Rozdílná scéna ve filmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezameggi
Kecalka 117 příspěvků 09.01.17 18:07
Rozdilna scena ve filmu

Zdravim.. Mozna jsem zalozila hloupost, ale premyslim o tom cely den. Videl jste nekdo film Salt a Angelinou Jolie? Je tam scena ve ktere ona musi prihlizet jak jejiho pritele utopi.. Vcera koukam na tv Markiza a misto utopeni ho pred ni zastreli 8o Film znam moc dobre, pred tydnem jsem na nej koukala na DVD a vcera nahodne na te Markize…

Reakce:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 09.01.17 18:10

Sice jsem ten film neviděla, ale stává se, že distributoři dělají různé verze podle toho, jestli to jde do kina, televize nebo na dvd, případně podle států (aby třeba nedostali klasifikaci „jen od 18 let“ tak nějakou scénu vystřihnou nebo použijí alternativní).

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:11

Čauky nevím jak je to u tohoto filmu ale je to běžné, bývá normální film a pak ještě director's cut… někdy jsou tam scény navíc někdy jsou jinak natočené apod. díváš se třeba na The Big Bang Theory? dá se vyhledat první díl který má některé herce jiné, postavy jiné atd…

jessikka
Extra třída :D 10781 příspěvků 09.01.17 18:57
@Doe_Jane píše: Čauky nevím jak je to u tohoto filmu ale je to běžné, bývá normální film a pak ještě director's cut… někdy jsou tam scény navíc někdy jsou jinak natočené apod. díváš se třeba na The Big Bang Theory? dá se vyhledat první díl který má některé herce jiné, postavy jiné atd…

to mě zaujalo. celé TBBT jsme viděla 2× a nevšimla jsem si, že by tam byli jiní herci

bobina89
Kecalka 168 příspěvků 09.01.17 19:31

Viděla jsem film a bylo tam zastřeleni a to jsem ho viděla několikrát a vzdy stejne :nevim:

Terezameggi
Kecalka 117 příspěvků 09.01.17 19:57
@bobina89 píše:
Viděla jsem film a bylo tam zastřeleni a to jsem ho viděla několikrát a vzdy stejne :nevim:

Tak v tom pripade nevim.. Ale jsem si jista ze byl utopen. Divala jsem se s kamoskou, takze blazen nejsem :lol: Mozna to je tak, jak psala Doe_Jane :nevim:

KimL
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 09.01.17 20:00

@jessikka Protože nejde o oficiální epizodu, ale o Pilota, který se předkládá studiu, které se potom rozhodně, jestli z toho natočí seriál. Někdy pustí do oběhu rovnou ten pilot, ale někdy ho natočí znovu s úpravami (jako třeba to TBBT). Jde v podstatě o stejný díl, akorát „Penny“ víc chlastá a Sheldon není tak divnej.

coninka
Kecalka 114 příspěvků 09.01.17 22:17

@Terezameggi
Přesně to me napadlo, když jsem ho naposledy viděla..tam ho zastřelili, ale pamatuju si, jak ho topili a ona mu při tom koukala do očí.. je to tak??:)

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 10.01.17 10:25

Potvrzuju, taky jsem videla verzi s utopenim :)

hani28
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 11.01.17 21:12

Nekdy to tak je, ja zas videla rozdilne verze Prcicek. V jedne to s kolacem dela vleze na stole, v jine v rohu ve stoje :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >