Rozešla jsem se s přítelem, nevím co budu dělat

Anonymní
25.10.20 15:51

Rozešla jsem se s přítelem, nevím co budu dělat

Ahoj holky,
hodně citlivé téma, proto anonymně.
Právě jsem se rozešla po 6ti letech (kdy jsme spolu 4 roky bydleli a máme spolu byt na hypo) s přítelem. Neklapalo nám to, ten vztah nefungoval, sex nefungoval, on se ho stále snažil zachránit, ale já už to vzdala, už rok to bylo v tomto duchu. Dnes jsme se dohodli na tom, že se rozejdeme, bylo to spíše z mé iniciativity. On se ted sbalil a odjel bydlet za svým tátou, já jsem na bytě. Pak se vystřídáme a já půjdu na čas k rodičům. On se bude chtít odstěhovat, neboť z mých financí šlo na základ bytu 500k. Taky se ale bojím, že mi neschválí hypotéku, i když bych na ní teoreticky dosáhnout měla. Ale momentálně mě víc trápí, že jsem mu hrozně ublížila. Jenže - kdybych to neudělala, brala bych čas sobě i jemu na to si najít někoho s kým to bude klapat. Hrozně mě to bolí a nevím co mám dělat… :(
Je to můj první vetší rozchod…¨
Díky za každý názor, zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5439
25.10.20 15:55

Pokud opravdu vis, ze to z tve strany neni tak, jak by to melo byt, udelala jsi to nejlepsi i pro nej. A to bez ohledu na zavazky. Ano, ted to boli a jeste ho to nejakou dobu bolet bude, ale je to daleko lepsi a ferovejsi, nez si to rozmyslet s ditetem, pripadne ve chvili, kdy by se objevil nekdo jiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 16:29

Můj ex, kdyz jsem se s nim po 7letech rozcházela, brečel. Půl roku nežil. Byl na dně. Ja randila s mým nyní manželem. Taky nefungoval sex a prostě mi vadilo hodně věcí. Hlavně jeho lennost. Ale byl a je to dobrý člověk. Trhalo mi to taky srdce. A dnes? Má super ženu a dvě úžasný děti. Zije spokojenej život a vztah. To bychom spolu neměli. Nehodili jsme se k sobě. Děláš to i pro něj, aby mohl být s někym doopravdy šťastný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 19:13

Hlavně že jsi ho nepodvedla. Cením to, že jsi za ním přišla a řekla jak to je.

• Citovat
  • Nahlásit
610
25.10.20 19:54

Udělala jsi správné rozhodnutí. Bude to bolet ještě spoustu měsíců. Hlavně mu už nedávej žádnou naději na slepení vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
25.10.20 20:39

Hlavu vzhůru. S hypotékou se neboj. Má sestra si teď vyběhávala po rozvodu hypo na sebe a dostala ji a to je její plat docela malý na zdejší poměry, a je sama s dítětem. Ale zase měla dobrou finanční poradkyni, která z těch bank vytřískala co se dalo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
25.10.20 23:17

Hrozně mě to bolí a nevím co mám dělat… :(

No na žádný mejdan to nevypadá, tak asi koupit dvě lahve nějakého tlamolepu, pět kilo oříšků a prosedět nějaký čas u televize, filmů…
Pak se se podívat po nějaké té seznamce a začít svádět prolhané chlápky od rodin :cert:
Ještě by jsi se mohla přihlásit jako dobrovolnice do nemocnice a na nějaké truchlení nebudeš mít moc času.

Nic moc jiného se totiž dělat nedá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 17:10

Ahoj fakt nechápu proč po nom truchlis když už si ho skoro cca rok nechtěla. :nevim: když vztah a sex byl k ničemu to nechápu. :nevim: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11797
27.10.20 17:18

V cem ten vztah nefungoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 18:01
Teď jen všemu
@Anonymní píše:
Můj ex, kdyz jsem se s nim po 7letech rozcházela, brečel. Půl roku nežil. Byl na dně. Ja randila s mým nyní manželem. Taky nefungoval sex a prostě mi vadilo hodně věcí. Hlavně jeho lennost. Ale byl a je to dobrý člověk. Trhalo mi to taky srdce. A dnes? Má super ženu a dvě úžasný děti. Zije spokojenej život a vztah. To bychom spolu neměli. Nehodili jsme se k sobě. Děláš to i pro něj, aby mohl být s někym doopravdy šťastný.

Tak tohle zažívám já, poslední rok a půl. Rozchod s přítelkyni po 6 letech, ona už s novým přítelem a já se stále nikam neposunul. Strašně bych rád chtěl, ale mám nějaký blok.

• Citovat
  • Nahlásit
12092
27.10.20 18:01

Tohle bolí vždycky…i když to člověk chce..je to tvrdé, ale to je prostě život…za čas bude lépe tobě i jemu, až si oba najdete někoho, s kým vám bude lépe, udělala jsi dobře, nikam by to nevedlo a ty pocity k tomu holt patří :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
27.10.20 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
hodně citlivé téma, proto anonymně.
Právě jsem se rozešla po 6ti letech (kdy jsme spolu 4 roky bydleli a máme spolu byt na hypo) s přítelem. Neklapalo nám to, ten vztah nefungoval, sex nefungoval, on se ho stále snažil zachránit, ale já už to vzdala, už rok to bylo v tomto duchu. Dnes jsme se dohodli na tom, že se rozejdeme, bylo to spíše z mé iniciativity. On se ted sbalil a odjel bydlet za svým tátou, já jsem na bytě. Pak se vystřídáme a já půjdu na čas k rodičům. On se bude chtít odstěhovat, neboť z mých financí šlo na základ bytu 500k. Taky se ale bojím, že mi neschválí hypotéku, i když bych na ní teoreticky dosáhnout měla. Ale momentálně mě víc trápí, že jsem mu hrozně ublížila. Jenže - kdybych to neudělala, brala bych čas sobě i jemu na to si najít někoho s kým to bude klapat. Hrozně mě to bolí a nevím co mám dělat… :(
Je to můj první vetší rozchod…¨
Díky za každý názor, zakladatelka

Co mas delat? Proste jit dal. Ono to vsechno casem prejde. Neohlizej se co by kdyby. Udelala jsi dobre. Udrzovat nefunkcni vztah nejde a jak sama pises, dala jsi mu sanci aby mohl mit nekoho s kym to pujde, kdyz spolu vam to neslo a to samy si zaslouzis i ty. Nastesti nemate deti. Tak vlastne neni co resit. Ted se venuj sobe a praci nebo studiu a casem potkas stesti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
27.10.20 21:29
@Anonymní píše:
Teď jen všemuTak tohle zažívám já, poslední rok a půl. Rozchod s přítelkyni po 6 letech, ona už s novým přítelem a já se stále nikam neposunul. Strašně bych rád chtěl, ale mám nějaký blok.

Strasne bych rad chtel… takhle strasne chtel muj kamarad. Nekolik let. Pak rezignoval a asi po 3 letech, co jsme se nevideli, ten vztah prisel sam a za mesic se mu narodi syn… co tim chci rict? Ze se proste tak strasne nesnaz a neupinej se na hledani noveho vztahu. Venuj se jinym vecem. Prece kvalita tveho zivota nevisi na existenci pritelkyni ne? Tu spokojenost si vytvaris sam. A az budes srovnanej, tak prijde sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 21:51
@lenkahav píše:
Strasne bych rad chtel… takhle strasne chtel muj kamarad. Nekolik let. Pak rezignoval a asi po 3 letech, co jsme se nevideli, ten vztah prisel sam a za mesic se mu narodi syn… co tim chci rict? Ze se proste tak strasne nesnaz a neupinej se na hledani noveho vztahu. Venuj se jinym vecem. Prece kvalita tveho zivota nevisi na existenci pritelkyni ne? Tu spokojenost si vytvaris sam. A az budes srovnanej, tak prijde sama.

Jsem to špatně formuloval :) já nic nehledám, nechávám tomu všemu volný průběh. Sám vím, že na další vztah nejsem připravený a spíš po 1,5 je ve mě stále zklamání a sám bych určitě nechtěl pak ubližovat někomu jinému. Že bych mu nedával lásku, jako ona mě :palec:

V téhle době mít vztah je docela náročná věc..

• Citovat
  • Nahlásit
610
28.10.20 13:22
@Anonymní píše:
Teď jen všemuTak tohle zažívám já, poslední rok a půl. Rozchod s přítelkyni po 6 letech, ona už s novým přítelem a já se stále nikam neposunul. Strašně bych rád chtěl, ale mám nějaký blok.

Smutnit až 2 roky je podle psychologů normální.

Zkus na své „blokaci“ zapracovat podle nějaké knihy, podle internetu. Budeš se v tom muset trochu duševně pohrabat.

Když by to nepomohlo, tak pak vyhledat psychologa. Je zbytečné ochuzovat se o partnerský vztah a mrhat vlastním životem.

Jak to myslíš?
„V téhle době mít vztah je docela náročná věc.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama