Rozdíl mezi sourozenci 16 měsíců

Napsat příspěvek
22.8.18 23:20
@fragola píše:
My budeme mít rozdíl 16m právě teď mezi 10. a 11. dítkem (i mezi ostatními dětmi máme malé věkové rozdíly).

Bez sourozeneckého kočáru si to absolutně nedovedu představit, byla bych bez něj jako bez ruky. Jednak se nechci prdolit jenom kolem domu, nemám vše u huby a děti byly ochotné se vozit.

Dětské postýlky jsme měli min. 2-3, využili jsme maximálně.

A neboj se toho, horší než dvojčata to nebude ;) Nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko :kytka:

Ahoj , mám 9 měsíční holcicku a jsem 6 tt , nejdříve jsem byla přesvědčená , ze další nechci protože to byla náhoda , pak jsme se rozhodli ze si to necháme. dneska mám za sebou první ,, těhotenský,, den , je mi zle zvracim a potřebuju spát :( malá je akční a uz spí jen dvakrát denně , zkrátka nemůžu ani spát protože mám najednou hrozný strach kak to všechno zvládneme :( čím je malá starší tim vic jsem se tesila ze se konečně blíží noci kdy je celé prospím , bojím se ze to nezvladnu a vůbec si to najednou nedovedu představit , jak jsi to zvládla ? bude to kruté je mi to jasný ale nechci zkoušet co vydržím , nechci aby malá trpěla tim ze budu nevyspala a nebudu na ni mít čas , brečím a nemůžu spát , :( :nevim: :nevim: :nevim: :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4919
23.8.18 06:04

@Ronikaa zjistila jsem, ze jsem tehotna 14dni pred malyho prvnim rokem. Kdy zacinal chodit, bojkotoval kocar, vse bylo naruby.
Narocny to bylo,trpela jsem na hrozny bolesti hlavy o unave ani nemluvim. O hlidani nemuze byt rec, protoze Luky mel sileny obdobi a tchyne ho nechtela. Od 28tt mi zacli hrozit porodem a ze Ell je malinka a tak dalsi strachy…
No a vis co? Tehotenstvi jsem zvladla a to malej uz byl bez kocaru, takze jsem ho furt tahala a behala za odrazedlem i s cs 10, malou jsem porodila 39+3 zdravou krasnou, a jak jsem se bala jestli zvladnu dve deti? Lip nez jedno, prvni mesice bylo krasny obdobi. Ted mam obcas krize, mala zacina chodit bude ji v zari rok a ten druhej lump vymysli lotroviny cim dal vic, ale taky si cim dal vic dokazi hrat spolu, ukazuji, uci se, maji vztah a to me silene hreje, ze k sobe maji blizko…

Nebylo to snadny, tolikrat jsem brecela…
Ale oni dva jsou odmena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
23.8.18 06:55
@fragola píše:
@freeport Dětí máme 10, jedenácté se dopéká v břiše ;)@Fofrník Ale jenom o kousek a na koncetraci dvojčat u vás nemáme :P

Vim, ze je to starsi vlakno ale:

To snad ani nejde 8o 11 deti… Jak se to dela :lol:. mame 2 a uz ani nevim, jak vypada chlap bez trenek :D.
Co jite, kde spite, kam chodite na zachod?? :P ja totiz uz asi ani jednu vec nedelam :lol:
To je mazec, to musim rict doma! :potlesk: mate muj neskonaly obdiv!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.8.18 07:56
@locinqay píše:
@Ronikaa zjistila jsem, ze jsem tehotna 14dni pred malyho prvnim rokem. Kdy zacinal chodit, bojkotoval kocar, vse bylo naruby.
Narocny to bylo,trpela jsem na hrozny bolesti hlavy o unave ani nemluvim. O hlidani nemuze byt rec, protoze Luky mel sileny obdobi a tchyne ho nechtela. Od 28tt mi zacli hrozit porodem a ze Ell je malinka a tak dalsi strachy…
No a vis co? Tehotenstvi jsem zvladla a to malej uz byl bez kocaru, takze jsem ho furt tahala a behala za odrazedlem i s cs 10, malou jsem porodila 39+3 zdravou krasnou, a jak jsem se bala jestli zvladnu dve deti? Lip nez jedno, prvni mesice bylo krasny obdobi. Ted mam obcas krize, mala zacina chodit bude ji v zari rok a ten druhej lump vymysli lotroviny cim dal vic, ale taky si cim dal vic dokazi hrat spolu, ukazuji, uci se, maji vztah a to me silene hreje, ze k sobe maji blizko…Nebylo to snadny, tolikrat jsem brecela…
Ale oni dva jsou odmena.

Diky za podporu , zvladnu to i když se na to ted fakt necitim :nevim: :roll: Mas krásné děti :srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1208
23.8.18 08:49
@aleaa píše:
Vim, ze je to starsi vlakno ale:To snad ani nejde 8o 11 deti… Jak se to dela :lol:. mame 2 a uz ani nevim, jak vypada chlap bez trenek :D.
Co jite, kde spite, kam chodite na zachod?? :P ja totiz uz asi ani jednu vec nedelam :lol:
To je mazec, to musim rict doma! :potlesk: mate muj neskonaly obdiv!!!

Obdiv? Já spíš soucítím. Neumím si to vůbec představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.8.18 16:10

@Ronikaa ahoj.. Otěhotněla jsem cca v roce prostředního dítěte, byla jsem po 2 sekcích, u starších děti mi hodně tvrdlo břicho nejstarší byl dřív.. A třetí těhotenství bylo nejvíc v pohodě.. Prostřední Teda začala chodit pořádně až chvíli před porodem, ale zvládlo se to.. Dceru přijali výborně, ona byla zlata, klidná, v noci se budila jednou, prostě ideál..Narocne to začalo být kolem její 3 měsíců kdy už začala vyžadovat klid na usínání i jídlo, špatně se najedla venku.. Teď už je to zas v pohodě.. Je jí půl roku, kluci z ní jsou nadšení a je to super…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3796
24.8.18 19:17
@freeport píše:
Obdiv? Já spíš soucítím. Neumím si to vůbec představit.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Po pátém dítěti se posouvají měřítka a přehodnocuji priority. ;) Taky bys to dala. :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama