Rozepínání fusaku Lodger - co tam našít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky88
Kecalka 301 příspěvků 03.11.14 13:47
Rozepínání fusaku Lodger - co tam našít?

Maminky, mám 11ti měsíčního syna, vloni to bylo v pohodě, ale letos se naučil, že mi fusak Lodger neustále rozdělává, ty suché zipy jsou trochu nedořešené. Nerada bych ho prodávala, fusak se mi moc líbí, nemusím ten typ fusaku jako je např. Emitex… Napadlo mě, přišít na fusak ještě něco, co by rozdělávání zabránilo… řešil jste toto někdo? Nemáte nějaký nápad?

Jak maminky hodnotí Lodger Bunker fusak

Reakce:
lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 03.11.14 13:48

Knofliky a ocka?
Lodger je super proste :pankac:

Hoa Mai
Kelišová 6073 příspěvků 20 inzerátů 03.11.14 13:51

@Marky88 Ha, nestraš! Mám stejně staré dítě a na tohle ještě nepřišel. Taky mě napadlo to, co @lyrica, ty podlouhlé knoflíky a očka. Nebo případně dítku ještě vrazit do ruky něco, čím se zabaví a dá pokoj fusaku.

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 03.11.14 13:54

Asi ty knoflíky, jen doufám, že to nebude vypadat blbě :(

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 03.11.14 13:55

Bych to udelala jakoby zevnitr, aby to nebylo videt.

Billi
Nadpozemská drbna 26018 příspěvků 03.11.14 14:08

@Marky88 co našívací patentky? Viděla jsem i větší. Mám to v plánu na příští rok. Můj Lodger jede už 4. sezonu a je to znát.

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 03.11.14 14:09

@Billi tak to ten nás je porad jako novej :pankac:

Billi
Nadpozemská drbna 26018 příspěvků 03.11.14 14:13

@lyrica nám jede už 3. dítko, měla ho půjčený švagrová a V. ho měl už jako mimino. Vypadá skvěle, to ano, ale sucháč je už poněkud ochozený.
Ještě mě napadlo vyměnit sucháč třeba za ten, co se používá na látkové plenky. To je neskutečný držák.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >