Rozdíl mezi Maxi Cosi Mura 4 a Maxi Cosi Mura 4 plus

4
30.5.16 19:34

Rozdíl mezi Maxi cosi mura 4 a maxi cosi mura 4 plus

Zdravím, vybíráme si nový kočárek a snažím se přijít na to, jaký je rozdíl mezi těmito dvěma typy? ocením jakoukoliv radu.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Maxi-Cosi Mura?

Přidejte zkušenost s Maxi-Cosi Mura
Napsat příspěvek

Reakce:

326
30.5.16 20:14

Ahoj. Rozdilu je vic. Takze mura plus ma navic:adaptery zvlast na autosedacku coz driv nebylo-byli universal, ma potah bile barvy v korbicce, ktery je snimatelny a pratelny-driv tmave barvy.kola uz nejsou nafukovaci tudiz ani pumpicka uz neni soucasti vybavicky.Co se sportaku tyce tam je vse jinak snad…vnitrek ma jiny material, bouda je mnohem delsi a ma po stranach okenka, jinak se zachazi s polohovanim kocarku-maji to jinak reseny nez driv a i plastenka je vetsi aby se dala vyuzit i pri jizde v desti se sklopenym spoetakem do uplneho lehu…ja mela muru 4 rok2011 ted na me doma ceka mura 3 rok 2014 a jeste jsem ji neprojela takze vic nereknu. Kazdopadne vic se mi libila ta stara verze…tu uz jsem ale v top stavu nesehnala a novou uz vubec ne takze jsem musela ustoupit svym estetickym narokum a sahnout po plusce…kazdopadne maminy si chvali plusku skrze sportak a velkou korbu ja se spokojila s prehledem i se starou verzi ale to je nazor od nazoru. Jinak kocarek doporucuji-nikdy me nenechal ve stychu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.6.16 22:16

Super :) děkuji. Prvni pořádný názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
3.6.16 00:05

Nemas zac…snad jsem usmadnila volbu vyberu kocarku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
5.8.16 11:44

Fusak

Ahoj holky, řeším fusak, dá se použít jiný než originální? Právě kvůli tomu, že nemá klasické madlo, ale ty řídítka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
6.8.16 00:58

Ano da…prakticky jakykoli co ma klasicky petibodak…ja mela Lodger a pak casem origo nanoznik nordic MC ale znama mela vse emitex a pasovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
24.8.16 11:12

@Gabrielka S. jj, už jsem zjistila, jezdí se bez řídítek. :-) Díky! Teď ještě sehnat nánožník :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
28.8.16 15:01

Ja jdu asi jen do lodgru popr. casem elodie details :) i kdyz mela jsem mc nordic fusak a byl bozi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
20.10.16 21:24

Ahoj holky. Dnes mi prisel kocarek akorat mi prijde ze ta konstrukce se docela vykla je to normalni nebo to mam reklamovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
21.10.16 18:23

Ahoj.Jako jak vykle? Kazdej kocarek ma vule v konstrukci a pri prvnim ditku me to dost rozhodilo…dnes neresim :) mura se mirne umi zhoupnout do stran a taky se „vykle“ pri pohybu rukojeti nahoru a dolu ale toto vsehno delaji veskere kocarky ktere jsou skladaci. Pokud je to neco vic nez toto je neco spatne.Zkus slozit rozlozit, zatrepat, zatizit, sjed schody a pokud drzi tak se nic nedeje a je to normal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
22.10.16 11:23

Ahoj dekuji uz jsem to zjistila ze je to normalni. Prave prvni koupe kocarku tak me to uplne vydesilo ze se to tak hybe :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
22.10.16 11:37

Jj taky jsem poprve zirala jak se nova vec muze vyklat :lol: MC kocarku neni tolik videt jako jinych znacek coz je super ze neni tuctovej ale zase sr neni moc s kym poradit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
22.10.16 14:19

Presne me slova. Vzdyt je to novy a takle se to cele hybe. Radost z kocarku me opoustela a pri nasazovani korbicky jsem zjistil ze mi nesedi adaptery takze jsem byla nestastna :D takze z jedny veci jsem se uklidnila ted vyresit tu druhou a budu mit zase z nej radost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
23.10.16 08:26

Jsou odlisne adaptery na korbicku a na autosedacku takze mas asi nasazene ty druhe…pak jsou adaptery 2v1 kdy staci jen stisknout cudl a otocit a je to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.10.16 14:34

Jojo ty 2v1 mam akorat mam na korbicce ten drzak jako do T. A adaptery mem na tec druhy tip co je jako do obloucku :) tak ted cekam co mi napisi z prodejny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama