak by se asi moc miminek nerodilo ;) některé z nás chodí do práce, jiné mají třeba už dvě děti na výchovu a některé spoustu horších starostí…
Ale asi byste se měla zamyslet nad výchovou, když nemáte před synem autoritu ani co se týká usínání… navíc předpokládám, že se neukládá sám, ale že ho uložíte do postýlky..odkud vám evidentně uteče?? když pak dělá blbosti? Takže bych se asi spíš zaměřila na výchovu..s dvěma dětmi to bude ještě horší..

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 08.02.18 13:02

Jo vadi, vyleze z bricha a taky ti naplaca :lol:

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 08.02.18 13:02

Vím, že je to někdy těžké, ale zkusila bych reagovat na prvního syna klidněji, třeba se tím dokáže taky zklidnit. Nechtěla bych, aby se už jako malý naučil reagovat a poslouchat pouze na plácnutí a okřiknutí. Miminku, pokud to rozčilování nehrotíš to sem tam asi neuškodí, ale jak říkám nemělo by to být přehnané. Těhotenství by sis měla užívat co nejvíce v klidu. Říkej si, že starší syn z toho vyroste, ale dej mu klidné prostředí, aby byl sám pak klidnější. Já si u dětí taky říkám, že tohle a tamto jednou přejde, že z toho vyrostou. Ale musím říct, že u prvního syna jsem taky nebyla moc klidná, ale až když šel do školy a nechtěl se učit a číst apod. Naučila jsem se být klidnější a ono to má i výsledky :D

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 08.02.18 13:06

@Lea L jo já vím :) nojo já si myslím, že je to mím věkem a manželovými zkušenosti ten má syn 26 z prvního manželství a druhého 11 let a mě je 22 skoro tak jemu přes 50 no tak má větší autoritu @pikola a já ho nějak moc neplácám říkám lehce a zvýším hals, ale už před 10 minutamu sunul když jsem po desátý opakovala kde máš kačenku( spinkací plyšák) a čikmánka hají na polštářek a přikrila ho peřinkou… ale druhy výchovy nehci řešit… jasně každý má buď stres v práci nebo dvě děti, já už nejsme v KFC ojednu starost a stres méně, a na Mirečka nejsme druh přísné matky, jen nějak to neautoritu obejít aby mi dvě děti n pak přeshlavu nepřerostli,.. tak když mě něco rozčílí tak to sna d miminku neškodí

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 08.02.18 13:08

A to je jednou nepředstavujte si, že dostane na zadek každý den, to bych musela i ujídla a to nedělám to mám svatou trpělivost občas má svůj plezír kdy něco nechce a nic jiného nedostane k jídlu a tak se zakáže déčko televize a pak při vypínání pohádky to přece jen spapá

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 08.02.18 13:09

@Verun83 :lol: :lol: ted mám z tebe záchvat smíchu

pikola
Neúnavná pisatelka 19049 příspěvků 08.02.18 13:10

Když to nebolí, tak netřeba placat vůbec, ne?
Jinak promiň, ale zbytku příspěvku vůbec nerozumím…

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 08.02.18 13:11
@Šaruš 79 píše:
Vím, že je to někdy těžké, ale zkusila bych reagovat na prvního syna klidněji, třeba se tím dokáže taky zklidnit. Nechtěla bych, aby se už jako malý naučil reagovat a poslouchat pouze na plácnutí a okřiknutí. Miminku, pokud to rozčilování nehrotíš to sem tam asi neuškodí, ale jak říkám nemělo by to být přehnané. Těhotenství by sis měla užívat co nejvíce v klidu. Říkej si, že starší syn z toho vyroste, ale dej mu klidné prostředí, aby byl sám pak klidnější. Já si u dětí taky říkám, že tohle a tamto jednou přejde, že z toho vyrostou. Ale musím říct, že u prvního syna jsem taky nebyla moc klidná, ale až když šel do školy a nechtěl se učit a číst apod. Naučila jsem se být klidnější a ono to má i výsledky :D

Jasně :) děkuju to víš, že já jen někdy musím holt zvýšit hlas, ale jinak jsem :andel: :hug:, prostě mě neposlouchá :zed: :pocitac: ale jinak pusinky a tulení to jo

Šarlota4
Echt Kelišová 9717 příspěvků 08.02.18 13:20

Peknej popis :lol:

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 08.02.18 13:23

A myslím, že v tomto období to může být i období vzdoru, ale třeba bude mít zas klidnou pubertu, vybere si to teď :lol:

warita
Echt Kelišová 7684 příspěvků 08.02.18 13:30

@CoocaCola ty mas manzela pres 30 let vekoveho rozdilu a otehotnis s nim v necelych 18 poprve a ted cekas dalsi?

wow, nektere zeny proste o existencni problemy doslova zebraji. Mnoho zdaru, k tomu placani za nic se nebudu ani vyjadrovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 13:46

Mě v těhotenství partner oznámil, že má milenku, čeká s ní taky dítě, a že mám 24 hodin, abych vypadla z jeho bytu. Že raději bude s tou druhou. A že by bylo lepší, kdybych šla na potrat, že on už jedno dítě bude mít a další nechce. Tchýně mě taky hodila přes palubu, že ta druhá mu bude lepší ženou než já, ať jí vyklidím místo. Tohle je stres. Ty opravdu vlastně žádný stres nemáš. A mám úplně normální dítě.

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 08.02.18 13:48

Miminku to neuskodi. Zatim. Dokud neni na svete. Az je budes placat oba a budou ti skakat po hlave, tak budes mit opravdovej problem. Tot muj nazor.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >