Rozdělení majetků při rozchodu s partnerem

3
31.5.21 16:55

Rozdělení majetků pí rozchodu s partnerem

Dobrý den rozešla jsem se z přítelem po 11 letech. Odesel s tím že mi nechal veškeré zařízení. Vedel že jsem některé věci vyměnila za nové a neměl s tím problém. Ted po roce a půl si našel přítelkyni a chce za věci které mi nechal peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6565
31.5.21 16:59
@Miunka16 píše:
Dobrý den rozešla jsem se z přítelem po 11 letech. Odesel s tím že mi nechal veškeré zařízení. Vedel že jsem některé věci vyměnila za nové a neměl s tím problém. Ted po roce a půl si našel přítelkyni a chce za věci které mi nechal peníze.

Dam ti radu. Rekni mu at si prijede pro pracku, mikrovlnku, kreslo a satni skrin. Spravedlive na pul. Penize nemam, muzu nabidnout jen veci. Uz vidim jak si pro to jede blbec :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14996
31.5.21 16:59

@Miunka16 Chtit muze :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
31.5.21 17:01

No a ty jako přemýšlíš nad čím?
Po roce a půl by teda měl smůlu, vůbec bych to s ním neřešila. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14996
31.5.21 17:06

@Pavlik Morozov Vyjimecne mas dobry napad :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
31.5.21 17:12
@cecetka píše:
@Pavlik Morozov Vyjimecne mas dobry napad :lol: :lol: :lol:

Nejjednodussi napady jsou nejlepsi. Dotycny totiz s touhle odpovedi vubec nepocita. Pocita jen s tim, ze se bude dohadovat a kroutit z placeni.

Zive si predstavuji jak blbec nese satni skrin, kterou kdyz rozmontuje uz neslozi nebo se tahne se starou prackou na rudliku po schodech aby za ni dostal v bazaru jednoho palackeho. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
31.5.21 17:13
@Angry_birds píše:
No a ty jako přemýšlíš nad čím?
Po roce a půl by teda měl smůlu, vůbec bych to s ním neřešila. :mrgreen:

To prave ne, tohle blbecek ceka. Veci nabidnout. To je ta spravna cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8493
31.5.21 17:13

@Miunka16 to má holt smůlu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
31.5.21 17:25

A kolik by to tak bylo, když to sečteš? Jinak souhlasím, že si měl říct hned a nabídnout mu nábytek k odnesení taky není špatný nápad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
31.5.21 17:55

Nabídla bych rozhodně nábytek s tím, že pokud si fungovala jako úschovna, tak si účtuješ 650,– Kč za měsíc. Takže bych mu sice polovinu nábytku dala, ale nejdříve by mi zaplatil 11 700,– Kč za úschovu jeho nábytku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
31.5.21 17:55
@Pavlik Morozov píše:
To prave ne, tohle blbecek ceka. Veci nabidnout. To je ta spravna cesta.

Hele jo, souhlas, taky bych to tak řešila, ale jestli dobře chápu, tak zakladatelka už některé ty věci nemá, vyměnila je za nové.
Takže co ještě existuje, vrátit, a co už nemá, to proplatit? Nebo promlčeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76795
31.5.21 17:57
@Karamba2020 píše:
Hele jo, souhlas, taky bych to tak řešila, ale jestli dobře chápu, tak zakladatelka už některé ty věci nemá, vyměnila je za nové.

Promlceno je to az po 3 letech, ale nauctovat si uschovne by slo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
31.5.21 18:56

@Julča001 Tak odhadem 30 tisíc. Ale pokud neměl novou přítelkyni tak vše v pohodě občas jsme dali kafe na nábytek který jsem vyměnila nikdy nic neřekl nevadilo mu to. ještě pomohl sešroubovat. Ted dva měsíce co má přítelkyni tak se změnil o dvě stě procent

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
31.5.21 18:59

No a on má od těch věcí doklady aby doložil, že je platil on? Bejvalej na mě taky zkoušel, že chce proplatit naftu, za dobu co vozil dceru do školky a peníze za to, že vymaloval byt… tak sem mu barvu seškrábala do igelitky a na naftu mu řekla, že mu spočítám kolik já platila za vodu, elektriku, jídlo a když po něm budu chtít půlku tak to bude ještě doplácet - no už se neozval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
31.5.21 19:07
@Karamba2020 píše:

To je jedno ze je nema. Vtip je v tom, ze dam ruku do ohne za to, ze si je neprijede vyzvednout. Ty bys tahala pracku jako kreten nekam do bazaru abys dostala litr? Vis jak je pracka tezka a dat ji do auta? To musis mit dodavku. Stejne tak satni skrin. To by se pos.ral to delat kvuli zisku par tisic. Pointa je v tom, ze natahnout ruku pro penize je jednoduche, tak proc to nezkusit. Tohle uz vyzaduje nejakou praci a penize z toho budou desetinove. Tohle takovy vycuranek delat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat