Rozesla sem se s přítelem,našla si nového a co tet dál??

Anonymní
27.9.21 09:04

Rozesla sem se s přítelem,našla si nového a co tet dál??

Dobre ráno,
Prosím o radu nebo o přijetí mě vzpovedi. :? dostala jsem se do dost těžké situace a nevím jak s ní ven.
Rozesla sem se se svým přítelem, těch věcí Proc tam byla hromada ( věčně bez peněz, dluhy, nezájem o práci, nadávky urážky) a milion dalších…Vše sme spolu vždy ustálí ale i přesto sem prostě si říkala že chci neco jinýho děti nemáme zvířata taky ne. a mezi tim si našla nového přítele kterého už nějakou dobu ( 4r znám) a nastěhovala sem se k němu protože na vlastní bydlení nemám ještě dost peněz a on věděl že od bývalého musím někde bydlet.To vše bylo ok. Jenže byv. pritel začal psát Volat připomínat vzpomínky myšlenky jak jsme spolu byli začali atd a já se dene trápím nad tím Jestli jsem udělala dobře. Cetla jsem zde dost podobných témat ale žádný takový který by mi pomohlo.ex slibuje tolik změn atd a já nevím zda mu můžu věřit :? Jestli je vážně vůbec možný se změnit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4121
27.9.21 09:10

A ty toho novyho nechces a jsi s nim jen za byt a stravu nebo co? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
27.9.21 09:10

Nevěř mu!
Když šlo i dluhy, které neměl zájem řešit tak bych to fakt neriskovala. Zablokuj si ho a nemysli na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10120
27.9.21 09:12

Naslibuje cokoliv, ale pak nesplní nic. Měl času dost a nevyužil toho. Bylo by to stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 09:12

@FlorenceF Jenkins mám ho ráda ale pořád je to asi min než milovat a bojím se že oboum ubližim :,( já jsem,, novému" říkala celou dobu že není asi vhodný jít že vztahu do vztahů že to je čerstvě atd a on byl ten co mi říkal že mi pomůže atd…jenže ty myšlenky a vzpomínky jsou silnější :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3378
27.9.21 09:13

Zablokovat, vymazat ( mobil, FB, IG… ) vůbec mu nevěř, takových už bylo holka. Hele udělala si dobře, toť můj názor. Ale pozor na nový vztah, ať kluka třebas jen nevyužíváš jako střechu nad hlavou a náplast :hug: Hodně štěstíčka 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 09:14

Novej se snaží, ví že jsem si nikdy nemohla dovolit takový věci jako jsou (gel. nehty nový vlasy oblečení atd ) snaží se dělat vše abych ty myslenky neměla jenže já se trápim

• Citovat
  • Nahlásit
4121
27.9.21 09:17
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins mám ho ráda ale pořád je to asi min než milovat a bojím se že oboum ubližim :,( já jsem,, novému" říkala celou dobu že není asi vhodný jít že vztahu do vztahů že to je čerstvě atd a on byl ten co mi říkal že mi pomůže atd…jenže ty myšlenky a vzpomínky jsou silnější :,(

Ehm..tak o toho staryho bych se nebala :roll: cos popsala, tak ten si ublizit nenecha 8)

Ten novej ti doprava, ale neni to ono. Sama si dovolit byt nemuzes, vidim to na navrat a dalsi porci emoci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27358
27.9.21 09:18
@Anonymní píše:
Dobre ráno,
Prosím o radu nebo o přijetí mě vzpovedi. :? dostala jsem se do dost těžké situace a nevím jak s ní ven.
Rozesla sem se se svým přítelem, těch věcí Proc tam byla hromada ( věčně bez peněz, dluhy, nezájem o práci, nadávky urážky) a milion dalších…Vše sme spolu vždy ustálí ale i přesto sem prostě si říkala že chci neco jinýho děti nemáme zvířata taky ne. a mezi tim si našla nového přítele kterého už nějakou dobu ( 4r znám) a nastěhovala sem se k němu protože na vlastní bydlení nemám ještě dost peněz a on věděl že od bývalého musím někde bydlet.To vše bylo ok. Jenže byv. pritel začal psát Volat připomínat vzpomínky myšlenky jak jsme spolu byli začali atd a já se dene trápím nad tím Jestli jsem udělala dobře. Cetla jsem zde dost podobných témat ale žádný takový který by mi pomohlo.ex slibuje tolik změn atd a já nevím zda mu můžu věřit :? Jestli je vážně vůbec možný se změnit.

Děti nemáte, co řešíš. Možná kdysi jste spolu byli šťastný, ale vzpomeň si hlavně proč jsi odešla a jestli od té doby něco změnil, třeba jestli chodí pravidelně do práce atd. Žádný ze se změní až se vrátíš.

Příspěvek upraven 27.09.21 v 09:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4033
27.9.21 09:18

Šmarja panno - kolik problémů by si lidi ušetřili, kdyby jim někdo vtloukal do hlavy, že dospělého člověka prostě nepředěláš. Nemakačenko zůstane nemakačenkem, násilník násilníkem a finanční negramot s dluhy finančním negramotem.

Fakt to není tak těžké. Chce to jen myslet a nedat na líbivé řečičky. ČLOVĚKA PROSTĚ NEPŘEDĚLÁŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 09:27

@pikola jo tet pracuje přestal pít psala mi i jeho máma že sem mu dala takovy impuls atd že šel do sebe jenže já prostě nevím :'(

• Citovat
  • Nahlásit
20856
27.9.21 09:28
@Anonymní píše:
Novej se snaží, ví že jsem si nikdy nemohla dovolit takový věci jako jsou (gel. nehty nový vlasy oblečení atd ) snaží se dělat vše abych ty myslenky neměla jenže já se trápim

Takže s tím novým jsi kvůli bydlení a penězům? Nebo jak tomu máme rozumět?
Vykašli se na oba. Začni se o sebe starat sama, postav se na vlastní nohy a začni se mít ráda. Pak teprve hledej vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4121
27.9.21 09:29
@Anonymní píše:
@pikola jo tet pracuje přestal pít psala mi i jeho máma že sem mu dala takovy impuls atd že šel do sebe jenže já prostě nevím :'(

A jak dlouho? Uz aspon mesic? :roll:

Prosim te, nebud hloupa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
27.9.21 09:29
@Anonymní píše:
@pikola jo tet pracuje přestal pít psala mi i jeho máma že sem mu dala takovy impuls atd že šel do sebe jenže já prostě nevím :'(

Znáš to pořekadlo „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“? Ne, lidi se nemění. Určitě ne ve stylu že z nemakačenka, zadlužence a vulgárního ochlasty bude najednou vzorný partner pro život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21586
27.9.21 09:31

Hele postav se na vlastní nohy, evidentně se chceš vrátit k ex a tohohle využíváš jen k tomu aby tě finančně dotoval fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat