Rozejít se nebo ne s partnerem?

Anonymní
28.12.18 12:26

Rozejit se nebo ne s partnerem?

Ahoj holky. Už nevim kudy kam, tak se obracím na Vás :roll: potřebuju radu. No srdce říká něco jiného než rozum :zed: s přítelem jsme spolu 3 roky, máme ročního syna. Ale úplně na začátek teď. Poznala jsem ho, když mu bylo 21, uz od mala procházel bahnem, takže hledal útěchu v hulení a pervitinu. Načež jsem věděla jen o tom hulení. Já nehulim a nikdy bych to do pusy nevzala, že bych byla nadsená z toho, že hulí, to fakt nejsem, no dohodli jsme se, ze jednou za den může -i tak mi to přijde dost!!! Ale říkám si, takovýho sis ho našla a zakazovat mu to nemůžu. Já zase kourim cigarety :think: ale na to, že šňupal jsem přišla až tři měsíce po porodu, jinak by letěl z fleku :pocitac: :pocitac: ale slíbil, že přestane. Zatím to vypadá, ze to dodržel. Skoro rok je cistej. Jen mi prijdou divný jeho výkyvy nálad :think: někdy už jen co otevře oči, tak po všech řve - já mám ještě dvě děti z předchozího vztahu. Ale štve mě i to, že nerespektuje to, na čem se dohodnem zkrz to huleni a ještě ani nemá snahu se omluvit ani když brecim :,( ráno vstavam s nim do práce a dělám mu svacinu, delam vše, aby byl spokojenej, zaridila jsem mu oddlužení, no celkově mu dala zivot do pořádku, dala mu strechu nad hlavou, zázemí, rodinu a on jakoby si toho nevazil a to mame pred svatbou. A ještě jde o to, kdybych ho vyhodila, tak to sama se třema detma neutahnu :,( to me trapi nejvíc. Bývalý aliky platí, mam rodicak, ale se vsim vsudy by mi zbylo 4500,– coz je nerealny přežít

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2769
28.12.18 12:33

jak sis vůbec s takovým člověkem mohla pořídit dítě, zvlášť když už jsi dvě měla… a ještě si ho chtít vzít? kde jsi dala hlavu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15240
28.12.18 12:34

Proboha zdrhej 8o vůbec bych si ho nebrala, akorát propadne drogám a zavleče tě do nějakého průšvihu… Ex taky hulil, ze začátku občas pak čím dál víc, začal být agresivní, já se ke konci bála s jakou náladou se vzbudí. S takovým člověkem je úplně nemožné vychovávat děti, co v něm mají za příklad?? Finančně se zvládne vše, jako samoživitelka budeš mít nároky na příspěvky na bydlení, na děti, alimenty od obou otců dětí. Zvládnout se dá vše, já bych v takovém prostředí děti neměla ani za zlaté prase. Ještě dělat služku feťákovi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8551
28.12.18 12:35

Hm, výkyvy nálad znamenají asi jedno, to ale asi víš že? Slíbil že přestane ale asi se k tomu nemá. Tak s ním nevstávej, nedělej mu svačiny a nechovej se k němu jako jeho máma. Má jistě ruce a nohy ne? S tou svatbou si to pořádně promysli teda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
28.12.18 12:42

S takovým člověkem nebudete šťastní a zabezpečení NIKDY!! Okamžitě by měl přestat cokoliv brát - a s tím hulením denně - četlas o tom vůbec něco? o pravidelném (denním) užívání THC a vlivu této látky např. na mozkové struktury, neurony, testosteron, stav plic po denním hulení, změny psychiky.. ?? … a na dítku následky nevidíš?
podívej se na to zvenčí : lítáš kolem něj, on řve, má náladičky, fetuje, je zadlužený…
pokud platí insolvenci, tak vám asi taky moc nepřispěje, ale chápu, že sama s třemi dětmi to by bylo hodně moc těžké..
takže zbývá asi dost toho u vás doma změnit.. přestaň mu dělat služku a dej mu nůž na krk… já bych si ho nebrala a pokud by fetoval, tak bych si radši život zařídila sama s dětma.. nebyla bys nakonec první ani poslední

Příspěvek upraven 28.12.18 v 13:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lendie
28.12.18 12:43

@Kaileee take si rikam…pokud pani bude takovy blazen, ze s takovym clovekem pujde do svatby tak bych si nechala od hodne dobreho pravnika udelat predmanzelskou smlouvu, ktera bude neprustrelna.
Pani navic neohrozuje jen sebe ale i deti. Clovek co bere drogy je nevypocitatelny. A ted mi honem vsichni rikejte jak huleni travy neni droga :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7552
28.12.18 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Už nevim kudy kam, tak se obracím na Vás :roll: potřebuju radu. No srdce říká něco jiného než rozum :zed: s přítelem jsme spolu 3 roky, máme ročního syna. Ale úplně na začátek teď. Poznala jsem ho, když mu bylo 21, uz od mala procházel bahnem, takže hledal útěchu v hulení a pervitinu. Načež jsem věděla jen o tom hulení. Já nehulim a nikdy bych to do pusy nevzala, že bych byla nadsená z toho, že hulí, to fakt nejsem, no dohodli jsme se, ze jednou za den může -i tak mi to přijde dost!!! Ale říkám si, takovýho sis ho našla a zakazovat mu to nemůžu. Já zase kourim cigarety :think: ale na to, že šňupal jsem přišla až tři měsíce po porodu, jinak by letěl z fleku :pocitac: :pocitac: ale slíbil, že přestane. Zatím to vypadá, ze to dodržel. Skoro rok je cistej. Jen mi prijdou divný jeho výkyvy nálad :think: někdy už jen co otevře oči, tak po všech řve - já mám ještě dvě děti z předchozího vztahu. Ale štve mě i to, že nerespektuje to, na čem se dohodnem zkrz to huleni a ještě ani nemá snahu se omluvit ani když brecim :,( ráno vstavam s nim do práce a dělám mu svacinu, delam vše, aby byl spokojenej, zaridila jsem mu oddlužení, no celkově mu dala zivot do pořádku, dala mu strechu nad hlavou, zázemí, rodinu a on jakoby si toho nevazil a to mame pred svatbou. A ještě jde o to, kdybych ho vyhodila, tak to sama se třema detma neutahnu :,( to me trapi nejvíc. Bývalý aliky platí, mam rodicak, ale se vsim vsudy by mi zbylo 4500,– coz je nerealny přežít

nepochopím…a co na něj říká okolí, rodina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
28.12.18 12:56

Tys podle vseho jeste nemela petadvacet a uz mas tri deti se dvema muzi, ktere nejsi schopna uzivit? Kam jsi dala hlavu, devce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
28.12.18 13:01

8o svatba s takovým člověkem? Chudáci děti a ty padneš pěkně na dno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
28.12.18 13:03

Tebe mi není líto, ale těch dětí. Ony na výběr neměly, když jsi jim domu natáhla zadluženou psychicky labilní fetku :poblion:
Co teď? Postavit mu kufry před dveře, jít na sociálku a další úřady vyzebrat nějaké dávky, případně bych vyhledala nějakou neziskovku zabývající se nízkopříjmovými rodinami, abys mohla brát i z potravinové banky…
A nezapomeň se omluvit dětem a slíbit jim, že už jim domu nikdy takový póvl nepritahnes :roll:
Mimochodem když přestaneš kouřit, budeš mít víc peněz… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
28.12.18 13:03

Co vůbec žene ženskou si s něčím takovým začínat? Je to nějaký spasitelský komplex nebo co? Já bych teda zdrhala, co by mi síly stačily a děkovala nebesům, že jsem prozřela ještě před svatbou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 13:06

Porad bere. Vykyvy nalad jsou abstak. Bez od nej. Jako samozivitelka budes mit narok na spoustu pridavku a spispevku. Zvladnes to. Segra je samozivitelka a ma vic penez nez ja mela v praci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 13:10

@VitaminC za tohle bych uplne nesoudila. Ne kazdy zacina rodit po tricitce. Nekdo chce byt mlada mama. A to ze ji prvni vztah nevysel… Nikdo neni vedma aby mohl rict jo to je ten pravy s tim je to na cely zivot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
28.12.18 13:11

… to snad musi byt fakeovy prispevek, fakt existuje takovy clovek, co zatahne ke svym dvema detem smazku, zplodi s nim dalsi dite a jeste si ho chce vzit? ten clovek musi byt uplne vygumovany… dobre, dite predpokladam bylo po selhani antikoncepce, jako ve vetsine pripadu zde, ale dobrovolna svatba? to aby jste v budoucnu mohla splacet dluhy, ktere si udela aby mel na fet??? :zed: :zed: :zed:… tento prispevek neverim, ze je realny, bo neverim byl existoval takovy idiot… a co na noveho taticka rikaji vase dve deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 13:12

Ze se ji zastanu…o perniku nevedela. Dozvedela se to az po porodu. A ze hulil marihuanu? To dneska neberu jako drogu. Huli kazdej druhej. Nebo to aspon zkusil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama