Rozdíl mezi Nutrilonem Pronutrou a Profuturou

80
4.3.16 14:10

Rozdíl mezi Nutrilonem Pronutrou a Profuturou

Ahoj holky,

Víte rozdíl mezi těmito dvěma UM?

Krmíme UM Nutrilonem ProFuturou - malej ale vůbec nepřibírá a já začínám být mírně nervózní. Pije dost a stejně nic :-/
Stolice míchaná vajíčka řidší ale to asi u miminek je.

Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1185
4.3.16 14:30

Ukazovala si vzorek stolice Dr? Jinak rozdíly ve složení jsou minimální, profutura jsem slyšela, že se doporučuje na zácpy. Zkus pronutru, když po profutuře nepřibývá. Když ani to nepomůže, řešila bych s Dr, jak je to možné. Neblinká ti hodně? Nerostě hodně do délky??? Pokud třeba za měsíc vyroste 6 cm, tak moc ty děti nepřibýrají - všechno jde do té výšky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
4.3.16 14:33

Prave že je to 10ti denní novorozenec. Dnes na kontrole přibral z 2940 na 2990 g. To mi přijde dost málo :-/ i doktorka říkala, že je drobnější. Tak jsem z toho mírně nervózní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
4.3.16 14:43

Kolik vyrostl od poslední konstroly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
4.3.16 14:48

Neměřili jsme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
4.3.16 14:50

Rozdíl je takový, že v ProFutře není palmový olej a v ProNutře je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
4.3.16 14:52

To je dost blbý - musí se určovat vždycky váha a výška, protože ono se skutečně často stává, že se dítě natahuje a prostě té váhy navíc pak tolik není a matky z toho šílí. Kolik toho za den vypije? Měl by vypít asi tak k tomu půl litru mléka. A taky možnost, jestli se náhodou před kontrolou nevykadil - ono u takhle malých dětí ten obsah plínky udělá hned rozdíl - můj kadí až se to do plínky nevleze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
4.3.16 14:54

@pupa99 jj, je tam kyselina palmitová získaná z kokosového oleje, proto říkám, že může zkusit druhou alternativu, ale že rozdíl je minimální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
4.3.16 14:55

No vypije víc jak půl litrů určitě - právě že bych řekla že futruje dost. Proto jsme dnes koukali, že skoro nic nepribral. Byl ještě najedený a čistá pléna jen pocurana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
4.3.16 15:05

Ještě bych se soudy asi počkala do příštího převážení, které bude asi hodně brzo a požádej doktorku, ať ho přeměří až na základě toho se rozhodne. Je to lepší než ukvapená výměna UM, což může nadělat paseku ještě větší - v porodnici předpokládám měl Nutrilon HA?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
4.3.16 15:07

V porodnici též Nutrilon ProFutura

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
4.3.16 15:08

Jestli Vás to trochu uklidní, tak malá byla na Profutuře od narození a ze začátku taky pomalu přibírala

odchod z porodnice 2900g
ve 3 týdnech 3100g
v 7 týdnech 3800g
a ve 3m masakr 6,2kg, hrozný skok, ikdyž baštila cca pořád stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13189
13.4.16 14:53

Milé maminky,

připomínáme, že na eMiminu momentálně probíhá soutěž s Nutrilonem.

Stačí se s námi podělit o názor, proč je Nutrilon nejoblíbenější, a pak už se jenom těšit na jednu z cen.

Soutěžit můžete zde.

Hodně štěstí přeje eMimino.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama