rozdíl mezi Cybex Solution 2010 a Cybex Free-Fix 2010

hnedovlaskapet
12.12.09 00:40

rozdíl mezi Cybex Solution 2010 a Cybex Free-Fix 2010

Dobrý večer,

pomalu mi vyrůstá z autosedačky maxi cosi Tobi.

Netuším jaká je nejlepší, ale chtěla bych vědět jaký je rozdíl mezi Cybex Solution 2010 a Cybex Free-Fix 2010.
Jestli pouze isofix nebo ještě nějaký?

Předem děkuji za odpověďi

A.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
12.12.09 09:44

Free-fix je nový model, bude na trhu od cca 15.12, biude to základní model 15-36 s isofixem u Cybexu, levnější varianta k Solution X-FIX, stejně jako je Solution levnější varianta k Solution X
takže Free-fix oproti Solutionu má navíc isofix a trošku lepší ochranu ramena, ale Solution X(nebo X-FIX) mají tu ochranu ramen ještě lepší, jsou o malinko prostornější a mají lepší polstrování, Free-fix je někde uprostřed - jak velikostí , pohodlím tak i cenou.
tady jsou všechny varinaty Cybexu 15-36, tam je to vidět i na fotkách ty rozdíly: http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.1.10 00:37

opierka na nožičky

Rozmýšľame o kúpe tejto autosedačky, máme už Romer kidfix pre staršiu dcérku a teraz zháňame pre syna. Táto sa mi zdá mäkšia a pohodlnejšia. Niekde som sa dočítala, že k nej existuje opierka na nožičky. Len v popise nič také nevidím, tak by ma zaujímalo, ako to asi vyzerá a či také niečo vôbec existuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
8.1.10 08:49

Klaudia, opěrka na nožičky se vyráběla u modelu Solution, a Solution S ,ale pouze do kolekce 2008, v kolekci 2009 a 2010 již není a nedá se ani doobjednat- takže nyní již bez opěrky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.1.10 10:58

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Škoda, zdalo sa mi to ako rozumná vec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama