Reklama

Rozdil mezi Joie trillo shield a transcend?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xslunecnice
Nováček 3 příspěvky 19.02.17 18:13
rozdil mezi Joie trillo shield a transcend?

Poradte prosim, jaky je rozdil mezi temito autosedackami. Obe jsou 9-36 kg, obe maji isofix. Obe dopadly dobre v testech. Proc je transcend o 1500 drazsi? Diky

Reklama

Reakce:

steeve
Kelišová 6939 příspěvků 20.02.17 08:15

@xslunecnice Trillo Shield je starší model a má jednoduchý systém isofixu, nedá se na něm polohovat, Transcend je novější, má lepší isofix, dá se polohovat, a dá se nastavit i pultík, proto ten rozdíl v ceně

xslunecnice
Nováček 3 příspěvky 20.02.17 08:59

@steeve diky moc! Tim polohovanim myslite sklopeni sedacky, kdyz dite spi? Sire ramen a zvyseni hlavove operky je stejne? Nekde jsem cetla, ze deti maji malo mista na nozicky kvuli pultiku, ktery je nizko. Takze u modelu Transcend by to mohlo byt lepsi? Nevite jeste prosim, jestli se do auta vejdou tri sedacky vedle sebe? Napr. do Roomsteru. Neni sedacka moc siroka? Dekuji

steeve
Kelišová 6939 příspěvků 20.02.17 10:04

@xslunecnice ano, polohování pro dítě když spí, velikost místa pod pultíkem musíte zkusit s dítětem, někomu to stačí jinému ne,
Do Roomstera se tyto 3 sedačky určitě nevejdou, šířku mají cca 55 cm

xslunecnice
Nováček 3 příspěvky 27.02.17 14:32

@steeve A pokud sundam ty bocnice, ktere tlumi naraz, je to jeste plnohodnotna sedacka? Samozrejme je mi jasne, ze je bezpecnejsi, pokud tam jsou. Ale ptam se kvuli prilezitostnemu cestovani ve vice lidech. Dekuji

steeve
Kelišová 6939 příspěvků 27.02.17 14:45

@xslunecnice v návodu je napsáno, že se sedačka nesmí používat nekompletní, takže bez bočnic se nesmí používat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama