Rozdíl v: Babypoint Mark, Moon Buggy Kiss 4, Espiro Magic 4

Anonymni
4.1.09 22:03

Rozdíl v: Babypoint Mark, Moon Buggy Kiss 4, Espiro Magic 4

Jaký je rozdíl v těchto kočárcích Babypoint Mark, Moon Buggy Kiss 4, Espiro Magic 4? Na první pohled jsou stejné. A myslím, že i kočárky dalšch v zahraničí prodávaných značek vypadají podobně :cry:

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Espiro Magic?

Přidejte zkušenost s Espiro Magic
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
4.1.09 23:10

skoro zadny,ale nejlepsi jsou Espiro Magik 3,mluvim z vlastni zkusenosti a ze zkusenosti kamaradek.

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
5.1.09 09:13

ahoj,

moon je „značka“, ale kámoška je má, a jen na ně nadává. Já mám Espiro Magic 3 a nemůžu si je vynachválit… je to můj už 4. kočár a tak můžu porovnávat. Ted ve sněhu sice jezdím s velkým sportákem, ale jinak jsou skvělý, lehký, skladný a hlavně se jako minimum golfáčů dají ovládat jednou rukou, takže v pohodě můžu starší dceru držet za ruku. A Babypoint a Espito vyrábí jedna firma… Návod k Espiru byl totiž s dodatkem… výrobce: Babypoint pro Espiro. U toho Babypoint je snad jedině lepší slídové prodloužení boudy, takže dítě je víc chráněno před sluníčkem nebo větrem a jsou cca o 500,– levnější. Jinak já mám i fusak na Babypoint Mark a ten je takiy super, ani nemusím dceru moc navlíkat.
Určitě je můžeš koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
198
14.1.09 23:25

Ahojky,řekla bych,že mezi nimi velký rozdíl není,snad jen,že Moon je o něco lehčí......když jsme si kočárek kupovali,máme baypoint mark 3,stál vedle ještě moon,tak jsem se prodavače ptala na rozdíl…řekl,že jediný rozdíl je cena.Jinak já jsem z kočárkem maximálně spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.09 14:48

ahoj holky ..taky hodne premyslim o koupi tohoto kocarku konkretne se rozmyslim mezi babypoint mark3 a pikolo spider solo ..jenze ten pikolo nema madlo pred dite ..nevite jetli by na to treba nepasovalo to madlo od chicca ct 0.4? spise bych byla pro ten babypoint ..ale ta ruzova barva u pikola je proste super a nikde u techto typu kocarku je nemaji:(

a pak by me jeste zajimalo jestli se mi tam vejde 1.5 rocni dite s fusakem od emitexu?mala ma tedka 83cm a 11 kilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.09 21:38

Kaco, já mám sice espiro Magic 3,ale vejde se mi tam pohodě skoro 3letá dcera, ale je fakt, že je drobná nevozímj í tm . madlo z těchto kočárků má snad jedině moon buggy kiss.

Jjelena, Radka

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.09 22:00

jjeleno : prosimte a jak je velky ten fusak? vesla by se do neho moje mala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
18.1.09 23:48

Kacenko, já v tom fusaku vozím jen malou a ta má 70cm a 7,70kg, ale je dlouhý 88cm. Jestli je tvojí malý už 1,5 roku, tak příští rok už jí ve fusaku vozit nebudeš a na letošek už mi to přijde zbytečný.
Ještě k tý barvě…Ty Babypoint a Espiro mají nádhernou červenou barvu a pokud bys měla druhý dítě kluka, tak červený kočárek mít můžeš, ale růžový? Ale já teda obecně jsem odpůrcem růžových kočárků… růžový má i ten od Moon.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Kamila24
5.2.10 12:03

Dobrý den, taky přemýšlím o Espiru a mám dotaz, jetli se nesjíždí kolečka a jestli jsou trošku pogumvané nebo plast. Předem moc děkuji Kamila

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
5.2.10 12:44

Kamilo, tak ted jsem si přečetla svoje starší příspěvky a musím si oponovat. K tvému dotazu… kolečka jsou pogumovaná, takže se ti do nich zapíchne každý kamínek a sjíždí se. Ne nijak dramaticky, ale jo.

A kočárek bych teda po letošní zimě nedoporučovala kvůli velikosti. Naše dcera je malinká… ve 2l má 80cm a cca 9,5kg a do kočárku se vejde jen tak tak, o fusaku nemluvím, pomalu se nevejde ani do nánožníku, má přes sebe deku a do nánožníku jí musím nožky pokrčit. Fusak mám od Babypoint Mark a ten jí prostě nezapnu. Ležet už jí v tom taky nenechám, hlavu má na samým kraji, naštěstí už kočár máme jako nouzovku a nespí v něm.

Kvalita dobrá, jsem moc spokojená, ale ta velikost. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Kamila24
5.2.10 16:44

moc děkuji za radu,malý bude mít na jaře 1,5roku ale má 12kg. mame casualplay a espiro bych chtěla na léto jako lehké a hlavně skladné golfky na cestování.Uvažuji i o zappíkovi, ale nejdou polohovat :cry: jinak by byly ideální. Tak teď nevím jestli se mi malý do toho vůbec vleze :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
15
8.3.10 16:48

tak my máme babypoint mark 3. Máme ho teď rok malýmu je skoro 2,5 a nejvíc mi vadí, že se převrací. Nemůžu tam nechat malého ani na chvilku bez dozoru. Malý koš a tak musím myslet na to, že když malý sleze a jde pěšky, tak tašku s nákupem, kterou mám na řídítkách musím dát místo Honzíka, jinak se prostě převrátí. Jo a už jsme vyměňovali kolečka, ale bylo to přesně před dovolenou, tak jsem je prostě koupila a nereklamovala. Jinak na cestování dobrej, doufám, že ještě vydrží na druhé dítě, jiný se mi už kupovat nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
8.3.10 17:54

Kamilo, pro 1.5 leté dítko bych raději koupila zappky. nám třeba nepolohování vlbec nevadí a kvalita těch kočárů je neporovnatelná! náš zapp je kupovaný květen 07, my ho máme leden 08 z druhé ruky, jezdí nepřetržitě, je neustále přetěžovaný (nákupy v tescu), a stále drží.
pokud máš casual - předpokládám S4, nebo S6 - opravdu je lepší mít nějaké jednoduché golfky.
já sama jezdila Quinny speedi - Quinny zapp a tahle kombinace je akorát. na větší výlety sporťák, na procházky, kde se chvíli sveze zapp. (Vojta v něm krásně spí i teď, kdž je nouze..)

zapp je vhodný a dělaný právě pro větší děti, v nouzi odvezu i skoro 6letou neteř a ona to miluje!!!

madlo nemá, jde to z chicca multiway/ct 0.4, ale my ho od roka nepoužíváme. nasedne si sám, drží se kdyžtak po stranách..
Vojta je na svůj věk hodně velikej, opravdu vypadá spíš na tři roky a do zappa stále v pohodě i v zimním..

jináč k rozdílům těch kočárů - moon má ten pásek mezi nohama od madla k sedačce, a pak super nánožník - ten se zipem (mám ho na zappa a i na speediho, je fakt prostornej!) - espiro má pevná záda, ostatní co vím se prohybají… a to je tak všechno, jinak se liší jen značkou a cenou.. **
BP Mark fusak** jsem měla do zappa a my s ním skončili vloni na jaře, nezapla jsem ho přes boty..

ještě jsem zahlédla dotaz na emitex - no, ten je hodně huňatý a není do takových subtilních golfek moc vhodný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katul
20.3.10 13:12

magic 3

natašo, tvoje názory jsou super, mám úžasnej přehled…díky těmhle diskuzím jsem si vybrala espiro magic3, tak snad jsem udělala dobře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Radka 07
22.3.12 23:00

lehké golfky ???

dobrý den maminky mam prozbu má te tady někdo zkušenost s euro card lira 3 nebo 4 děkuji za dotaz Radka ..chci velice lehké a dobře ovladatelné a skladné golfky ..děkuji za vašerady :-)) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama