Rozdíl mezi bugaboo Buffalo a Fox? Vhodný i do lesa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vrrtulka
Povídálka 24 příspěvků 23.04.19 11:05
rozdíl mezi bugaboo Buffalo a Fox? Vhodný i do lesa?

Ahojky všem,
jaký je rozdíl mezi Bugaboo fox a Buffalo? Jsou kočárky vhodné i do lesa a na hory? Děkuji ;)

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7972 příspěvků 23.04.19 11:37

Fox je lehčí, má menší průměr předních kol, trochu menší sportovní sedačku a má odpružená kola. Ta 8,5" přední kola jsou tak na hranici pro pohodlný průjezd terénem, ale zase pro dítě je lepší mít odpružené sezení. Takže jde o to, jak se definuje „do lesa a na hory“. Pokud to má být luxusní kočárek na tůry, tak bych spíš jukla třeba na Thule s ruční brzdou (přibržďování z krpálu je k nezaplacení).

karolinka_90
Stálice 76 příspěvků 23.04.19 11:59

My máme objednaný Fox, zkoušeli jsme právě v lesním terénu a oproti jiným stejně drahým (Cybex apod.) strašně dobře péroval a byl tichý. Samozřejmě pokud se bavíme o horských tůrách, tak asi něco sportovnějšího :-) Buffalo se už nedělá ne?

Natálka26
Kelišová 5745 příspěvků 23.04.19 12:18

Buff byl super, prošla jsem s ním hory, lesy, v Písku na plážích.. Super bylo hoteni těch kol pod kočár a dal se táhnout jako vozík. Fox mi v tomhle přijde horší, má menší kola a celkově mi nepřijde už tak robustní, ale kamarádka ho má a je spokojená. Co se ale terénu, fakt terénu týče tak bych asi vzala jiný kočár.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 23.04.19 12:23

Holky, a vám nevadí u toho kočárku, že nejde sporťák do úplného lehu? Mně se fox hrozně líbil a byl to velký favorit, ale když jsem ho teď viděla na výstavě 8o.. maminka v něm na zkoušku vezla dítě ve sporťáku, a ten leh teda vypadal dost neprakticky… dítě pomalu nohy nad hlavou a ještě pokrčené.
@kotyk ten Thule má úplný ležení? Nevíš? :)

vrrtulka
Povídálka 24 příspěvků 23.04.19 12:24

Holky, bydlíme na horách, ale že bychom po nich lezli, to moc ne. chodíme denně akorát se psem do lesa - ale klasická lesní cesta, nic drastického. Hlavně plánuji nosit v šátku. S prvním dítkem jsem měla xrun, ale chtěli bychom teď něco lepšího jiného. Thule atd. se nám nelíbi.

kotyk
Echt Kelišová 7972 příspěvků 24.04.19 22:48

@PepiKo Jde do lehu, docela hezká recenze je tady http://kblog.cz/…ban-glide-2/

@vrrtulka Nějaký jednoduchý terén projedou oba, ale proti x-runnu se určitě víc nadřeš.

Váš příspěvek
Reklama