Rozešel se kvůli vám partner?

Anonymní
30.12.20 18:54

Rozešel se kvůli vám partner?

Je tu některá, kvůli které se její partner rozešel? Po jak dlouhé době? A vydrželo vám to?

Nez mě odsoudite, proste jsem se zapletla s bývalým kolegou, který má ovšem 11 let partnerku, je jim skoro 40 a nemají děti, nejsou svoji. Je to oboustranné, denně si 2h volame, píšeme si neustále, dneska mi psal, jak ho trápí, ze mi nemůže zavolat kdykoliv chce a ze to je pro nej cely strašně těžký.

No a já přemýšlím jestli to neutnout. Jsem zamilovaná, moc. Myslím že i on se zakoukal. Ale nevěřím, ze by ukončil 11 lety vztah a mě to pak semele víc a hlavne - nechci stát za rozpadem jejich vztahu, ať už je jakýkoliv. Podle mě prechozeny. Navíc upřímně nevím proč nemají děti, on po nich hodně touží, myslím ze v tomto směru jim to nevychází, ale nevím, neptala jsem se.

Cele to trvá 2 měsíce

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8650
30.12.20 19:06

Už zase?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3120
30.12.20 19:06

Je dobré, že nad tím takto přemýšlíš. Ale pozor na chlapy, kteří umí podvádět. Rádi to opakují. Té jeho patnerky mi je líto, asi by dítko chtěla, ale je otázka, jestli ho mít s nevěrným chlapem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2705
30.12.20 19:07
@Anonymní píše:
Je tu některá, kvůli které se její partner rozešel? Po jak dlouhé době? A vydrželo vám to?

Nez mě odsoudite, proste jsem se zapletla s bývalým kolegou, který má ovšem 11 let partnerku, je jim skoro 40 a nemají děti, nejsou svoji. Je to oboustranné, denně si 2h volame, píšeme si neustále, dneska mi psal, jak ho trápí, ze mi nemůže zavolat kdykoliv chce a ze to je pro nej cely strašně těžký.

No a já přemýšlím jestli to neutnout. Jsem zamilovaná, moc. Myslím že i on se zakoukal. Ale nevěřím, ze by ukončil 11 lety vztah a mě to pak semele víc a hlavne - nechci stát za rozpadem jejich vztahu, ať už je jakýkoliv. Podle mě prechozeny. Navíc upřímně nevím proč nemají děti, on po nich hodně touží, myslím ze v tomto směru jim to nevychází, ale nevím, neptala jsem se.

Cele to trvá 2 měsíce

Dekuji

Myslím, že už si tu aspoň dvě diskuse, měla, viď?
Ne, nerozejde se. Kdyby chtěl, už to udělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:10

Ano rozvedl, po roce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:11

Ahoj můj manžel se k vůli mě rozvedl jeho bývlá žena udržovala styky s jinými muži tak proto. Naše manželství trvalo 38 let. Bohužel manžel zemřel.

• Citovat
  • Nahlásit
6193
30.12.20 19:12

Kdyby chtel, udela to. Jsi jen pekna rohozka na spestreni jeho vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:13
@Anonymní píše:
Ahoj můj manžel se k vůli mě rozvedl jeho bývlá žena udržovala styky s jinými muži tak proto. Naše manželství trvalo 38 let. Bohužel manžel zemřel.

To je mi moc líto, ale 38 let je nádherný číslo, věřím ze jste oba byli moc šťastní :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
6193
30.12.20 19:14
@Anonymní píše:

Ze si to skoro po 40 letech pamatujete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
30.12.20 19:15
@Kockazvysocan píše:
Myslím, že už si tu aspoň dvě diskuse, měla, viď?
Ne, nerozejde se. Kdyby chtěl, už to udělal.

Po 2 mesicni známosti jo? :mrgreen: kdy se měsíc minimálně tak trochu otukavas. Jj tak to by udělal jen úplný blázen. Hele zažila jsem to já, a věř mi že si prvně fakt chceš srovnat, jestli to je jen “poblazneni” anebo jestli proste přišel někdo, s kým chceš strávit zbytek života. A trvá to. A boli to, i když jsi ty ta, co odchází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:18

Tak o tom, zda ukončí vztah rozhoduje on, ne ty. Jestli něco nefunguje, tak ty nebudes asi hlavní důvod rozchodu, ale spíš taková motivace. Já měla přechozený 8lety vztah, on 10let v manželství, v té době již dva roky nefunkčním. Jsme spolu 11 let, máme dvě děti, jsme manželé.. já váhala, on to provalil první. Taky jsme spolu v té době byli sotva dva měsíce. Přišlo mi to tehdy děsně rychlý, ale nelituji a nelitovala jsem. Jestli s tebou chce být, ať se rozhodne sám. Ale jestli se mu chce ve 40 začínat znova, to se docela divím. Každopádně si to dobře rozmyslí i ty. Pokud kvůli tobě spali mosty v tomhle věku, tak bude chtít nějakou jistotu než aby pak zůstal sám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:23
@Anonymní píše:
Tak o tom, zda ukončí vztah rozhoduje on, ne ty. Jestli něco nefunguje, tak ty nebudes asi hlavní důvod rozchodu, ale spíš taková motivace. Já měla přechozený 8lety vztah, on 10let v manželství, v té době již dva roky nefunkčním. Jsme spolu 11 let, máme dvě děti, jsme manželé.. já váhala, on to provalil první. Taky jsme spolu v té době byli sotva dva měsíce. Přišlo mi to tehdy děsně rychlý, ale nelituji a nelitovala jsem. Jestli s tebou chce být, ať se rozhodne sám. Ale jestli se mu chce ve 40 začínat znova, to se docela divím. Každopádně si to dobře rozmyslí i ty. Pokud kvůli tobě spali mosty v tomhle věku, tak bude chtít nějakou jistotu než aby pak zůstal sám.

No promiň ale já rozhoduju o tom, jestli to s nim ukoncim nebo ne ;) A mas pravdu, to samé mi řekla kamarádka, pokud se rozejde, tak bude chtít byt stůj co stůj se mnou a já teď nemohu po 2 měsících říct, ze ho chci “napořád”, je to cely čerstvý, takže kdo ví, jak se ten cit bude vyvíjet

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:27

Ano, my oba měli partnery a byli jsme kolegové, dlouho to bylo jen platonické a jednou to přerostlo a já věděla, že už to nemám cenu tajit a on to měl stejně, rozešli jsme se s partnery a jsme spolu už 6 let a teď čekáme první dítě, ale pokud to trvá déle a nemá se k rozchodu, byla bych obezřetná.

• Citovat
  • Nahlásit
1235
30.12.20 19:28
@Cenarius píše:
Ze si to skoro po 40 letech pamatujete…

A co by si jako neměla pamatovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:29
@Anonymní píše:
No promiň ale já rozhoduju o tom, jestli to s nim ukoncim nebo ne ;) A mas pravdu, to samé mi řekla kamarádka, pokud se rozejde, tak bude chtít byt stůj co stůj se mnou a já teď nemohu po 2 měsících říct, ze ho chci “napořád”, je to cely čerstvý, takže kdo ví, jak se ten cit bude vyvíjet

Ale já myslela ten jeho vztah a ne tvůj k němu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat