Rozejít se nebo ne s partnerem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 12:26
Rozejit se nebo ne s partnerem?

Ahoj holky. Už nevim kudy kam, tak se obracím na Vás :roll: potřebuju radu. No srdce říká něco jiného než rozum :zed: s přítelem jsme spolu 3 roky, máme ročního syna. Ale úplně na začátek teď. Poznala jsem ho, když mu bylo 21, uz od mala procházel bahnem, takže hledal útěchu v hulení a pervitinu. Načež jsem věděla jen o tom hulení. Já nehulim a nikdy bych to do pusy nevzala, že bych byla nadsená z toho, že hulí, to fakt nejsem, no dohodli jsme se, ze jednou za den může -i tak mi to přijde dost!!! Ale říkám si, takovýho sis ho našla a zakazovat mu to nemůžu. Já zase kourim cigarety :think: ale na to, že šňupal jsem přišla až tři měsíce po porodu, jinak by letěl z fleku :pocitac: :pocitac: ale slíbil, že přestane. Zatím to vypadá, ze to dodržel. Skoro rok je cistej. Jen mi prijdou divný jeho výkyvy nálad :think: někdy už jen co otevře oči, tak po všech řve - já mám ještě dvě děti z předchozího vztahu. Ale štve mě i to, že nerespektuje to, na čem se dohodnem zkrz to huleni a ještě ani nemá snahu se omluvit ani když brecim :,( ráno vstavam s nim do práce a dělám mu svacinu, delam vše, aby byl spokojenej, zaridila jsem mu oddlužení, no celkově mu dala zivot do pořádku, dala mu strechu nad hlavou, zázemí, rodinu a on jakoby si toho nevazil a to mame pred svatbou. A ještě jde o to, kdybych ho vyhodila, tak to sama se třema detma neutahnu :,( to me trapi nejvíc. Bývalý aliky platí, mam rodicak, ale se vsim vsudy by mi zbylo 4500,– coz je nerealny přežít

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 28.12.18 12:33

jak sis vůbec s takovým člověkem mohla pořídit dítě, zvlášť když už jsi dvě měla… a ještě si ho chtít vzít? kde jsi dala hlavu?

Kriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 28.12.18 12:34

Proboha zdrhej 8o vůbec bych si ho nebrala, akorát propadne drogám a zavleče tě do nějakého průšvihu… Ex taky hulil, ze začátku občas pak čím dál víc, začal být agresivní, já se ke konci bála s jakou náladou se vzbudí. S takovým člověkem je úplně nemožné vychovávat děti, co v něm mají za příklad?? Finančně se zvládne vše, jako samoživitelka budeš mít nároky na příspěvky na bydlení, na děti, alimenty od obou otců dětí. Zvládnout se dá vše, já bych v takovém prostředí děti neměla ani za zlaté prase. Ještě dělat služku feťákovi…

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 28.12.18 12:35

Hm, výkyvy nálad znamenají asi jedno, to ale asi víš že? Slíbil že přestane ale asi se k tomu nemá. Tak s ním nevstávej, nedělej mu svačiny a nechovej se k němu jako jeho máma. Má jistě ruce a nohy ne? S tou svatbou si to pořádně promysli teda :nevim:

Lucy75
Kecalka 429 příspěvků 2 inzeráty 28.12.18 12:42

S takovým člověkem nebudete šťastní a zabezpečení NIKDY!! Okamžitě by měl přestat cokoliv brát - a s tím hulením denně - četlas o tom vůbec něco? o pravidelném (denním) užívání THC a vlivu této látky např. na mozkové struktury, neurony, testosteron, stav plic po denním hulení, změny psychiky.. ?? … a na dítku následky nevidíš?
podívej se na to zvenčí : lítáš kolem něj, on řve, má náladičky, fetuje, je zadlužený…
pokud platí insolvenci, tak vám asi taky moc nepřispěje, ale chápu, že sama s třemi dětmi to by bylo hodně moc těžké..
takže zbývá asi dost toho u vás doma změnit.. přestaň mu dělat služku a dej mu nůž na krk… já bych si ho nebrala a pokud by fetoval, tak bych si radši život zařídila sama s dětma.. nebyla bys nakonec první ani poslední

Příspěvek upraven 28.12.18 v 13:25

Uživatel je onlineLendie
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 28.12.18 12:43

@Kaileee take si rikam…pokud pani bude takovy blazen, ze s takovym clovekem pujde do svatby tak bych si nechala od hodne dobreho pravnika udelat predmanzelskou smlouvu, ktera bude neprustrelna.
Pani navic neohrozuje jen sebe ale i deti. Clovek co bere drogy je nevypocitatelny. A ted mi honem vsichni rikejte jak huleni travy neni droga :palec: :lol:

pannda
Kelišová 6735 příspěvků 36 inzerátů 28.12.18 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Už nevim kudy kam, tak se obracím na Vás :roll: potřebuju radu. No srdce říká něco jiného než rozum :zed: s přítelem jsme spolu 3 roky, máme ročního syna. Ale úplně na začátek teď. Poznala jsem ho, když mu bylo 21, uz od mala procházel bahnem, takže hledal útěchu v hulení a pervitinu. Načež jsem věděla jen o tom hulení. Já nehulim a nikdy bych to do pusy nevzala, že bych byla nadsená z toho, že hulí, to fakt nejsem, no dohodli jsme se, ze jednou za den může -i tak mi to přijde dost!!! Ale říkám si, takovýho sis ho našla a zakazovat mu to nemůžu. Já zase kourim cigarety :think: ale na to, že šňupal jsem přišla až tři měsíce po porodu, jinak by letěl z fleku :pocitac: :pocitac: ale slíbil, že přestane. Zatím to vypadá, ze to dodržel. Skoro rok je cistej. Jen mi prijdou divný jeho výkyvy nálad :think: někdy už jen co otevře oči, tak po všech řve - já mám ještě dvě děti z předchozího vztahu. Ale štve mě i to, že nerespektuje to, na čem se dohodnem zkrz to huleni a ještě ani nemá snahu se omluvit ani když brecim :,( ráno vstavam s nim do práce a dělám mu svacinu, delam vše, aby byl spokojenej, zaridila jsem mu oddlužení, no celkově mu dala zivot do pořádku, dala mu strechu nad hlavou, zázemí, rodinu a on jakoby si toho nevazil a to mame pred svatbou. A ještě jde o to, kdybych ho vyhodila, tak to sama se třema detma neutahnu :,( to me trapi nejvíc. Bývalý aliky platí, mam rodicak, ale se vsim vsudy by mi zbylo 4500,– coz je nerealny přežít

nepochopím…a co na něj říká okolí, rodina?

VitaminC
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 28.12.18 12:56

Tys podle vseho jeste nemela petadvacet a uz mas tri deti se dvema muzi, ktere nejsi schopna uzivit? Kam jsi dala hlavu, devce?

Markéta80
Hvězda diskuse 41392 příspěvků 28.12.18 13:01

8o svatba s takovým člověkem? Chudáci děti a ty padneš pěkně na dno.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 28.12.18 13:03

Tebe mi není líto, ale těch dětí. Ony na výběr neměly, když jsi jim domu natáhla zadluženou psychicky labilní fetku :poblion:
Co teď? Postavit mu kufry před dveře, jít na sociálku a další úřady vyzebrat nějaké dávky, případně bych vyhledala nějakou neziskovku zabývající se nízkopříjmovými rodinami, abys mohla brát i z potravinové banky…
A nezapomeň se omluvit dětem a slíbit jim, že už jim domu nikdy takový póvl nepritahnes :roll:
Mimochodem když přestaneš kouřit, budeš mít víc peněz… :zed:

Blankaspl
Kecalka 228 příspěvků 28.12.18 13:03

Co vůbec žene ženskou si s něčím takovým začínat? Je to nějaký spasitelský komplex nebo co? Já bych teda zdrhala, co by mi síly stačily a děkovala nebesům, že jsem prozřela ještě před svatbou…

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 28.12.18 13:06

Porad bere. Vykyvy nalad jsou abstak. Bez od nej. Jako samozivitelka budes mit narok na spoustu pridavku a spispevku. Zvladnes to. Segra je samozivitelka a ma vic penez nez ja mela v praci.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 28.12.18 13:10

@VitaminC za tohle bych uplne nesoudila. Ne kazdy zacina rodit po tricitce. Nekdo chce byt mlada mama. A to ze ji prvni vztah nevysel… Nikdo neni vedma aby mohl rict jo to je ten pravy s tim je to na cely zivot.

markytka3
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 28.12.18 13:11

… to snad musi byt fakeovy prispevek, fakt existuje takovy clovek, co zatahne ke svym dvema detem smazku, zplodi s nim dalsi dite a jeste si ho chce vzit? ten clovek musi byt uplne vygumovany… dobre, dite predpokladam bylo po selhani antikoncepce, jako ve vetsine pripadu zde, ale dobrovolna svatba? to aby jste v budoucnu mohla splacet dluhy, ktere si udela aby mel na fet??? :zed: :zed: :zed:… tento prispevek neverim, ze je realny, bo neverim byl existoval takovy idiot… a co na noveho taticka rikaji vase dve deti?

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 28.12.18 13:12

Ze se ji zastanu…o perniku nevedela. Dozvedela se to az po porodu. A ze hulil marihuanu? To dneska neberu jako drogu. Huli kazdej druhej. Nebo to aspon zkusil

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >