Rozešel se se mnou, ale jedeme na dovolenou ????????‍♀️

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IvetkaB
Povídálka 47 příspěvků 14.07.19 11:41
Rozešel se semnou ale jedeme na dovolenou ????????‍♀️

Ahoj holky…zrychlene. Přítel se semnou před par dny rozešel, ale máme už zaplaceno dovolenou i s jeho rodiči… dneska mi napsal ze musím ject protože nikdo jiný nemůže a peníze nám už taky nevrátí :nevim: hrozné ho miluju ale nevím jestli je šance ze se k sobě vrátíme…nechci si dělat totiž nějaký zbytečný naděje…nic zásadního se mezi nama nestalo, ze bych ho třeba podvedla nebo tak. Jen mu vadilo jak se někdy chovam… jeden den mi psal ze neví jestli se chce rozcházet ale druhy den mi napsal ze už semnou nechce být. Byli jsme spolu jen půl roku ale bydleli jsme spolu… všechno bylo super, občas jsme se pohádali ale nebylo to nic hrozného…aspoň z moji strany. Ještě před par dny jsme se bavili jak si krasne uzijeme dovolenou a jak se milujeme a najednou je všechno jinak. Občas jsme si od ty doby napsali ale málo, psala jsem mu ať to nezahazuje hned za hlavu a ať přemýšlí a ať si vzpomene na ty hezké chvilky. A vždy mi na to odepsal ze potřebuje čas a uvidíme… Co si o tom myslíte? ???????? je nějaká šance? Nebo ne..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
Lioness34
Závislačka 2844 příspěvků 14.07.19 11:44

Hlavně nedolejzej…

pikola
Generální žvanilka 21665 příspěvků 14.07.19 11:45

Nejela bych

ivašot.
Echt Kelišová 8422 příspěvků 14.07.19 11:45
@IvetkaB píše:
Ahoj holky…zrychlene. Přítel se semnou před par dny rozešel, ale máme už zaplaceno dovolenou i s jeho rodiči… dneska mi napsal ze musím ject protože nikdo jiný nemůže a peníze nám už taky nevrátí :nevim: hrozné ho miluju ale nevím jestli je šance ze se k sobě vrátíme…nechci si dělat totiž nějaký zbytečný naděje…nic zásadního se mezi nama nestalo, ze bych ho třeba podvedla nebo tak. Jen mu vadilo jak se někdy chovam… jeden den mi psal ze neví jestli se chce rozcházet ale druhy den mi napsal ze už semnou nechce být. Byli jsme spolu jen půl roku ale bydleli jsme spolu… všechno bylo super, občas jsme se pohádali ale nebylo to nic hrozného…aspoň z moji strany. Ještě před par dny jsme se bavili jak si krasne uzijeme dovolenou a jak se milujeme a najednou je všechno jinak. Občas jsme si od ty doby napsali ale málo, psala jsem mu ať to nezahazuje hned za hlavu a ať přemýšlí a ať si vzpomene na ty hezké chvilky. A vždy mi na to odepsal ze potřebuje čas a uvidíme… Co si o tom myslíte? ???????? je nějaká šance? Nebo ne..

Oželela bych peníze a nikam nejezdila.

IvetkaB
Povídálka 47 příspěvků 14.07.19 11:47

@ivašot. Bohužel to není málo peněz…docela dost :roll:

Janli
Echt Kelišová 9854 příspěvků 14.07.19 11:48

Nejela bych nikam a ještě s jeho rodiči. Ať si na dovolené zpytuje svědomí. A ty doma taky!

IvetkaB
Povídálka 47 příspěvků 14.07.19 11:48

@Lioness34 nemám v plánu dolejzat…chci mu dat ten čas a nechci na nej tlačit a durt mu psát abych mu lezla na nervy ještě víc a to by bylo úplně v prdeli, uvidíme se až těsně před dovolenou.

ivašot.
Echt Kelišová 8422 příspěvků 14.07.19 11:48
@IvetkaB píše:
@ivašot. Bohužel to není málo peněz…docela dost :roll:

Dělej, jak myslíš. Ale ta dovolená bude jen trapná a nepříjemná.

pikola
Generální žvanilka 21665 příspěvků 14.07.19 11:49
@IvetkaB píše:
@ivašot. Bohužel to není málo peněz…docela dost :roll:

To je jedno, ať si to vysvětlí on sám, když měl takovou nutkavou potřebu se s tebou rozejít před dovolenou tak bych chtěla peníze nebo aspoň půlku po něm.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9668 příspěvků 14.07.19 11:49

Tvl vy.ser se na něj. Jestli to chceš aspoň teoreticky zachránit, nepomůžeš tomu, že ho budeš plačtivě pozorovat na dovolený s rodičema.

Monchichik
Echt Kelišová 9395 příspěvků 14.07.19 11:50

Nikam bych nejela.

Lioness34
Závislačka 2844 příspěvků 14.07.19 11:51
@IvetkaB píše:
@Lioness34 nemám v plánu dolejzat…chci mu dat ten čas a nechci na nej tlačit a durt mu psát abych mu lezla na nervy ještě víc a to by bylo úplně v prdeli, uvidíme se až těsně před dovolenou.

Tak na dovolenou nejezdi. Nechej ho jet s vlastními rodiči - ať si jede sám a vůbec bych ho nekonktakovala. Napsala bych já nepojedu, uzijte si to tam. A nechat ho být. Žádné rozepisovani… tam by jsi mu lezla na nervy podle mě a ty by sis to stejne neuzila

Moravanka123
Kecalka 204 příspěvků 14.07.19 11:52

Sestra byla ve stejne situaci, jela a uz jsou manzele a maji i dite. Dali se tam zase dohromady.

IvetkaB
Povídálka 47 příspěvků 14.07.19 11:54

@Moravanka123 s jeho mámou máme nádherný vztah, říkala ze si můžeme udělat vlastní program a on s tátou taky… nemůžu vyhodit 40 tisíc jen pro ro ze se semnou rozešel…a já budu doma sedět na zadku

Moravanka123
Kecalka 204 příspěvků 14.07.19 11:56

Klidne jed a uvidis.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Váš příspěvek
Reklama