Rozdíl mezi Inofolic premium a Nosifol

196
18.11.20 18:52

Rozdíl mezi Inofolic premium a Nosifol

Zdravím Vás děvčata, prosím máte někdo zkušenosti s oběma doplňky? Inofolic premium a Nosifol…jaky je mezi nimi rozdíl? Pomohly Vám a jak dlouho jste jej užívaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
98
18.11.20 19:05

Rozdíly ve složení jsou k dohledání na internetu…
Infolic Premium: V 1 dávce: Myo-inositol 2 g, Alfa-laktalbumin 50 mg, Kyselina listová 200 µg
Nosifol: Dvě tablety obsahují Myo-inositol 2000 mg, zinek 7,5 mg, vitamín B6 1,05 mg, kyselinu listovou 400 mcg, vitamín D3 5 mcg, vitamín B12 1,875 mcg
Nosifol Forte DuoActive: Dva sáčky obsahují Myo-inositol 4000 mg, D-chiro-inositol 100 mg, vitamín C 80 mg, vitamín E 12 mg, zinek 15 mg, vitamín B6 2,1 mg, selen 54 mg, foláty 800 mg - z toho Quatrefolic 400 mg a kyselina listová 400 mg, vitamín D 10 mg, vitamín B12 3,75 mg

Zkušenosti pak budou velice individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
18.11.20 19:34

Ahoj, koukni jeste na Mimistar forte… ja zvolila tuhle variantu… maji v sobe i vitaminy a stojej polovinu nez nosifol ci inofolic, no, za me vyhralo tohle, brala jsem 1 krabicku, pak na chvili prestala no a ted jsem objednala dalsi a chci to zkusit brat dlouhodobe :) nejak mi padly vic do noty, taky tam je totiz inositol :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
19.11.20 16:33

Ja zkousela kde co, krome Fertiprony snad vse (Inofolic, GS Mimistar, Gynex,…) otehotnela jsem az po Nosifolu forte duo active, brala jsem ho asi 2-3 cykly 2 sacky denne, pred tim pres pul roku ani tuk, ani ovulacni testy jsem nemivala uplne pozitivni, po tom nosifolu jsem i spinila pri ovulaci a testy jsem mela krasne pozitivni i dva dny… ted po porodu neberu zadne vitaminy, ms jsem mela uz 2×, ale cykly zas dlouhe a ovu nic, zadne naznaky… mam tedy i hypofunkci stitne zlazy, na to mam Letrox… ten Nosifol bych fskt doporucila, ale jen ten duo active, obsahuje dva druhy inositolu… Inofolic premium neznam, predpokladam nejaka novinka… jo a manzel bral Folandrol a zinek :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama