Rozdělení dvojčat při rozvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 11:00
Rozdělení dvojčat při rozvodu.

Zajímalo by mě, jestli máte někdo skušenost, že si manželé při rozvodu rozdělili děti.
A vychovávali je v jiné zemi,

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.03.18 11:06
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jestli máte někdo skušenost, že si manželé při rozvodu rozdělili děti.
A vychovávali je v jiné zemi,

to mi přijde drastické vůči dětem.. pokud už to tedy nejsou puboši, co se takhle sami rozhodnou.. neznám nikoho, kdo děti dělil

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 20.03.18 11:10

Br, normálně mi z toho naskočila husí kůže… Tady by mělo jít především o děti, ne o rodiče. Pokud jsou děti starší a přejí si to, tak proč ne, v dnešní době se kontakty dají udržovat i na dálku, ale pokud jsou ještě malé a nebo to nechtějí, nešla bych do toho.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 20.03.18 11:10

To by někdo povolil? Rozdělit sourozence? Doufám, že ne. Chápu to u starších dětí 13+, když chtěji samy/i.

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 20.03.18 11:11

A to by jste o ty děti losovali, nebo jak? :roll: Přijde mi to na hlavu.

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 20.03.18 11:15

Ja to videla ve filmu s dvojcaty, ty holcicky hrala myslim Lohan :lol:.
V realnem zivote mi to prijde na hlavu :roll:, pokud nejsou starsi a nechteji to tak..

Ivana 85
Závislačka 3083 příspěvků 20.03.18 11:17

@AVL18 presne,hned jsem si na ten film vzpomela :mrgreen:

Lenka_Hal
Kelišová 5604 příspěvků 20.03.18 11:18

Znam, mame v rodine. Manzele zili v Nemecku, zena po rozvodu odesla s jednim synem (mym bratrancem) do Danska. Bylo to jejich rozhodnuti, mladsi mel tak 5, starsi uz chodil do skoly. Nemaji k sobe tak blizko, jak maji normalne sourozenci. Ja uz bych mladsiho ani nepoznala, prakticky cizi clovek :(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 20.03.18 11:19

To by někdo by schopen vzit dítěti jeho,,druhou půlku". Obzvlášť kruté by to bylo, pokud se jedná o dvojčata, je všeobecně známo, jak silné vztahy mezi nimi jsou. 8o

Ennny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 20.03.18 11:23

Hrozná představa :? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 11:28

A jak by jste to udělali, když se nikdo nechce vzdát dětí? :think:

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 20.03.18 11:32
@Anonymní píše:
A jak by jste to udělali, když se nikdo nechce vzdát dětí? :think:

Pokud se jich skutečně nechce vzdát, pak nezbývá, než si uzpůsobit život a bydlet poblíž. Jiná rada není.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.03.18 11:32
@Anonymní píše:
A jak by jste to udělali, když se nikdo nechce vzdát dětí? :think:

kolik těm dětem je? střídavku.. je nutné být každý v jiném státě? jaká vzdálenost? Děti nejsou balíky.. tohle je fakt fuj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 11:35
@martina.se píše:
kolik těm dětem je? střídavku.. je nutné být každý v jiném státě? jaká vzdálenost? Děti nejsou balíky.. tohle je fakt fuj.

střídavka je taky fuj :nevim: 8 let :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.03.18 11:36
@Anonymní píše:
střídavka je taky fuj :nevim: 8 let :think:

pořád by byly děcka spolu :think: neumim si představit, jak roztrhnu celoživotní parťáky.. :think: jinak jaká vzdálenost mezi sebou?

Příspěvek upraven 20.03.18 v 11:36

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >