Rozesílá matoucí fotky

Anonymní
1.6.18 10:11

Rozesílá matoucí fotky

Ahoj, stydím se za to, takže anonymně.

Zjistila jsem, že manžel po různých známých rozesílá mailem matoucí fotky. Třeba jeli se synem a další skupinou lidí do Řecka (mně to řekl až jako hotovou věc, ale to tu neřeším) a někde na trajektu se vyfotili část skupiny, vysmátí, manžel v objetí s jednou mladou slečnou. Fotku mi dodala jedna dobrá duše, která z toho byla paf. vyptávala jsem se opatrně syna a ten řekl, že ta mladá slečna tam byla s přítelem. takže asi nějaká momentka, ale i tak. Teď jsem zase zachytila - manžel zdědil takový polorozbořený dům a rozhodl se, že ho opraví. jenže není moc zdatný a vždycky, co někde vidí, tak tam udělá (v tomhle je po tchýni). Takže třeba plot natřel na bílo. Postavil bránu, která se tam vůbec nehodí a ještě ji blbě napojil na ty zbořené a trávou zarostlé ploty. K té bráně udělal asi 10 metrů nového chodníku ze zámkové dlažby, která vede odnikud nikam. Dvě stěny domku nově omítl a obarvil na kanárkově žluto. Ve stejné barvě je i ta brána. prostě se tam vůbec nehodí, je to jak pěst na oko, vymluvit si to nenechal. Ale - vyfotil to tak, že to vypadá, že je majitelem luxusního sídla a te´d ty fotky všude posílá a chlubí. Já se za něj hrozně stydím, protože už jedni známí přijeli a bylo vidět, jak jsou v šoku, že je to jinak. No a je toho víc. On mi to neříká, vždycky se to dozvídám od cizích lidí.

Nechaly byste to anebo byste nějak reagovaly? Zase nechci ty dobré duše nabonzovat, že mi dávají informace, když od něj to nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29370
1.6.18 10:31

On ty fotky rozesílá mailem? No, to bych se ho na to asi zeptala… asi se chce pochlubit, asi potřebuje zvednout sebevědomí…
Na druhou stranu, když jsme někde jako skupina kamarádů, tak takových fotek, kde stojíme vedle sebe s rukama na ramenou někoho druhého by se určitě našlo víc, aniž by to něco znamenalo…
A k těm fotkám „luxusního sídla“ bych známým se smíchem řekla, že luxusní zatím máme tento kousek, ale postupně to bude pokračovat, dokud nebude luxusní sídlo z celého domku… koneckonců ta fotka přece byla pravdivá, byl to jen zdařilý výřez reality… asi bych si to nebrala tolik k srdci, ale manželovi bych trochu doporučila se před tím víc zamyslet, než něco někomu pošle… zase ale nevíš, jak přesně to poslal… jestli se pochlubil ve stylu „tohle jsem teď dokončil a myslím, že se mi to povedlo“ a k tomu dal fotku toho nového opraveného, tak vlastně nelhal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
1.6.18 10:39

Asi se chce pochlubit, někdo to dává na facebook, někdo to posílá emailem.. Honí si tím ego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15058
1.6.18 10:41

Manžel asi bude trošku zakomplexovaný a snaží se dělat pseudodojem tímto způsobem. Je to trapný…asi bych se za něj taky styděla…možná bych se ho na to na rovinu zeptala, jestli mu to není trapný, když pak lidé zjistí pravdu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35992
1.6.18 10:41

Nedáš nám sem tu fotku? :-) moc prosím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 10:44
@káťa píše:
Manžel asi bude trošku zakomplexovaný a snaží se dělat pseudodojem tímto způsobem. Je to trapný…asi bych se za něj taky styděla…možná bych se ho na to na rovinu zeptala, jestli mu to není trapný, když pak lidé zjistí pravdu???

U té objímající fotky mi ta známá říkala, že si nejdřív myslela, že je to manželova milenka, že to z té fotky tak vypadá. Je mi to nepříjemné, že před lidmi dělá, že někoho jakoby má. Mně se fotkama ani nepochlubil.

• Citovat
  • Nahlásit
29370
1.6.18 10:44
@Fally123 píše:
Asi se chce pochlubit, někdo to dává na facebook, někdo to posílá emailem.. Honí si tím ego.

jo, když vidím, co všechno lidi dají na facebook, tak tohle rozesílání emailem je jen slabý odvar… tak to vidí jen ten dotyčný, komu se to pošle, ale na facebooku to většinou mají i vystaveno veřejně… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11548
1.6.18 10:51
@Pudloslava píše:

Já též :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
1.6.18 10:58

Zeptala bych se ho na tu fotku s tou ženskou proč to jako posílal ostatním že to vypadá dost trapné a netaktně i vůči tobě. S tím barákem bych to brala před ostatníma jako srandu i když u tvého může to asi sranda nebude..no ty ho znáš nejlíp jaký opravdu je. pokud je zamindrákovaný tak od takového radši pryč. me by tim strašně lezl na nervy protože to pro mě není chlap když řeší jak vypadá před ostatníma a ještě si hraje na něco co vůbec není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24935
1.6.18 11:01

No vitej v době lhaní přes fotky :mrgreen: většina fotek na fb a Instagramu vůbec není realita, lidí se prostě rádi chlubí. Vyfotit se u cizího auta, udělat selficko že správného úhlu a prohnat hezký filtrem aby vypadala jak modelka.
Ale je to móda spíš u mladších, mě osobně to přijde dost trapný.
Ale my tuhle jeli gabrioletem, tak jsem to tam pěkně dala a kdo nás nezná osobně, tak si asi myslí jaký nemáme vozový park :lol: (nemáme žádné auto)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28682
1.6.18 11:57
@Pudloslava píše:

Myslíš to sídlo?
To bych taky chtěla vidět. :lol: neumím si to představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 12:07

To mi připomnělo jednoho známého. Ten zase rozesílá smsky typu: „Posílám pěkný pozdrav z kavárny v centru Paříže.“ Několikrát za rok. Jenže už několikrát ho půl dne po obdržení SMS někdo potkal u nás ve městě :-)
S tou ženskou by se mi to taky nelíbilo a sídlo bych asi vzala jako vtip. Ale na druhou stranu - jací jsou známí, kteří ti o těch fotkách říkali? Mám známou, která dovede udělat aféru z naprosto nevinné věci a dovedu si představit, že by ji stačilo, aby mého muže viděla, jak se na ulici baví s jinou ženou, a začala by rozhlašovat všelijaké věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 12:24
@Anonymní píše:
To mi připomnělo jednoho známého. Ten zase rozesílá smsky typu: „Posílám pěkný pozdrav z kavárny v centru Paříže.“ Několikrát za rok. Jenže už několikrát ho půl dne po obdržení SMS někdo potkal u nás ve městě :-)
S tou ženskou by se mi to taky nelíbilo a sídlo bych asi vzala jako vtip. Ale na druhou stranu - jací jsou známí, kteří ti o těch fotkách říkali? Mám známou, která dovede udělat aféru z naprosto nevinné věci a dovedu si představit, že by ji stačilo, aby mého muže viděla, jak se na ulici baví s jinou ženou, a začala by rozhlašovat všelijaké věci.

Jedni jsou dobří rodinní známí, kteří ho mají trochu přečteného, nechápali, proč jim to posílá (fotka se slečnou) a byli z toho vedle, ale rozhodli se, že mi to dají vědět, protože se s námi stýkají, bylo jim to trapné a chtěli, aby si dávala pozor (jsem jim za to vděčná, protože není nic horšího, než když je člověk měsíce či roky za husu - všichni ví, jen ta dotyčná ne).

To druhé bylo náhodou, kdy mi známá volala a říkala, je vy to tam máte krásné, luxusní, ten tvůj je borec, co všechno zvládl, já ti tak závidím, ty se máš, vždyť on je tak super, tolik dělá pro rodinu, hýčkej si ho, ať ti neuteče. A já - co máme luxusní, o čem mluvíš? A tak mi poslala fotky, co rozšiřuje a já jí poslala reálnou fotku a bylo hooooodně velké divení.

To je další rovina, co mi vadí - všichni si myslí, že se mám jak v bavlnce, oplývám penězi, po čem si vzdychnu, to mám, ale ono je to naopak.

A když to těm lidem vysvětluji, tak mi nikdo nevěří.

• Citovat
  • Nahlásit
739
1.6.18 13:36

Neřešíte nějak moc co si o vás myslí ostatní?? Nebo vaši známí jestli nejsou malinko povrchní a manžel se jim chce jaksi zalibit, ale dělá to takto zvláštně?? Trošku mi to tak přijde z tvého posledního příspěvku…jestli třeba i ty to manželovi nepredhazujes podívej co mají známí a my nemáme a manžel to vnímá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28682
1.6.18 14:41
@Anonymní píše:
Jedni jsou dobří rodinní známí, kteří ho mají trochu přečteného, nechápali, proč jim to posílá (fotka se slečnou) a byli z toho vedle, ale rozhodli se, že mi to dají vědět, protože se s námi stýkají, bylo jim to trapné a chtěli, aby si dávala pozor (jsem jim za to vděčná, protože není nic horšího, než když je člověk měsíce či roky za husu - všichni ví, jen ta dotyčná ne).

To druhé bylo náhodou, kdy mi známá volala a říkala, je vy to tam máte krásné, luxusní, ten tvůj je borec, co všechno zvládl, já ti tak závidím, ty se máš, vždyť on je tak super, tolik dělá pro rodinu, hýčkej si ho, ať ti neuteče. A já - co máme luxusní, o čem mluvíš? A tak mi poslala fotky, co rozšiřuje a já jí poslala reálnou fotku a bylo hooooodně velké divení.

To je další rovina, co mi vadí - všichni si myslí, že se mám jak v bavlnce, oplývám penězi, po čem si vzdychnu, to mám, ale ono je to naopak.

A když to těm lidem vysvětluji, tak mi nikdo nevěří.

Nehrotíš to trochu?
To je vcelku normální, že se člověk snaží vyfotit fotku tak, aby focený objekt vypadal líp, ne? :think:

Zřejmě byl pyšný, že postavil tu bránu, chodník a opravil zeď, no.
Pro tebe je možná ta barva ošklivá, vůbec se tam nehodí, chodník vede on nikud nikam a vůbec je jeho kutilství trapné, ale on je na to možná pyšný. :think:

Když se do něj pokusím vcítit, tak bych byla pěkně naštvaná, kdybych poslala někomu třeba fotku skalky, co jsem založila a pak zjistila, že můj manžel rozesílá lidem fotky zbytku zarostlé zahrady, aby viděli, jak to vypadá „doopravdy“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama