Rození císařem na přání ženy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 19.01.17 19:44
Rození císařem na přání ženy?

Od puberty mě vše kolem porodu atd. velmi děsí. Dnes je mi 31 a jsem pořád bezdětná. Zajímalo by mě vaše zkušenosti, jestli některá z vás rodila císařem na přání. Jak se tvářili doktoři? Je císař opravdu bezbolestnější? Jak případně doktoři nahlíží na papír od psychiatra?

Přečtěte si článek: Porod císařským řezem a hojení poté

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

pokymata
Kecalka 228 příspěvků 19.01.17 19:49

Teď zrovna diskutujem jak se mu bráníme co to jde. To je ironie..Psychiatr asi zabere. Hysterkám prej císaře udělaj rádi, to sem slyšela. :nevim:

viky23
Neúnavná pisatelka 16324 příspěvků 19.01.17 19:53

A ja bych ty cisare na prani zakazala. Schvalne :mrgreen:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 19.01.17 19:54

Pokud je to psychického rázu, tak udělají co vím, sícaře na „požádání“ teda spíš žádanku od psychiatra… Ale pokud to je jen v tobě, že se bojíš, tak to rozhodně ne.. To by tak chtěla většina.. Také jsem se porodu bála ale přešlo to, když to na mě přišlo :D A teď čekám „druhé“… Co vím, tak pokud jsi nerodila, nemáš s ničím takovým zkušenosti :nevim: :nevim: Abys potom nelitovala.. Já měla jen spontální porod a díky bohu za něj.. žádná jizva, dlouhá rekonvalescence, malého jsem hned viděla a do hodky jsem se procházela jak na tanečním.. To některé ženy po CS říct nemohou… Dobře zvaž, či to nestojí za zkoušku.. Císař je operace, né procházka růžovou zahradou

sakota
Kelišová 5500 příspěvků 19.01.17 19:55

@viky23 Ja bych je zpoplatnila, jinak at si kazda dela co a jak chce se svym telem.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 19:55
@viky23 píše:
A ja bych ty cisare na prani zakazala. Schvalne :mrgreen:

a já ne, já bych je povolila, ale ať si to zaplatí nebo aspoň rozdíl mezi císařem a klasikou

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 19.01.17 19:56

Papír od psychiatra (jiného lékaře) bere gynekolog v porodnici vážně. Jednak, kdyby se něco po…, tak měl přece psáno, že z psychických důvodů má být císař a jednak gynekolog předpokládá, že s takovou rodičkou nebude moc dobré pořízení. Císař je bezbolestnější během porodu, nicméně to většinou bolí víc po tom. Je to velká břišní operace, žádná sranda. Za mě je lepší absolvovat kvalitní předporodní přípravu, ev. mít u porodu PA, které člověk věří. Některé porodnice „nabízejí“ výběr své porodní asistentky s jejich personálu, která pak dojede k tvému porodu a věnuje se ti. Ono pokud sečteš rizika pro matku a dítě, tak je to prašť, jak uhoď. U císaře lehce vyšší pro matku, u klasického porodu lehce vyšší pro dítě. Podle mě strach z porodu plyne hlavně z neznalosti situace, zkus si o tom promluvit třeba s psychologem a já si myslím, že by asi neměl být zas takový problém absolvovat předporodní přípravu i jako netěhotná.

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 19.01.17 19:57

@Andrea.Tom je mi jasné, že je to operace, když já jsem hrozný pesimista, vždy si myslim, že vše dopadne nejhůř a že bych třeba měla kleště.

Sisi 79
Kelišová 5106 příspěvků 19.01.17 20:01

Já jsem obulela když jsem se dozvěděla ze půjdu na císaře. Malého jsem sice viděla ihned, ale pak jsem byla 4h ma jipce a s malým jsem se setkala opravdu za dlouho. Jeste ze ho mel tatínek. Ano císař boli, 3-4 dny hodně, nejde se smát, smrkat, nedej bože si kychnout :mrgreen: Neboj az budes těhotná, určitě se s tim srovnas ;)

pokymata
Kecalka 228 příspěvků 19.01.17 20:02

Mysli taky na miminko. Pokud nemáš anatomický problém, nebo předpoklad že by to tebe nebo miminko ohrozilo, tak je pro dítě určitě lepší klasika. To ti řekne každej doktor.

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 19.01.17 20:03

@pokymata to si právě nemyslím, protože při císaři dítě nepřidusí. Bohužel v okolí znám ženy, kterým dítě přidusily a mají následky

pokymata
Kecalka 228 příspěvků 19.01.17 20:06

Bože, kde rodily? 8o

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 19.01.17 20:07

Pokud budeš mít žádanku od psychiatra, který ti indikuje nějaký vážný problém, kvůli kterému bys klasický porod nezvládla, tak ti císaře udělají. Po předložení papíru u mě nikdo ani nepipl, všichni byli úžasní, strašně milí s hodní. Ale když přijdeš s tím, že se prostě jen bojíš, tak ti každý řekne, že to zvládla miliarda žen, tak to zvládneš taky.

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 19.01.17 20:07

Císařský řez je operace jako každá jiná, i se svými riziky. Znám pár zpackaných případů. Nechápu, že si některé myslí, že je to brnkačka. :roll: A na přání, to je teda síla. Radši ze sebe nechat udělat magora, než přirozený porod. 8o U zubaře taky poskakuješ na jedné noze, šklebíš se, ječíš a děláš opici?? :mrgreen:

pokymata
Kecalka 228 příspěvků 19.01.17 20:08

Tomu místu je třeba se vyhnout :think:. Rodim v dubnu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >