Rozdílné názory na život

Anonymní
25.10.19 14:16

rozdílné názory na život

Zdravím maminky, potřebovala bych poradit. Mám jedno dítě. Minulý rok jsem si našla přítele. Po čtyřech měsících jsem se k němu nastěhovala. Momentálně jsme spolu rok. Má svoje dítě a je rozvedený. V červnu jsme začali uvažovat o dítěti a samozřejmě se i snažit. Po styku mi začal hladit bříško dávat pusu a pro mě to bylo strašně silné pouto. Jenže pak přišla jedna hloupá hádka a přítel vše zahodil a říkal, že už na 99% nebude chtít dítě. Od té doby je náš vztah jak na houpačce. Upřímně se s tím nedokážu úplně smířit a dítě bych chtěla. Do toho jsem v září musela podstoupit konizaci děložního čípku a nevím, kdy se to znova vrátí a pak budou menší šance na otěhotnění nebo žádné. Několikrát jsme se bavili o dítěti, ale vždy skončili u toho, že jsem nevěděla na čem jsem. Až do včera. Zase jsme narazili na tohle téma, já už se z toho rozbrečela, že se s tím nedokážu smířit a on mi na to řekl, že jestli to dítě chci teď, tak ať si najdu někoho jiného a že na něj hrozně tlačím. On třeba bude chtít, ale tak 2-3 roky. Na to jsem mu odpověděla, že kdybych neměla zdravotní důvody, tak bych to takhle neřešila a že nám, to třeba za dva roky už nepůjde. To mu bylo úplně jedno. Jenže vím taky jaký je. Je povrchní pokrytec. Dítě je pro něj hrozný závazek a raději by cestoval, šetřil peníze a rozmazloval své dítě, které je rozmazlené až až… Finančně bychom to zvládli úplně v pohodě a upřímně by mě nemusel ani živit.. Nevím co mám dělat. Říkám si jestli má vůbec takový vztah smysl, když každý chceme od života něco jiného. Jsem poměrně mladá a nechci se smířit s tím, že už nikdy třeba nebudu mít dítě a budu vychovávat jedno nevlastní… Na druhou stránku se mám s přítelem poměrně dobře a nic mi nechybí.. tak nevím :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1177
25.10.19 14:27

Co tě drží u muže, o kterém si myslíš, že je to povrchní pokrytec? Dle popisu zřejmě i sobec. Nechápu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
25.10.19 14:29

Jste spolu rok, nedivím se že se hned do dítěte nehrne, zvlášť když už mu jeden vztah s dítětem nevyšel :nevim: podle mě počkat 2 roky není takový problém, když si budeš hledat někoho jiného, než najdeš, než se zažijete, domluvíte na rodině, tak to ty 2 roky budou taky přinejmenším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
25.10.19 14:32

Tak hlavně honem honem mimíska, když se ani pořádně neznáte :roll: pro tebe snad dítě není velký závazek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.19 14:36

@terien spíš se bojím ze zdravotních důvodu, že to pak nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
25.10.19 14:38
@Kukinecka1 píše:
@terien spíš se bojím ze zdravotních důvodu, že to pak nepůjde

Ale prosím tě, znám fůru žen, co měly po konizaci normálně dítě. Přece ho nebudeš mít s někým, kdo ho nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15407
25.10.19 14:40

Tak asi jsi se při té hádce nějak odkopala, že s tebou to dítě nechce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
25.10.19 14:42

A tý myslíš, že když se s ním rozejdes, tak ten další se hned vrhne bezhlavě do dělání dětí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
25.10.19 14:48

Jste spolu kratce tak se nedivim, jestli chces hned hned dite a zvladnes ho sama, tak se s nim rozejdi a najdi si darce nebo kliniku…neznam chlapa co by po roce se hrnul do chteneho, planovaneho ditete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5773
25.10.19 14:51

Kolik vám je let? Docela i chápu, že on dítě teď nechce, za prvé jste spolu jen rok, za druhé dítě už má, nic ho netlačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
25.10.19 14:52

Udelate si dite a nakonec zustanes sama se dvema, ktere maji kazde jineho tatinka… najdi si nekoho jineho, o kom si nebudes myslet a i o nem psat jako o sobeckym pokrytci a bud to pujde nebo ne. Nebo jestli ti nevadi, ze za par let budes sama, ale budes mit deti dve, tak treba ho jeste premluvis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7020
25.10.19 14:52

Chlap je rozumny a nedivim se mu, ze s tebou nechce dite, kdyz mas takovy „vztah“ k jeho synovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7235
25.10.19 15:04

Takze ty vis, jaky je sobec a pvrchni a chces snim dite? :mrgreen:
Nezlob se na me, ale kazdy uz dite mate, tak proc na to tak tlacis? Pokud jsi potrebovala ploditele, tak budes asi muset hledat jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52845
25.10.19 15:08

Po roce hned mimino? Ani se nedivím že je tolik žen co má každé dítě s jiným :? beru kdyby Tě bylo skoro 40 a neměla žádné dítě, ale do dítěte je lepší jít po delším vztahu až se poznáte což se pořádně neznáte. To chceš riskovat že vztah opět nevyjde? Za ty 2-3 roky oba budete vědět jestli spolu vůbec dokážete žít ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2514
25.10.19 15:17

Tak vy jste spolu rok, uz se hadate a mas ho za povrchniho pokrytce. Jo holka to ma fakt smysl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat