Rozdíl mezi pozitivními testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 16.11.14 18:40
Rozdil mezi pozitivnimi testy

Ahoj holky,
Prosim vas, mate nektera zkusenost s tim, ze se vam u jednoho tehu ukazal duch mnohem driv nez u dalsiho? Priklad- prvni tehu se ukazal uz treba 8 dpo a ve druhym teprve 12 dpo??? :)
Dekuji! :)

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 16.11.14 18:42

Ono to těhotenství může být různě staré, a taky to HCG je velmi variabilní, a taky testy jsou různé…

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 16.11.14 18:50

U prvniho 11dpo carka uz. U druheho tehu asi 13dpo slabsi nez u toho prvniho a jsou to dvojcata.

U prvniho jen jeden termin po celou dobu.
Ted v 18tt zatim odpovidaji na kazdem utz opet presne podle ms.

U obou vim kdy jsem ovulovala takze i kdy asi zhruba otehotnela

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 16.11.14 18:54

Diky holky :) je to pro mne mala nadeje, ze na testu zatim nic :)

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 16.11.14 19:03

@Setkub ja taky porovnavala a srovnavala :-)

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 16.11.14 19:07

Ja mela v prvnim tehotenstvi ducha az asi 12dpo, ve druhem 8dpo, ve tretim 8dpo, ve ctvrtem 10dpo, a to se stejnymi testy, takze ano, muze to byt velmi ruzne :)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.11.14 19:42

Já si dělala u prvních dvou až 3 dny po vynechání MS, tak 17 DPO, teď potřetí v den MS? tam jsem věděla že ovulace byla dřív, 19 dní předtím, pokaždý už jsem měla docela hezký dálnice.

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 16.11.14 19:43

@slavuska1 chtela bych byt jako ty, ale jsem nedockava :-/

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.11.14 19:54
@Setkub píše:
@slavuska1 chtela bych byt jako ty, ale jsem nedockava :-/

no to nechtěj, já duchy nelovila proto, že se mi to po nechráněným sexu vždycky rozleželo v hlavě, co jsem to jako provedla, že jsme se měli chránit, že žádný mimino nechci(i když jsem ho roky a měsíce předtím chtěla), takže jsem měla jednoduše strach si test udělat..ty // jsem pokaždý zoufale ořvala, ale dětičky bych nevyměnila..a jak jsem ještě v červnu říkala, že 3 a konečná, tak teď už vím, že budu chtít jednou i 4. :andel: :lol:

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 16.11.14 20:00

@slavuska1 ty se mas :-/ ja zoufale chci jedno, v cervnu jsem mela zt a prijde mi, ze jsem cimdal vic prastena :-/ vidim duchy i tam, kde nejsou, fakt mi hrabe :-D

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.11.14 20:14
@Setkub píše:
@slavuska1 ty se mas :-/ ja zoufale chci jedno, v cervnu jsem mela zt a prijde mi, ze jsem cimdal vic prastena :-/ vidim duchy i tam, kde nejsou, fakt mi hrabe :-D

já vlastně vím, my byli i spolu ve skupině s TP leden viď? :think: každopádně držímpalcečky, ať se bro dočkáš miminka :hug:

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 16.11.14 20:19

@slavuska1 jo jo, byly :) nekdy k vam juknu, ale spis z toho mam nerviky, tak tam moc nechodim :)) a dekuju a tobe taky drzim palecky na leden :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >