Reklama

Rozešla se se mnou přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Honza456
Povídálka 11 příspěvků 01.03.18 12:48
...

Uz neni aktualni.

Příspěvek upraven 14.08.18 v 22:56

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 01.03.18 12:54

@Honza456 Ahojda,
já bych ji tedy psala i nadále.. ale ne jako milion zpráv za den, ale třeba jen, aby věděla, že na ni myslíš. Jinak zkuste se vídat někde jinde, snaž se ji věnovat, ale netlač na ni. Pokud nebyla šťastná a rozešla se s tebou (nebo dala pauzu to je jedno), tak to, že se teď začneš snažit je sice hezké, ale všichni víme, jak to chodí. Když se k sobě vrátíte, tak chvíli,,budeš sekat latinu" a po čase to zase bude stejné.. tak to prostě je. Zkus zapracovat na sobě, je důležité dávat ženě najevo city.

divine woman
Echt Kelišová 8140 příspěvků 01.03.18 12:54

A proč to po 8 letech a snažení o dítě není už manželka? Nebyl to také problém? Ženě, která chce otěhotnět a ty s ní nespíš jen těžko vysvětlíš, že ji chceš.

Emimin7
Echt Kelišová 8124 příspěvků 01.03.18 12:56

Pozor, pokud řekla, že chce být sama, snaha o další kontaktování se stává obtěžováním.

Ostravak76
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 01.03.18 12:59

Jak to vidím jako chlap a můžu se mýlit. Tvoje přítelkyně si přeje dítě, jí jako ženě tikají biologické hodiny, tobě ne. Ty ji dáváš v podstatě najevo, že dítě nechceš. Tohle je natolik zásadní, že podvědomě začala hledat jiného vhodného „otce“. Tvůj popis je jednostranný, ale usuzuji, že v tomhle má již kandidáta. Nemáte děti, nemáte majetek. Otřepej se a nechej ji být.

Petruna21
Echt Kelišová 9857 příspěvků 01.03.18 13:00

Těžko říct zda jí napsat každý den třeba jednu sms jak se má nebo tak něco ale zas to nepřehánět aby jí to nazačalo vadit a nepřerušila kontakt úplně. Asi bych tomu čas dala ale záleží jak dlouho chceš čekat ty :)

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 01.03.18 13:04

Ja bych nepsala vubec. Takhle jste stale v kontaktu a tak nema sanci poznat jestli ji budes chybet a hlavne co k tobe citi atd..

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33618 příspěvků 01.03.18 13:05

@Honza456 vezmu topodle sebe a rozchodu po 21letech…když odejdu nevracím se..chtěla jsem být sama každopádně komunikace s manželem mě moc pomohla, protože věděl co potřebuji a hlavně netlačil. Je ted jedno proč odešla důležité je pro toho druhého čas a prostor, aby si uvědomil co chce atd.Ted užjsme každý sám a jsme nejlepšími přáteli. Pokud něco nefunguje nemá cenu to udržovat to je můj jak názor tak zkušenost :kytka:

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 01.03.18 13:06

@Honza456 ja bych se bez vytacek zeptala na nejaky casovy usek te pauzy, co pro ni behem te doby bude komfortni - takze jestli ji sms neobtezuji, a podle ceho poznas ze je to porad pauza, nebo jste se vratili nebo je to definitivni rozchod. I ty jsi preci clovek ktery nemuze vecne cekat.

Bylo by zajimave znat pohled od ni, radilo by se lepe :mrgreen:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 01.03.18 13:06

@Honza456 Kdyz jsem ja odesla ze vztahu, protoze jsem „chtela byt sama“, tak jsem opravdu chtela byt sama. Kdybych dostavala zpravy kazdy den, pak bych se jeste vice utvrdila v tom, ze chci byt sama a ze odchod bylo dobre rozhodnuti.

Jen pauza je, ze chvili bydlim jinde. Pokud si ale odstehovala veci a uz jste i prepsali auto, pak bych se smirovala s tim, ze tento vztah skoncil.

@divine woman píše:
A proč to po 8 letech a snažení o dítě není už manželka? Nebyl to také problém? Ženě, která chce otěhotnět a ty s ní nespíš jen těžko vysvětlíš, že ji chceš.

Dobra otazka :palec:

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 01.03.18 13:07

Každý den bych jí nepsal… dej jí čas, chce si urovnat myšlenky v hlavě. A ty udělej to samý. Zhodnoť si, čeho si na ní ceníš, co ti na ní vadí, co se ti ve vztahu líbilo a co ne. Pak se jí po nějakým čase ozvi, jestli by zase nezašla na kafe a zkus si s ní popovídat o vás dvou.

Pokud spolu ale neumíte mluvit a řešit problémy, je to špatně. A s tím se dá těžko něco dělat, takže pokud vám na sobě opravdu záleží, je tohle první věc, na který budete muset zapracovat.

svycarka
Echt Kelišová 7524 příspěvků 01.03.18 13:11

Pokud neni v podstate proti spolecnym schuzkam, klidne bych 2 sms tydne napsala. V podstate neexistuje vhodny okamzik, kdy se o byvalem vztahu zacit bavit. Nejak to uzavrit ci otevrit musite. Ona to nazvala pauzou, ale obavam se, ze to je jen takova berlicka jak pro ni, tak pro tebe se z rozchodu vzpamatovat. Mozna bych se na tvem miste udelala vic „vzacnym“,at te zacne postradat a hlavne vyhodnoti situaci. ;)

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 01.03.18 13:14
@divine woman píše:
A proč to po 8 letech a snažení o dítě není už manželka? Nebyl to také problém? Ženě, která chce otěhotnět a ty s ní nespíš jen těžko vysvětlíš, že ji chceš.

Také nechápu. My se brali po třech letech. Kolik je jí let?

Černá vdova
Echt Kelišová 8538 příspěvků 01.03.18 13:16

@Honza456 Zřejmě jsi s ní to dítě nechtěl, nebo jak sis představoval, že bez sexu otěhotní?
Já bych se taky vykašlala na chlapa, který by se mnou dítě mít nechtěl.
Nech jí, ať si najde někoho, kdo s ní tu rodinu bude chtít mít.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10383 příspěvků 01.03.18 13:25

Kdybych řekla pauza a odstěhovala se, nechtěla bych, aby mi obden přilítla SMS, jek mu chybím. Ten problém je hlubší. Jinak by neodešla. Podle mě tak moc chce mimino, že ji tvoje chování dost odradilo. Ale kdybyste oba mluvili, co vás trápí včas, mohli byste spolu být. Za předpokladu, že i ty pro ni jsi ten, s kým si přála zestárnout. Což není jisté. Nechala bych to být a zapracovala na sobě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama