Rozešel se se mnou kvůli ničemu

Anonymní
30.12.18 08:15

Rozesel se se mnou kvuli nicemu

Mela jsem pulrocni znamost s jednim muzem. Vse bylo v poradku. Az do chvile, kdy jsme se pohadali kvuli uplne blbosti. On hned, ze je konec, ptala jsem se ho, jestli to tak opravdu chce a on ze je to lepsi nez se dohadovat a at mu uz nikdy nepisu a nevolam. Tak ted cekam, jestli se sam ozve, ikdyz je na to moc hrdy. Nejvic me trapi, ze mi predtim neustale vyznaval lasku. Pak prijde prvni hadka a on to hned ukonci. Cekal na to si najit zaminku? Co myslite? Tohle by prece neudelal clovek, ktery doopravdy miluje… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6285
30.12.18 08:17

Nejsis hledal zaminku,jak se tě zbavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
30.12.18 08:30
@Anonymní píše:
Mela jsem pulrocni znamost s jednim muzem. Vse bylo v poradku. Az do chvile, kdy jsme se pohadali kvuli uplne blbosti. On hned, ze je konec, ptala jsem se ho, jestli to tak opravdu chce a on ze je to lepsi nez se dohadovat a at mu uz nikdy nepisu a nevolam. Tak ted cekam, jestli se sam ozve, ikdyz je na to moc hrdy. Nejvic me trapi, ze mi predtim neustale vyznaval lasku. Pak prijde prvni hadka a on to hned ukonci. Cekal na to si najit zaminku? Co myslite? Tohle by prece neudelal clovek, ktery doopravdy miluje… :think:

kolik je mu let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
30.12.18 08:30

je nevyzrálý, takhle to hned zabalit, asi bych na něj nečekala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.18 08:31

@eileithia 37. Zalezi na tom?

• Nahlásit
  • Citovat
8739
30.12.18 08:34

Spíše to vypadá, že jen čekal na nějaký impuls a chtěl se tě zbavit. Kašli na to. Není na co čekat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11746
30.12.18 08:37
@Anonymní píše:
@eileithia 37. Zalezi na tom?

no tak v tomto veku uz chce mit klid a né se hadat kvuli nejake pitchovine.....docela ho chapu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157
30.12.18 08:43

Tak zrejme to pro nej nebylo kvuli nicemu. Uz bych to neresila a nevnucovala bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
30.12.18 08:45

Záminka? Nevyzrálá osobnost? Těžko říct. Každopádně to není normální reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4356
30.12.18 08:46

Taky jsem poznala takový typ chlapa. Byla jsem úžasná a miloval mě a za pár hodin (doslova) se se mnou rozešel s tím, že mě už nemiluje. Byla jsem z toho tak zkoprnela, že jsem neměla ani sílu na nějaký smutek nebo tak něco. Jakoby mu v hlavě přeskočilo. Jenže jsem si to potom zažila i z druhé strany. Chlap vcelku fajn, zedny problém jsem neměla. Večer jsem šla spát a ráno jak jsem ho viděla, tak jsem věděla, že je konec. Absolutní prázdno a musela jsem hned pryč. Nevím, co to je (bylo), ale bylo tak jasné a bez jakýchkoli pochybnosti, že jsme ani neměla potřebu nějak o tom přemýšlet proč a jak to. Prostě to tak bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
30.12.18 08:48

Hele, nech ho být. Prostě i lidé ve spokojeném harmonickém vztahu se čas od času chytnou. A co jako? To bude ukončovat vztah pokaždé? Nebo se časem budeš bát říct jiný názor, aby z toho nebyla hádka a on neodešel. Nech ho jít a buď ráda, že ses ho zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
30.12.18 08:56

Kvůli čemu jste se hádali? Třeba to jemu jako hloupost nepřipadalo. Kdo tu hádku vyvolal? Jestli to je jen kvůli hlouposti, tak si hledal záminku, proč odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24824
30.12.18 08:59

Taky se mi stalo, že mě to zničehonic po počátečním nadšení přestalo bavit a to jako že úplně, nedá se s tím nic dělat, city se nedají vynutit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3061
30.12.18 09:13
@Anonymní píše:
Mela jsem pulrocni znamost s jednim muzem. Vse bylo v poradku. Az do chvile, kdy jsme se pohadali kvuli uplne blbosti. On hned, ze je konec, ptala jsem se ho, jestli to tak opravdu chce a on ze je to lepsi nez se dohadovat a at mu uz nikdy nepisu a nevolam. Tak ted cekam, jestli se sam ozve, ikdyz je na to moc hrdy. Nejvic me trapi, ze mi predtim neustale vyznaval lasku. Pak prijde prvni hadka a on to hned ukonci. Cekal na to si najit zaminku? Co myslite? Tohle by prece neudelal clovek, ktery doopravdy miluje… :think:

No jestli uz necilil na jinou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hroznej puberťák
30.12.18 09:26

Vůbec to nemuselo být kvůli „ničemu“, vůbec nemusel hledat záminku a ani nemusel mít jinou. Stejně tak ty kdáky o „nevyzrálosti“ jsou úplně mimo mísu. Dovedu si úplně v barvách představit, že se naopak nějaká do té doby milované a obdivovaná po těch půl roce najednou projeví jako nevyzrálá kravka, navíc hnusně štěkající, a scéna co najednou předvede je natolik hustá, že růžové brýle spadnou rychlostí blesku. A v 37 holt už chlap není naivní trouba, co se nechá tahat za nos a bulíkovat si, že takovéhle výstupy jsou „normální“. Prostě úplně klidně mohl vyhodnotit, že takovouhle hrůzu, co se doteď úspěšně přetvařovala, ani náhodou a nazdar.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama