Rozdíl odstínu pleti na krku a na obličeji

5142
22.4.21 10:24

Rozdíl odstínu pleti na krku a na obličeji

Ahoj. Mám na krku o něco světlejší pleť než na obličeji. A dokonce ani v létě se mi krk neopálí. Jde s tím něco dělat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16441
22.4.21 10:28

To je přece úplně normální, když se přestaneš přehnaně pozorovat, bude ti to úplně jedno, tak jak je to jedno všem ostatním. Tak jako ti to je jedno u lidí kolem tebe.

Pokud je tohle příliš náročný akt sebepřijetí, tak prostě najdi odstín makeupu co ti bude sedět ja na krk, tak na obličej a maskuj to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
22.4.21 10:31

Já to mám také. Velice dobře se opaluji a obličej mám hned skoro černý, kdežto krk je světle hnědý. Neřeším :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
22.4.21 10:50

Hele v klidu má to tak hodně lidi. Buď používej tmavší make-up nebo si krk namaz samoopalovakem - ale nezarucuju, ze se odstíny sjednotí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14536
22.4.21 11:26

Já jsem teda celá bílá :lol: Ale je pravda, že v létě mám obličej do červena a krk pořád bílý.. :D A dekolt zase do červena :mrgreen: Zkrátka jsou to ty části, co jsou slunci víc vystavené…krk je zase naopak schovaný. Musela by jsi se opalovat v leže a obličej schovat pod ručník… :) Ale myslím, že to nikdo moc neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
22.4.21 12:03

Já to mám naopak. Krk tmavší než obličej. :mrgreen: Ale nikdy mě nenapadlo se tím nějak zabývat a brát to jako něco nenormálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat