Rozešel se, protože nechce dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikkif
Povídálka 28 příspěvků 02.11.18 11:55
Rozešel se, protože nechce dítě

Zdravím děvčata a prosím vás o názor, jsem z toho zmatená jak lesní včela.
Před dvěma a půl měsíci jsem si našla přítele o 13 let staršího, mě je 30 a jemu 43. Z předchozího vztahu má 7 letého chlapečka (neplánovaného).
Všechno bylo fajn, bylo nám spolu dobře, večer jsme spali v objetí skoro až do rána, pokaždé když odcházel do práce a já u něj spala, tak mi přišel dát pusu, žádné problémy nic… jeden den dopoledne jsme se ještě domlouvali, že se večer uvidíme a uděláme si hezký večer. Tak jsem se těšila nemohla se dočkat, najednou však dorazila sms, která mi vyrazila dech. Psal, že mám přijet a vzít si tašku, abych si odvezla věci.
Když jsem se ho ptala jestli jsem něco udělala, řekl, že ne, že já za nic nemůžu… důvodem proč se se mnou rozešel po dvou a půl měsících bylo to, že nechce rodinu a mě bránit abych jí měla s někým, kdo by to dítě chtěl. Že mu je se mnou moc dobře, ale že to bude nejlepší. Půlka mne jako by najednou umřela, na něm bylo vidět, že mu to není příjemné, že to snad ani nechce, nevěděla jsem co na to říct, už tři dny do sebe nemůžu dostat ani sousto, chce se mi zvracet, na hrudi mě bolí jako nikdy před tím, žádný rozchod mě tak nezasáhl.
Otázka zní, cítil ke mě někdy vůbec něco, proč to udělal po takové době, vždyť to určitě věděl ze začátku, jestli chce nebo ne děti. že by se něčeho bál?? Předchozí dítě přišlo do rozpadajícího se vztahu před rozchodem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

navy blue
Kecalka 312 příspěvků 02.11.18 12:01

Pravda to být může a nemusí, každopádně ti uvedl takový důvod rozchodu, že je jasné, že se rozejít opravdu chce, protože tohle se nedá nijak rozdiskutovat. buď ráda, že to skončilo relativně brzo. jo a je to sr.č, protože to neudělal osobně. vyzvracej se, klidně i víckrát, takhle situace a zvlášť ten panáček si to zaslouží. ale neboj, bude líp.

Hroznej puberťák
Závislačka 4809 příspěvků 02.11.18 12:01

Podstatné je jen to, že nechce. Zbytek neřeš, jen se tím budeš drásat a stejně to ničemu nepomůže.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 12:03

bud ráda,at je to pravda nebo ne

zoidberg
Extra třída :D 11845 příspěvků 02.11.18 12:04

Možná si přečetl jednu zdejší diskuzi. Mi bylo taky doporučováno, že se mám s partnerkou rozejít, protože já nechci děti a nemám čekat až to udělá ona. Je to holt charakter.

KaNaKaNa
Nováček 7 příspěvků 02.11.18 12:05

Neboj, bude lip, tri dny je moc kratka doba…

Nikkif
Povídálka 28 příspěvků 02.11.18 12:05

rozešel se osobně, jen napsal, ať si vezmu tašku na věci :-/

Nikkif
Povídálka 28 příspěvků 02.11.18 12:07

@zoidberg a po jaké době jste se rozcházeli? a jak to vzala?

zoidberg
Extra třída :D 11845 příspěvků 02.11.18 12:08
@Nikkif píše:
@zoidberg a po jaké době jste se rozcházeli? a jak to vzala?

Nerozešli jsme se, ale místní dámy mi to doporučovaly. Prý je to vůči ní fér, aby si našla někoho jiného. Tvůj partner možná smýšlel obdobně.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 12:10
@zoidberg píše:
Nerozešli jsme se, ale místní dámy mi to doporučovaly. Prý je to vůči ní fér, aby si našla někoho jiného. Tvůj partner možná smýšlel obdobně.

a jak reagovala když si řekl že děti ne?

Nikkif
Povídálka 28 příspěvků 02.11.18 12:12
@zoidberg píše:

A nebo mu to někdo poradil, na jednu stranu jsem ráda, že jednal na rovinu co je důvod, na druhou stranu mi je na nic právě z toho důvodu, že před pár hodinama bylo ještě všechno v pohodě a najednou tohle a nedal mi jakoby ani možnost volby. Já ten rozchod nechtěla i když jsem věděla, že děti nechce. :,(

zoidberg
Extra třída :D 11845 příspěvků 02.11.18 12:23
@ka2ka píše:
a jak reagovala když si řekl že děti ne?
Že jí na tom nezáleží. Že si taky není jistá, jestli je chce.

zoidberg
Extra třída :D 11845 příspěvků 02.11.18 12:26
@Nikkif píše:
A nebo mu to někdo poradil, na jednu stranu jsem ráda, že jednal na rovinu co je důvod, na druhou stranu mi je na nic právě z toho důvodu, že před pár hodinama bylo ještě všechno v pohodě a najednou tohle a nedal mi jakoby ani možnost volby. Já ten rozchod nechtěla i když jsem věděla, že děti nechce. :,(

Jenže z rozchodu se za pár dní otřepeš. Ale tvůj mateřský pud bude sílit a partnerství by ti stejně zničil. Teď máš čas sehnat nového tatínka.

Nikkif
Povídálka 28 příspěvků 02.11.18 12:39

Kamarádka má o víc jak dvacet let staršího, ona děti chce, on ne, jsou spolu tři roky a klape jim to ani se nijak nechrání. Další kamarádka má o 12 let staršího, který taky nechce děti a ona jo, jsou spolu 5 let a klape jim to. Další známé udělal přítel to samé, rozešel se s ní, že nechce děti, už jsou to 4 roky a ona nechce žádného chlapa už ani vidět. Je to těžké posoudit coby kdyby. Možná by časem rozchod bolel víc, možná míň, možná kdyby přišlo nečekaně dítě, možná by se těšil, možná ne. Jako kdysi můj bratranec, taky nechtěl děti a našel si přítelkyni, která o nich furt mluvila, a když po dvou letech otěhotněla, zprvu tvrdil jak to dítě nechce a teď je z malé celý podělaný …

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16774 příspěvků 02.11.18 12:43
@zoidberg píše:
Možná si přečetl jednu zdejší diskuzi. Mi bylo taky doporučováno, že se mám s partnerkou rozejít, protože já nechci děti a nemám čekat až to udělá ona. Je to holt charakter.

Kdo by si dělat se spolubydlícím děti? Až se jí bude chtít, ona to nějak vyřeší. Nic spolu nebudujete, vezme batoh a bude pryč.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >